Program competitional

Liga 4, Seniori


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) ACS Locomotiva Buzau - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare    4 - 1
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Avintul Zarnesti    3 - 0
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Balta-Alba    2 - 0
4) AS Recolta Blajani - AS Soimii Siriu    4 - 1
5) CS Vointa Lanurile - AS Infratirea Zoita    1 - 0
6) AS Diadema Gheraseni - AS Recolta Salcioara    1 - 2
7) AS Team Sageata - CS Viitorul 08 Vernesti    5 - 0
8) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Montana Patarlagele    2 - 2

Etapa 2     01-09-2018 - 17:00


1) AS Avintul Zarnesti - ACS Locomotiva Buzau    3 - 2
2) AS Balta-Alba - AS Sahateni Vintileanca    4 - 0
3) AS Soimii Siriu - AS Phoenix Posta Calnau    1 - 3
4) AS Infratirea Zoita - AS Recolta Blajani    3 - 1
5) AS Recolta Salcioara - CS Vointa Lanurile    5 - 2
6) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Diadema Gheraseni    0 - 2
7) AS Montana Patarlagele - AS Team Sageata    1 - 5
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - ASFC Petrolul Viitorul Berca    1 - 3

Etapa 3     08-09-2018 - 17:00


1) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Avintul Zarnesti    2 - 2
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Balta-Alba    1 - 1
3) AS Sahateni Vintileanca - AS Soimii Siriu    2 - 0
4) AS Phoenix Posta Calnau - AS Infratirea Zoita    2 - 0
5) AS Recolta Blajani - AS Recolta Salcioara    2 - 2
6) CS Vointa Lanurile - CS Viitorul 08 Vernesti    12 - 1
7) AS Diadema Gheraseni - AS Montana Patarlagele    1 - 2
8) AS Team Sageata - ASFC Petrolul Viitorul Berca    2 - 0

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) AS Balta-Alba - AS Avintul Zarnesti     -
2) AS Soimii Siriu - ACS Locomotiva Buzau    3 - 3
3) AS Infratirea Zoita - AS Sahateni Vintileanca    2 - 1
4) AS Recolta Salcioara - AS Phoenix Posta Calnau    1 - 1
5) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Recolta Blajani    2 - 0
6) AS Montana Patarlagele - CS Vointa Lanurile     -
7) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Diadema Gheraseni    3 - 6
8) AS Team Sageata - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare    7 - 0

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Balta-Alba     -
2) AS Avintul Zarnesti - AS Soimii Siriu     -
3) ACS Locomotiva Buzau - AS Infratirea Zoita     -
4) AS Sahateni Vintileanca - AS Recolta Salcioara     -
5) AS Phoenix Posta Calnau - CS Viitorul 08 Vernesti     -
6) AS Recolta Blajani - AS Montana Patarlagele     -
7) CS Vointa Lanurile - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
8) AS Diadema Gheraseni - AS Team Sageata     -

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) AS Recolta Salcioara - ACS Locomotiva Buzau     -
2) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Sahateni Vintileanca     -
3) AS Montana Patarlagele - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Recolta Blajani     -
5) AS Team Sageata - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Diadema Gheraseni - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
7) AS Infratirea Zoita - AS Avintul Zarnesti     -
8) AS Soimii Siriu - AS Balta-Alba     -

Etapa 7     06-10-2018 - 15:00


1) ACS Locomotiva Buzau - CS Viitorul 08 Vernesti     -
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Montana Patarlagele     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
4) AS Recolta Blajani - AS Team Sageata     -
5) CS Vointa Lanurile - AS Diadema Gheraseni     -
6) AS Balta-Alba - AS Infratirea Zoita     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Recolta Salcioara     -
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Soimii Siriu     -

Etapa 8     13-10-2018 - 15:00


1) AS Montana Patarlagele - ACS Locomotiva Buzau     -
2) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Sahateni Vintileanca     -
3) AS Team Sageata - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) AS Diadema Gheraseni - AS Recolta Blajani     -
5) CS Vointa Lanurile - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
6) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Avintul Zarnesti     -
7) AS Recolta Salcioara - AS Balta-Alba     -
8) AS Infratirea Zoita - AS Soimii Siriu     -

Etapa 9     20-10-2018 - 15:00


1) ACS Locomotiva Buzau - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Team Sageata     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Diadema Gheraseni     -
4) AS Recolta Blajani - CS Vointa Lanurile     -
5) AS Soimii Siriu - AS Recolta Salcioara     -
6) AS Balta-Alba - CS Viitorul 08 Vernesti     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Montana Patarlagele     -
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Infratirea Zoita     -

Etapa 10     27-10-2018 - 15:00


1) AS Team Sageata - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Diadema Gheraseni - AS Sahateni Vintileanca     -
3) CS Vointa Lanurile - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) AS Recolta Blajani - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
5) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Avintul Zarnesti     -
6) AS Montana Patarlagele - AS Balta-Alba     -
7) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Soimii Siriu     -
8) AS Recolta Salcioara - AS Infratirea Zoita     -

Etapa 11     03-11-2018 - 14:00


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Diadema Gheraseni     -
2) AS Sahateni Vintileanca - CS Vointa Lanurile     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Recolta Blajani     -
4) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Recolta Salcioara     -
5) AS Avintul Zarnesti - AS Team Sageata     -
6) AS Balta-Alba - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
7) AS Soimii Siriu - AS Montana Patarlagele     -
8) AS Infratirea Zoita - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 12     10-11-2018 - 14:00


1) AS Phoenix Posta Calnau - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
2) AS Recolta Blajani - AS Sahateni Vintileanca     -
3) CS Vointa Lanurile - ACS Locomotiva Buzau     -
4) AS Diadema Gheraseni - AS Avintul Zarnesti     -
5) AS Team Sageata - AS Balta-Alba     -
6) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Soimii Siriu     -
7) AS Montana Patarlagele - AS Infratirea Zoita     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Recolta Salcioara     -

Etapa 13     17-11-2018 - 14:00


1) AS Sahateni Vintileanca - AS Phoenix Posta Calnau     -
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Recolta Blajani     -
3) AS Avintul Zarnesti - CS Vointa Lanurile     -
4) AS Balta-Alba - AS Diadema Gheraseni     -
5) AS Soimii Siriu - AS Team Sageata     -
6) AS Infratirea Zoita - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
7) AS Recolta Salcioara - AS Montana Patarlagele     -
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 14     24-11-2018 - 14:00


1) AS Sahateni Vintileanca - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
2) AS Phoenix Posta Calnau - ACS Locomotiva Buzau     -
3) AS Recolta Blajani - AS Avintul Zarnesti     -
4) CS Vointa Lanurile - AS Balta-Alba     -
5) AS Diadema Gheraseni - AS Soimii Siriu     -
6) AS Team Sageata - AS Infratirea Zoita     -
7) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Recolta Salcioara     -
8) AS Montana Patarlagele - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 15     01-12-2018 - 14:00


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Sahateni Vintileanca     -
2) AS Avintul Zarnesti - AS Phoenix Posta Calnau     -
3) AS Balta-Alba - AS Recolta Blajani     -
4) AS Soimii Siriu - CS Vointa Lanurile     -
5) AS Infratirea Zoita - AS Diadema Gheraseni     -
6) AS Recolta Salcioara - AS Team Sageata     -
7) CS Viitorul 08 Vernesti - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Montana Patarlagele     -

Etapa 16     08-12-2018 - 14:00


1) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Avintul Zarnesti - AS Sahateni Vintileanca     -
3) AS Balta-Alba - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) AS Soimii Siriu - AS Recolta Blajani     -
5) AS Infratirea Zoita - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Recolta Salcioara - AS Diadema Gheraseni     -
7) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Team Sageata     -
8) AS Montana Patarlagele - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -

Etapa 17     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Avintul Zarnesti     -
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Balta-Alba     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Soimii Siriu     -
4) AS Recolta Blajani - AS Infratirea Zoita     -
5) CS Vointa Lanurile - AS Recolta Salcioara     -
6) AS Diadema Gheraseni - CS Viitorul 08 Vernesti     -
7) AS Team Sageata - AS Montana Patarlagele     -
8) ASFC Petrolul Viitorul Berca - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -

Etapa 18     -


1) AS Avintul Zarnesti - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
2) AS Balta-Alba - ACS Locomotiva Buzau     -
3) AS Soimii Siriu - AS Sahateni Vintileanca     -
4) AS Infratirea Zoita - AS Phoenix Posta Calnau     -
5) AS Recolta Salcioara - AS Recolta Blajani     -
6) CS Viitorul 08 Vernesti - CS Vointa Lanurile     -
7) AS Montana Patarlagele - AS Diadema Gheraseni     -
8) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Team Sageata     -

Etapa 19     -


1) AS Avintul Zarnesti - AS Balta-Alba     -
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Soimii Siriu     -
3) AS Sahateni Vintileanca - AS Infratirea Zoita     -
4) AS Phoenix Posta Calnau - AS Recolta Salcioara     -
5) AS Recolta Blajani - CS Viitorul 08 Vernesti     -
6) CS Vointa Lanurile - AS Montana Patarlagele     -
7) AS Diadema Gheraseni - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
8) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Team Sageata     -

Etapa 20     -


1) AS Balta-Alba - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
2) AS Soimii Siriu - AS Avintul Zarnesti     -
3) AS Infratirea Zoita - ACS Locomotiva Buzau     -
4) AS Recolta Salcioara - AS Sahateni Vintileanca     -
5) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Phoenix Posta Calnau     -
6) AS Montana Patarlagele - AS Recolta Blajani     -
7) ASFC Petrolul Viitorul Berca - CS Vointa Lanurile     -
8) AS Team Sageata - AS Diadema Gheraseni     -

Etapa 21     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Recolta Salcioara     -
2) AS Sahateni Vintileanca - CS Viitorul 08 Vernesti     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Montana Patarlagele     -
4) AS Recolta Blajani - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
5) CS Vointa Lanurile - AS Team Sageata     -
6) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Diadema Gheraseni     -
7) AS Avintul Zarnesti - AS Infratirea Zoita     -
8) AS Balta-Alba - AS Soimii Siriu     -

Etapa 22     -


1) CS Viitorul 08 Vernesti - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Montana Patarlagele - AS Sahateni Vintileanca     -
3) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) AS Team Sageata - AS Recolta Blajani     -
5) AS Diadema Gheraseni - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Infratirea Zoita - AS Balta-Alba     -
7) AS Recolta Salcioara - AS Avintul Zarnesti     -
8) AS Soimii Siriu - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -

Etapa 23     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Montana Patarlagele     -
2) AS Sahateni Vintileanca - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - AS Team Sageata     -
4) AS Recolta Blajani - AS Diadema Gheraseni     -
5) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - CS Vointa Lanurile     -
6) AS Avintul Zarnesti - CS Viitorul 08 Vernesti     -
7) AS Balta-Alba - AS Recolta Salcioara     -
8) AS Soimii Siriu - AS Infratirea Zoita     -

Etapa 24     -


1) ASFC Petrolul Viitorul Berca - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Team Sageata - AS Sahateni Vintileanca     -
3) AS Diadema Gheraseni - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) CS Vointa Lanurile - AS Recolta Blajani     -
5) AS Recolta Salcioara - AS Soimii Siriu     -
6) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Balta-Alba     -
7) AS Montana Patarlagele - AS Avintul Zarnesti     -
8) AS Infratirea Zoita - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -

Etapa 25     -


1) ACS Locomotiva Buzau - AS Team Sageata     -
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Diadema Gheraseni     -
3) AS Phoenix Posta Calnau - CS Vointa Lanurile     -
4) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Recolta Blajani     -
5) AS Avintul Zarnesti - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
6) AS Balta-Alba - AS Montana Patarlagele     -
7) AS Soimii Siriu - CS Viitorul 08 Vernesti     -
8) AS Infratirea Zoita - AS Recolta Salcioara     -

Etapa 26     -


1) AS Diadema Gheraseni - ACS Locomotiva Buzau     -
2) CS Vointa Lanurile - AS Sahateni Vintileanca     -
3) AS Recolta Blajani - AS Phoenix Posta Calnau     -
4) AS Recolta Salcioara - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
5) AS Team Sageata - AS Avintul Zarnesti     -
6) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Balta-Alba     -
7) AS Montana Patarlagele - AS Soimii Siriu     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Infratirea Zoita     -

Etapa 27     -


1) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Phoenix Posta Calnau     -
2) AS Sahateni Vintileanca - AS Recolta Blajani     -
3) ACS Locomotiva Buzau - CS Vointa Lanurile     -
4) AS Avintul Zarnesti - AS Diadema Gheraseni     -
5) AS Balta-Alba - AS Team Sageata     -
6) AS Soimii Siriu - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
7) AS Infratirea Zoita - AS Montana Patarlagele     -
8) AS Recolta Salcioara - CS Viitorul 08 Vernesti     -

Etapa 28     -


1) AS Phoenix Posta Calnau - AS Sahateni Vintileanca     -
2) AS Recolta Blajani - ACS Locomotiva Buzau     -
3) CS Vointa Lanurile - AS Avintul Zarnesti     -
4) AS Diadema Gheraseni - AS Balta-Alba     -
5) AS Team Sageata - AS Soimii Siriu     -
6) ASFC Petrolul Viitorul Berca - AS Infratirea Zoita     -
7) AS Montana Patarlagele - AS Recolta Salcioara     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -

Etapa 29     -


1) Liceul Teoretic Stefan Cel Mare - AS Sahateni Vintileanca     -
2) ACS Locomotiva Buzau - AS Phoenix Posta Calnau     -
3) AS Avintul Zarnesti - AS Recolta Blajani     -
4) AS Balta-Alba - CS Vointa Lanurile     -
5) AS Soimii Siriu - AS Diadema Gheraseni     -
6) AS Infratirea Zoita - AS Team Sageata     -
7) AS Recolta Salcioara - ASFC Petrolul Viitorul Berca     -
8) CS Viitorul 08 Vernesti - AS Montana Patarlagele     -

Etapa 30     -


1) AS Sahateni Vintileanca - ACS Locomotiva Buzau     -
2) AS Phoenix Posta Calnau - AS Avintul Zarnesti     -
3) AS Recolta Blajani - AS Balta-Alba     -
4) CS Vointa Lanurile - AS Soimii Siriu     -
5) AS Diadema Gheraseni - AS Infratirea Zoita     -
6) AS Team Sageata - AS Recolta Salcioara     -
7) ASFC Petrolul Viitorul Berca - CS Viitorul 08 Vernesti     -
8) AS Montana Patarlagele - Liceul Teoretic Stefan Cel Mare     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe