Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga IVC2 - Liga V seria A
C3 - Liga V seria BC4 - Juniori C
C5 - Juniori DC6 - Juniori E
C7 - Cupa Romaniei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1VĂLEANU VIRGIL1812000021
2ANGHEL ILIE MARIUS1532000020
3RUSE VASILICĂ1601000017
4TOMA VALERIAN1042000016
5CHIȚU DANIEL1401000015
6DOCIU GABRIEL1201000013
7RĂDULESCU IONEL1102000013
8SOLOMON MARIAN1300000013
9BONDOC GABRIEL VALENTIN90000009
10COJOCARU GEORGE45000009
11STEREA NONI53100009
12DUȚĂ IONEL60100007
13LECA MARIUS70000007
14PORUMBEL VALENTIN70000007
15CARAION IULIAN CRISTIAN21300006
16JECU IONUȚ01500006
17MITEA LIVIU50000005
18RADU ROXANA04100005
19URSU ALIN30000003
20VASILE DANIEL11100003
21BÂRZĂ VALENTIN02000002
22DRĂGĂNESCU ALEXANDRU MIHAITA00200002
23STAN ANDREI20000002
24ANDREI CRISTIAN COSMIN10000001
25CONSTANTIN MIHAI10000001
26EBERSTEIN MIHAI00100001
27MINEA MARCEL00000101
28NANU IONUT10000001
29VOINEA IONUT VALENTIN10000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe