GRECEANU - TUTUIANU NICOLAE
Calarasi
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Calarasi
Jud. Calarasi, Loc. Calar, Str. Dobrogei, nr 2
Tel: 0242316021
Tel: -
Fax: 0242316021
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
CUPA ROMANIEI | LIGA 4, SERIE A | LIGA 4, SERIE B | LIGA 5, SERIE VEST | LIGA 5, SERIE CENTRU | LIGA 5, SERIE EST | ||
Ciobanescu Viorel-Manuel | 3 | ||||||
Viziru Florian | 1 | ||||||
TATARU RAZVAN LUCIAN | 7 | ||||||
MITEA LIVIU | 2 | ||||||
ALEXANDRU IONUT CRISTIAN | 1 | ||||||
Budache Valentin | 1 | ||||||
DINCA ALEXANDRU DENIS | 4 | ||||||
EBERSTEIN MIHAI | 1 | ||||||
Oprea Mariana | 1 | ||||||
LUCAN MARIUS | 3 | ||||||
Calin Valentin Cristian | 2 | ||||||
VĂLEANU VIRGIL | 2 | ||||||
Matei Ionut | 5 | ||||||
Oprea Gabriel | 1 | ||||||
Ivan Ionut | 1 | ||||||
DRĂGĂNESCU ALEXANDRU MIHAITA | 1 | ||||||
ZARDOVA CRISTIAN | 1 | ||||||
Nicoiu Alexandru Vladut | 1 | ||||||
Lopez Nedelcu Huan Carlos | 1 | ||||||
POPA ALEXANDRU | 1 | ||||||
RUSE MARIUS-LAURENTIU | 2 | ||||||
Dumea Gilbert | 2 | ||||||
Fenghea Ion | 1 | ||||||
Dobosariu Valentin-Marian | 3 | ||||||
Caloianu Cezar | 1 | ||||||
VASILE DANIEL | 3 | ||||||
COJOCARU GEORGE | 2 | ||||||
Niscov Iulian | 2 | ||||||
ILIE ADRIAN | 1 | ||||||
VOINEA IONUT VALENTIN | 1 | ||||||
Petre Vladut-Valentin | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
CUPA ROMANIEI | LIGA 4, SERIE A | LIGA 4, SERIE B | LIGA 5, SERIE VEST | LIGA 5, SERIE CENTRU | LIGA 5, SERIE EST | ||
A.S. Phoenix Ulmu | 2 | ||||||
A.C.S. Viitorul Sarulesti | 1 | ||||||
A.S. Unirea Dragalina | 1 | ||||||
A.F.C. Viitorul Dragoș Vodă 2019 | 2 | ||||||
A.C.S. Zarea Cuza Vodă | 3 | ||||||
A.C.S. Spicul Vîlcelele | 1 | ||||||
A.C.S. Roseți | 1 | ||||||
A.S. Conpet 2006 Ștefan Cel Mare | 1 | ||||||
A.C.S.M. Oltenița | 1 | ||||||
F. C. 2006 Partizan Crivăț | 3 | ||||||
A.F.C. Steaua Radovanu | 2 | ||||||
C.S. Victoria Chirnogi | 1 | ||||||
C.S. Viitorul Cascioarele | 1 | ||||||
A.S. Belciugatele | 1 | ||||||
A.S. Avântul Luica | 1 | ||||||
A.F.C. Voința Chiselet | 1 | ||||||
C.S. Fortuna Tămădău | 1 | ||||||
A.F.C. Rapid Odobescu | 4 | ||||||
A.C.S. Viitorul Ileana | 3 | ||||||
A.F.C. Viitorul Odobescu | 2 | ||||||
A.F.C. Victoria Potcoava 2021 | 1 | ||||||
A.C.S. Viitorul Valea Argovei | 1 | ||||||
A.C.S. Steaua Lupsanu 2023 | 1 | ||||||
A.S. Avântul Pietroiu | 3 | ||||||
A.F.C. Progresul Perișoru | 1 | ||||||
A.S. Șoimii Unirea | 1 | ||||||
A.C.S. Tricolorul Jegălia | 1 |