Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga IVC2 - Liga V seria A
C3 - Liga V seria BC4 - Juniori C
C5 - Juniori DC6 - Juniori E
C7 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1VĂLEANU VIRGIL1611000018
2ANGHEL ILIE MARIUS1421000017
3RUSE VASILICĂ1401000015
4CHIȚU DANIEL1301000014
5SOLOMON MARIAN1300000013
6TOMA VALERIAN722000011
7DOCIU GABRIEL1000000010
8RĂDULESCU IONEL901000010
9STEREA NONI52100008
10LECA MARIUS70000007
11BONDOC GABRIEL VALENTIN60000006
12PORUMBEL VALENTIN60000006
13COJOCARU GEORGE23000005
14DUȚĂ IONEL40100005
15MITEA LIVIU50000005
16JECU IONUȚ01300004
17CARAION IULIAN CRISTIAN10200003
18RADU ROXANA03000003
19URSU ALIN30000003
20VASILE DANIEL11100003
21BÂRZĂ VALENTIN02000002
22DRĂGĂNESCU ALEXANDRU MIHAITA00200002
23STAN ANDREI20000002
24ANDREI CRISTIAN COSMIN10000001
25CONSTANTIN MIHAI10000001
26EBERSTEIN MIHAI00100001
27MINEA MARCEL00000101
28NANU IONUT10000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe