Program competitional

Liga 4, Seniori


Etapa 1     02-09-2017 - 17:00


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Team Sageata     -
2) AS Infratirea Zoita - ACS Locomotiva Buzau     -
3) AS Soimii Siriu - AS Montana Patirlagele     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - CS Viitorul 08 Vernesti     -
5) AS Diadema Gheraseni - FC Petrolul Berca     -
6) FC Buzau - AS Avintul Zarnesti     -
7) AS Recolta Salcioara - CS Vointa Lanurile     -
8) AS Balta-Alba - AS Victoria Boboc     -

Etapa 2     09-09-2017 - 17:00


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Infratirea Zoita     -
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Soimii Siriu     -
3) AS Montana Patirlagele - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
4) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Diadema Gheraseni     -
5) FC Petrolul Berca - FC Buzau     -
6) AS Avintul Zarnesti - AS Recolta Salcioara     -
7) CS Vointa Lanurile - AS Balta-Alba     -
8) AS Team Sageata - AS Victoria Boboc     -

Etapa 3     16-09-2017 - 17:00


1) AS Infratirea Zoita - AS Team Sageata     -
2) AS Soimii Siriu - AS Tricolorul Galbinasi     -
3) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - ACS Locomotiva Buzau     -
4) AS Diadema Gheraseni - AS Montana Patirlagele     -
5) FC Buzau - CS Viitorul 08 Vernesti     -
6) AS Recolta Salcioara - FC Petrolul Berca     -
7) AS Balta-Alba - AS Avintul Zarnesti     -
8) AS Victoria Boboc - CS Vointa Lanurile     -

Etapa 4     23-09-2017 - 17:00


1) AS Infratirea Zoita - AS Soimii Siriu     -
2) AS Tricolorul Galbinasi - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
3) ACS Locomotiva Buzau - AS Diadema Gheraseni     -
4) AS Montana Patirlagele - FC Buzau     -
5) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Recolta Salcioara     -
6) FC Petrolul Berca - AS Balta-Alba     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Victoria Boboc     -
8) AS Team Sageata - CS Vointa Lanurile     -

Etapa 5     30-09-2017 - 17:00


1) AS Soimii Siriu - AS Team Sageata     -
2) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Diadema Gheraseni - AS Tricolorul Galbinasi     -
4) FC Buzau - ACS Locomotiva Buzau     -
5) AS Recolta Salcioara - AS Montana Patirlagele     -
6) AS Balta-Alba - CS Viitorul 08 Vernesti     -
7) AS Victoria Boboc - FC Petrolul Berca     -
8) CS Vointa Lanurile - AS Avintul Zarnesti     -

Etapa 6     07-10-2017 - 16:00


1) AS Tricolorul Galbinasi - FC Buzau     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Diadema Gheraseni     -
3) AS Soimii Siriu - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
4) AS Team Sageata - AS Avintul Zarnesti     -
5) ACS Locomotiva Buzau - AS Recolta Salcioara     -
6) AS Montana Patirlagele - AS Balta-Alba     -
7) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Victoria Boboc     -
8) FC Petrolul Berca - CS Vointa Lanurile     -

Etapa 7     14-10-2017 - 16:00


1) AS Recolta Salcioara - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) FC Buzau - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Diadema Gheraseni - AS Soimii Siriu     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Team Sageata     -
5) AS Balta-Alba - ACS Locomotiva Buzau     -
6) AS Victoria Boboc - AS Montana Patirlagele     -
7) CS Vointa Lanurile - CS Viitorul 08 Vernesti     -
8) AS Avintul Zarnesti - FC Petrolul Berca     -

Etapa 8     21-10-2017 - 16:00


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Balta-Alba     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Recolta Salcioara     -
3) AS Soimii Siriu - FC Buzau     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Diadema Gheraseni     -
5) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Avintul Zarnesti     -
6) AS Montana Patirlagele - CS Vointa Lanurile     -
7) ACS Locomotiva Buzau - AS Victoria Boboc     -
8) AS Team Sageata - FC Petrolul Berca     -

Etapa 9     28-10-2017 - 16:00


1) AS Victoria Boboc - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Balta-Alba - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Recolta Salcioara - AS Soimii Siriu     -
4) FC Buzau - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) AS Diadema Gheraseni - AS Team Sageata     -
6) CS Vointa Lanurile - ACS Locomotiva Buzau     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Montana Patirlagele     -
8) FC Petrolul Berca - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 10     04-11-2017 - 14:00


1) AS Tricolorul Galbinasi - CS Vointa Lanurile     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Victoria Boboc     -
3) AS Soimii Siriu - AS Balta-Alba     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Recolta Salcioara     -
5) AS Diadema Gheraseni - FC Buzau     -
6) AS Montana Patirlagele - FC Petrolul Berca     -
7) ACS Locomotiva Buzau - AS Avintul Zarnesti     -
8) AS Team Sageata - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 11     11-11-2017 - 14:00


1) AS Avintul Zarnesti - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) CS Vointa Lanurile - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Victoria Boboc - AS Soimii Siriu     -
4) AS Balta-Alba - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) AS Recolta Salcioara - AS Diadema Gheraseni     -
6) FC Buzau - AS Team Sageata     -
7) FC Petrolul Berca - ACS Locomotiva Buzau     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Montana Patirlagele     -

Etapa 12     18-11-2017 - 14:00


1) AS Team Sageata - AS Montana Patirlagele     -
2) ACS Locomotiva Buzau - CS Viitorul 08 Vernesti     -
3) AS Tricolorul Galbinasi - FC Petrolul Berca     -
4) AS Infratirea Zoita - AS Avintul Zarnesti     -
5) AS Soimii Siriu - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Victoria Boboc     -
7) AS Diadema Gheraseni - AS Balta-Alba     -
8) FC Buzau - AS Recolta Salcioara     -

Etapa 13     25-11-2017 - 14:00


1) AS Montana Patirlagele - ACS Locomotiva Buzau     -
2) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Tricolorul Galbinasi     -
3) FC Petrolul Berca - AS Infratirea Zoita     -
4) AS Avintul Zarnesti - AS Soimii Siriu     -
5) CS Vointa Lanurile - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
6) AS Victoria Boboc - AS Diadema Gheraseni     -
7) AS Balta-Alba - FC Buzau     -
8) AS Recolta Salcioara - AS Team Sageata     -

Etapa 14     02-12-2017 - 14:00


1) AS Team Sageata - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Tricolorul Galbinasi - AS Montana Patirlagele     -
3) AS Infratirea Zoita - CS Viitorul 08 Vernesti     -
4) AS Soimii Siriu - FC Petrolul Berca     -
5) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Avintul Zarnesti     -
6) AS Diadema Gheraseni - CS Vointa Lanurile     -
7) FC Buzau - AS Victoria Boboc     -
8) AS Recolta Salcioara - AS Balta-Alba     -

Etapa 15     09-12-2017 - 14:00


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Montana Patirlagele - AS Infratirea Zoita     -
3) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Soimii Siriu     -
4) FC Petrolul Berca - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) AS Avintul Zarnesti - AS Diadema Gheraseni     -
6) CS Vointa Lanurile - FC Buzau     -
7) AS Victoria Boboc - AS Recolta Salcioara     -
8) AS Balta-Alba - AS Team Sageata     -

Etapa 16     -


1) AS Team Sageata - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Montana Patirlagele - AS Soimii Siriu     -
4) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) FC Petrolul Berca - AS Diadema Gheraseni     -
6) AS Avintul Zarnesti - FC Buzau     -
7) CS Vointa Lanurile - AS Recolta Salcioara     -
8) AS Victoria Boboc - AS Balta-Alba     -

Etapa 17     -


1) AS Infratirea Zoita - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Soimii Siriu - ACS Locomotiva Buzau     -
3) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Montana Patirlagele     -
4) AS Diadema Gheraseni - CS Viitorul 08 Vernesti     -
5) FC Buzau - FC Petrolul Berca     -
6) AS Recolta Salcioara - AS Avintul Zarnesti     -
7) AS Balta-Alba - CS Vointa Lanurile     -
8) AS Victoria Boboc - AS Team Sageata     -

Etapa 18     -


1) AS Team Sageata - AS Infratirea Zoita     -
2) AS Tricolorul Galbinasi - AS Soimii Siriu     -
3) ACS Locomotiva Buzau - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
4) AS Montana Patirlagele - AS Diadema Gheraseni     -
5) CS Viitorul 08 Vernesti - FC Buzau     -
6) FC Petrolul Berca - AS Recolta Salcioara     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Balta-Alba     -
8) CS Vointa Lanurile - AS Victoria Boboc     -

Etapa 19     -


1) AS Soimii Siriu - AS Infratirea Zoita     -
2) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Tricolorul Galbinasi     -
3) AS Diadema Gheraseni - ACS Locomotiva Buzau     -
4) FC Buzau - AS Montana Patirlagele     -
5) AS Recolta Salcioara - CS Viitorul 08 Vernesti     -
6) AS Balta-Alba - FC Petrolul Berca     -
7) AS Victoria Boboc - AS Avintul Zarnesti     -
8) CS Vointa Lanurile - AS Team Sageata     -

Etapa 20     -


1) AS Team Sageata - AS Soimii Siriu     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
3) AS Tricolorul Galbinasi - AS Diadema Gheraseni     -
4) ACS Locomotiva Buzau - FC Buzau     -
5) AS Montana Patirlagele - AS Recolta Salcioara     -
6) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Balta-Alba     -
7) FC Petrolul Berca - AS Victoria Boboc     -
8) AS Avintul Zarnesti - CS Vointa Lanurile     -

Etapa 21     -


1) FC Buzau - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Diadema Gheraseni - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Soimii Siriu     -
4) AS Avintul Zarnesti - AS Team Sageata     -
5) AS Recolta Salcioara - ACS Locomotiva Buzau     -
6) AS Balta-Alba - AS Montana Patirlagele     -
7) AS Victoria Boboc - CS Viitorul 08 Vernesti     -
8) CS Vointa Lanurile - FC Petrolul Berca     -

Etapa 22     -


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Recolta Salcioara     -
2) AS Infratirea Zoita - FC Buzau     -
3) AS Soimii Siriu - AS Diadema Gheraseni     -
4) AS Team Sageata - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) ACS Locomotiva Buzau - AS Balta-Alba     -
6) AS Montana Patirlagele - AS Victoria Boboc     -
7) CS Viitorul 08 Vernesti - CS Vointa Lanurile     -
8) FC Petrolul Berca - AS Avintul Zarnesti     -

Etapa 23     -


1) AS Balta-Alba - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Recolta Salcioara - AS Infratirea Zoita     -
3) FC Buzau - AS Soimii Siriu     -
4) AS Diadema Gheraseni - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) AS Avintul Zarnesti - CS Viitorul 08 Vernesti     -
6) CS Vointa Lanurile - AS Montana Patirlagele     -
7) AS Victoria Boboc - ACS Locomotiva Buzau     -
8) FC Petrolul Berca - AS Team Sageata     -

Etapa 24     -


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Victoria Boboc     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Balta-Alba     -
3) AS Soimii Siriu - AS Recolta Salcioara     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - FC Buzau     -
5) AS Team Sageata - AS Diadema Gheraseni     -
6) ACS Locomotiva Buzau - CS Vointa Lanurile     -
7) AS Montana Patirlagele - AS Avintul Zarnesti     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - FC Petrolul Berca     -

Etapa 25     -


1) CS Vointa Lanurile - AS Tricolorul Galbinasi     -
2) AS Victoria Boboc - AS Infratirea Zoita     -
3) AS Balta-Alba - AS Soimii Siriu     -
4) AS Recolta Salcioara - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
5) FC Buzau - AS Diadema Gheraseni     -
6) FC Petrolul Berca - AS Montana Patirlagele     -
7) AS Avintul Zarnesti - ACS Locomotiva Buzau     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Team Sageata     -

Etapa 26     -


1) AS Tricolorul Galbinasi - AS Avintul Zarnesti     -
2) AS Infratirea Zoita - CS Vointa Lanurile     -
3) AS Soimii Siriu - AS Victoria Boboc     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - AS Balta-Alba     -
5) AS Diadema Gheraseni - AS Recolta Salcioara     -
6) AS Team Sageata - FC Buzau     -
7) ACS Locomotiva Buzau - FC Petrolul Berca     -
8) AS Montana Patirlagele - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 27     -


1) AS Montana Patirlagele - AS Team Sageata     -
2) CS Viitorul 08 Vernesti - ACS Locomotiva Buzau     -
3) FC Petrolul Berca - AS Tricolorul Galbinasi     -
4) AS Avintul Zarnesti - AS Infratirea Zoita     -
5) CS Vointa Lanurile - AS Soimii Siriu     -
6) AS Victoria Boboc - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
7) AS Balta-Alba - AS Diadema Gheraseni     -
8) AS Recolta Salcioara - FC Buzau     -

Etapa 28     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Montana Patirlagele     -
2) AS Tricolorul Galbinasi - CS Viitorul 08 Vernesti     -
3) AS Infratirea Zoita - FC Petrolul Berca     -
4) AS Soimii Siriu - AS Avintul Zarnesti     -
5) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Diadema Gheraseni - AS Victoria Boboc     -
7) FC Buzau - AS Balta-Alba     -
8) AS Team Sageata - AS Recolta Salcioara     -

Etapa 29     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Team Sageata     -
2) AS Montana Patirlagele - AS Tricolorul Galbinasi     -
3) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Infratirea Zoita     -
4) FC Petrolul Berca - AS Soimii Siriu     -
5) AS Avintul Zarnesti - AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS     -
6) CS Vointa Lanurile - AS Diadema Gheraseni     -
7) AS Victoria Boboc - FC Buzau     -
8) AS Balta-Alba - AS Recolta Salcioara     -

Etapa 30     -


1) AS Tricolorul Galbinasi - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Infratirea Zoita - AS Montana Patirlagele     -
3) AS Soimii Siriu - CS Viitorul 08 Vernesti     -
4) AS Olimpia Rm Sarat 2010 CS - FC Petrolul Berca     -
5) AS Diadema Gheraseni - AS Avintul Zarnesti     -
6) FC Buzau - CS Vointa Lanurile     -
7) AS Recolta Salcioara - AS Victoria Boboc     -
8) AS Team Sageata - AS Balta-Alba     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe