Dinamo Sărulești

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 26 3 1 144-24 81p +36
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302253153-3971p+26
3 A.C.S. Înainte Modelu 30 18 4 8 79-44 58p +13
4Progresul Fundulea301551063-6050p+5
5 Unirea Mânăstirea 30 14 6 10 66-52 48p +3
6Avântul Dor Mărunt30138965-5947p+2
7 Victoria Lehliu 30 12 6 12 60-46 42p -3
8A.S.F.C. Agricola Borcea301241470-7740p-5
9 Victoria Dragoș Vodă 30 12 2 16 51-74 38p -7
10Rapid Ulmeni301221661-9238p-7
11 Viitorul Sohatu 30 10 7 13 65-69 37p -8
12Dinamo Sărulești301131655-10136p-9
13 Steaua Radovanu 30 10 4 16 60-83 34p -11
14Viitorul Plătărești30751838-8026p-19
15 Fortuna Tămădău 30 6 3 21 41-102 21p -24
16CS Curcani30532243-11218p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Arsenie Mihaita - Vasile 26-08-1998 13831
2 Arsenie Valentin -marian 05-02-2000 13836
3 Banu Mihai 28-07-1996 12247
4 Bejenaru Dragos - Viorel 13-08-1995 12561
5 Bran Adrian - Iulian 08-07-1998 13834
6 Buianu Andrei 03-01-2001 14345
7 Calu Emil - Florin 04-05-1988 13124
8 Cautis Ionut - Alexandru 09-08-2001 13832
9 COBA IONUT 23-05-1992 12242
10 CORLAU COSMIN 27-04-1987 14971
11 Damian Aurelian - Alexandru 05-08-1998 14343
12 Datcu Teodor 26-12-1991 10921
13 Delu Constantin 08-08-1981 8396
14 Delu Daniel 23-01-1978 11837
15 Dinca Gabriel - Alexandru 22-03-1996 12250
16 Dumitru Stefan 29-10-1985 12070
17 Ene Claudiu - Florentin 18-06-1998 14350
18 Florea Marius - Cosmin 15-09-1990 11232
19 Floroiu Cornelius - Adrian 18-03-1988 8423
20 Floroiu Marian 10-07-1967 1778
21 Floroiu Marius 22-03-1982 8027
22 Furdui Catalin - Nicolae 02-12-1997 14346
23 FURDUI CRISTIAN IULIAN 17-01-2002 15648
24 Gheorghe Costel 13-04-1990 13164
25 Giugea Ionut - Razvan 03-03-2000 13125
26 GRIGORE ADRIAN VALENTIN 28-03-2000 15984
27 GRIGORE MARIAN 07-03-2001 15987
28 Guban Alexandru - Stefan 16-02-2000 14524
29 IOAN ALIN RAFAEL 07-07-2002 16031
30 Ionita Valentin 13-04-1997 14347
31 Ivan Adrian 02-07-1993 14344
32 LOLEA ALEXANDRU 17-10-1979 8066
33 Lupoae Andrei 10-09-1994 12248
34 Lupoae Florian 31-03-1992 12249
35 Micu Alexandru - Laurentiu 08-01-1996 12252
36 MOCANU GEORGE DANIEL 16-07-2000 15986
37 Neacsu Stefan - Marian 27-12-1980 12757
38 NITA ANDREI 11-12-2002 16032
39 OPREA CRISTIAN GABRIEL 29-06-2000 15645
40 PASTAERU EUGEN 20-11-2001 15358
41 Paun Ciprian - Emanuel 23-08-1980 11839
42 PETCU ALEXANDRU MARIUS 01-08-1992 15599
43 POPA ANDREI LIVIU 16-07-2001 15644
44 Popa Dumitru 31-10-1986 9129
45 Popescu Nicolae 24-11-1988 10923/F
46 Radu Ovidiu - Andrei 31-01-1996 12562
47 Raducanu Adrian - Ciprian 16-03-1991 12243
48 Raducanu Valentin - Ionut 12-03-1989 10922
49 Raduta Gabriel - Tudorel 04-08-2000 13835
50 ROTARU MARIUS ANTONIO 16-02-2000 15112
51 Ruget Petru 10-08-1975 24426
52 SAVU DANIEL IONUT 22-01-1993 14973
53 Stan Robert - Cristian 16-02-1992 13122
54 STEFAN RAZVAN MARIAN 18-08-1994 1245
55 Stoican Nedelcu - Mihai 22-09-1981 10787
56 Suditu Florin - Gabriel 07-06-1995 12253
57 ULMEANU LAURENTIU ROBERT 05-10-2002 15651
58 Vasile Constantin - Alexandru 16-12-1997 14349
59 Voicu Constantin - Iulian 19-03-1985 11956
60 Voicu Marius - Alexandru 17-11-1981 8029
61 Zamfir Gheorghe - Nicolae 04-06-2000 13884
62 Zidaru Valentin 07-12-1994 14438
Meciurile disputate in sezonul actual
CUPA ROMANIEI Etapa 1
12-08-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 11
11-11-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 10
04-11-2018
Avântul Dor Mărunt
LIGA V SERIE B Etapa 9
28-10-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 7
14-10-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 6
07-10-2018
Petrolul Ileana
LIGA V SERIE B Etapa 5
30-09-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 4
23-09-2018
Viitorul 2012 Dichiseni
LIGA V SERIE B Etapa 3
16-09-2018
Dinamo Sărulești
LIGA V SERIE B Etapa 2
09-09-2018
Atletico Unirea
LIGA V SERIE B Etapa 1
02-09-2018
Dinamo Sărulești
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 1
09-09-2018
Dinamo Sărulești
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
JUNIORI D, Zona OLTENITA Etapa 1
09-09-2018
Victoria Lehliu
Observatii: TURNEU I - TEREN 2 ORGANIZATOR: VICTORIA LEHLIU LOC DE DESFASURARE: LEHLIU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe