A.F.C. Dunărea Ciocănești

Localitatea Ciocanesti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 Venus Independența 30 26 3 1 144-24 81p +36
2A.F.C. Dunărea Ciocănești302253153-3971p+26
3 A.C.S. Înainte Modelu 30 18 4 8 79-44 58p +13
4Progresul Fundulea301551063-6050p+5
5 Unirea Mânăstirea 30 14 6 10 66-52 48p +3
6Avântul Dor Mărunt30138965-5947p+2
7 Victoria Lehliu 30 12 6 12 60-46 42p -3
8A.S.F.C. Agricola Borcea301241470-7740p-5
9 Victoria Dragoș Vodă 30 12 2 16 51-74 38p -7
10Rapid Ulmeni301221661-9238p-7
11 Viitorul Sohatu 30 10 7 13 65-69 37p -8
12Dinamo Sărulești301131655-10136p-9
13 Steaua Radovanu 30 10 4 16 60-83 34p -11
14Viitorul Plătărești30751838-8026p-19
15 Fortuna Tămădău 30 6 3 21 41-102 21p -24
16CS Curcani30532243-11218p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BADEA LUCIAN RAZVAN 05-04-1990 9871
2 BALAN LUCIAN NARCIS 21-07-2000 15606
3 BUCUR CATALIN CONSTANTIN 10-09-1993 3844
4 CALA ADRIAN 01-02-1998 15138
5 CALIN IONUT ADRIAN 20-07-2000 14293
6 CALIN MIHAI ROBERT 27-11-1997 14228
7 CHIRITA ALEXANDRU 21-06-1991 5440
8 CINARU OVIDIU ALEXANDRU 24-11-1998 14236
9 DUMITRACHE RAZVAN NICOLAE 07-04-1997 13475
10 FARIN CATALIN DUMITRU 25-02-1994 222
11 GHEORGHE MARIUS IULIAN 19-08-1997 14773
12 GROZAVU FLORIAN MADALIN 06-04-1998 15561/T
13 MARIN ALEXANDRU FLORIAN 19-05-1994 13420
14 MATEI IONUT 11-10-1999 15288
15 MOVILA CRISTIAN 27-06-1985 10289
16 NEAGU ALEXANDRU CRISTIAN 02-04-1993 16067
17 NEGULESCU ANDREI GABRIEL 07-12-2001 15562
18 OPREA ADI DANIEL 20-12-1989 11131
19 PAUN LUCIAN STEFAN 30-06-1998 14413
20 PENA MIREL GABI 25-05-1992 11631
21 PETRACHE MARIAN MARIUS 21-02-1991 11932
22 POPESCU IONUT GABRIEL 27-03-1993 4228
23 PREDA ALEXANDRU FLORIN 18-08-1990 16060
24 RAIU ELVIS IONUT 11-11-1999 15134
25 RUSE MADALIN DANIEL 19-09-1997 14002
26 SANDU CONSTANTIN 01-04-1998 15289
27 SERBAN GABRIEL VIOREL 25-11-1987 8998
28 SMARANDA SEVER 08-02-1977 12929
29 TITRADE GABRIEL DANIEL 16-12-1997 14207
30 TOADER ROBERT IONUT 16-08-1996 14044
31 TONEANU CRISTIAN GABRIEL 09-07-2000 15605
32 TRIOL FLORIN NICOLAE 28-12-1997 15135
33 TUTUIANU CLAUDIU TUDOREL 22-05-1988 11246
34 VARBAN MARIAN IULIAN 22-06-1988 10205
35 VASILE COSTIN GABRIEL 23-01-1996 14621
36 VASILE IONUT 25-01-1999 15995
37 VASILE NICUSOR IONUT 13-08-1998 15042
38 VISAN MARIUS RAZVAN 20-03-1988 10528
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 16
05-12-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 15
24-11-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 14
17-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 12
03-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 11
27-10-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 10
20-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 9
13-10-2018
Venus Independența
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 8
06-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 7
29-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 6
22-09-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 5
15-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 4
08-09-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 3
01-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 2
25-08-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, SENIORI Etapa 1
18-08-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 17
08-12-2018
Unirea Dragalina
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 16
01-12-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 15
24-11-2018
Unirea Mânăstirea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 14
17-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 12
03-11-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 11
27-10-2018
Victoria Chirnogi
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 10
20-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 9
13-10-2018
Venus Independența
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 8
06-10-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 7
29-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 6
22-09-2018
Viitorul Curcani
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 5
15-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 4
08-09-2018
Tricolorul Jegălia
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 3
01-09-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 2
25-08-2018
Dunărea Grădiștea
LIGA IV ACERBIS, JUNIORI Etapa 1
18-08-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
CUPA ROMANIEI Etapa 1
11-08-2018
A.F.C. Dunărea Ciocănești
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe