Meciuri arbitrate
Vineri, 22 Martie 2024, 18:50
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 17
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 22 Martie 2024, 18:50
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Miercuri, 20 Martie 2024, 18:15
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Miercuri, 20 Martie 2024, 18:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 16:40
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 16:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 18:40
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 18:40
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Under 19, etapa 11
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 09:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:00
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 08:00
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Under 12, Under 12 Grupa A, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 7
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 7
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 6
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 5
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:30
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Under 13, Under 13 Grupa B, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Teren sintetic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata