Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga IVC2 - Liga V seria A
C3 - Liga V seria BC4 - Juniori C
C5 - Juniori DC6 - Juniori E
C7 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1VĂLEANU VIRGIL1923000024
2ANGHEL ILIE MARIUS1643000023
3TOMA VALERIAN1144000019
4RUSE VASILICĂ1701000018
5CHIȚU DANIEL1502000017
6RĂDULESCU IONEL1304000017
7COJOCARU GEORGE670000013
8DOCIU GABRIEL1201000013
9SOLOMON MARIAN1300000013
10BONDOC GABRIEL VALENTIN1100000011
11STEREA NONI541000010
12JECU IONUȚ22500009
13CARAION IULIAN CRISTIAN22300007
14DUȚĂ IONEL60100007
15LECA MARIUS70000007
16PORUMBEL VALENTIN70000007
17MITEA LIVIU50000005
18RADU ROXANA04100005
19DRĂGĂNESCU ALEXANDRU MIHAITA11200004
20URSU ALIN30000003
21VASILE DANIEL11100003
22BÂRZĂ VALENTIN02000002
23STAN ANDREI20000002
24ZARDOVA CRISTIAN10100002
25ANDREI CRISTIAN COSMIN10000001
26CONSTANTIN MIHAI10000001
27EBERSTEIN MIHAI00100001
28MINEA MARCEL00000101
29NANU IONUT10000001
30VOINEA IONUT VALENTIN10000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe