Informari si comunicate
21-11-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 20.11.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 20.11.2018

detalii...
19-11-2018
Sedinta cu delegatii echipelor de Liga a IV-a si a V-a

Sedinta cu delegatii echipelor de Liga a IV-a si a V-a

detalii...
16-11-2018
Hotararea Comisiei de Disciplina din 15.11.2018

Hotararea Comisiei de Disciplina din 15.11.2018

detalii...
14-11-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 13.11.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 13.11.2018

detalii...
07-11-2018
Hotararea Comisiei de Disciplina din 06.11.2018

Hotararea Comisiei de Disciplina din 06.11.2018

detalii...
05-11-2018
Juniori U10 Trofeul Gheorghe Ene

Juniori U10 Trofeul Gheorghe Ene

detalii...
31-10-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 30.10.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 30.10.2018

detalii...
30-10-2018
Juniori U10 Trofeul Gheorghe Ola

Juniori U10 Trofeul Gheorghe Ola

detalii...
29-10-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 26.10.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 26.10.2018

detalii...
29-10-2018
toate comunicatele

A.F.C. MINERUL 2016 Iara

Localitatea Iara

Informatii generale
Teren Baza Sportivă Iara / Iara
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Campionatul Județean ( Liga a V-a ), Zona Câmpia Turzii - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie 22 19 2 1 102-23 59p +26
2A.S. C.S. ȘOIMII Câmpia-Turzii22171457-2552p+19
3 A.F.C. MINERUL 2016 Iara 22 16 2 4 90-44 50p +17
4A.S.F.C. CHIMIA Turda22142673-4444p+11
5 A.C.S. STEAUA ROȘIE Bolduț 22 10 4 8 48-52 34p +1
6A.S. FLACĂRA Grindeni22103956-4833p0
7 A.S. VICTORIA Viișoara 2009 22 7 1 14 44-52 22p -11
8A.S. Urca22641243-6122p-11
9 A.S. SPICUL Luna 22 7 1 14 39-72 22p -11
10A.S. PROGRESUL Boian22701543-7121p-12
11 A.C.S. ȘOIMII Pădureni 22 4 3 15 27-65 15p -18
12A.C.S. UNIREA (2) Tritenii de Jos22311830-9510p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alb Gabriel Mihai 15-01-1997 17757
2 Bica Marius 18-05-1983 2656
3 Boca Lucian Ovidiu 18-09-1990 7640
4 Boca Mihai Alin 14-10-1996 15422
5 Buta Bogdan Vasile 02-07-1991 11447
6 Calbaza Paul Mihai 06-11-2000 13578
7 Dragan Cosmin Traian 15-02-1988 9433
8 Dragan Paul IOsif 11-08-1993 18427
9 Dragan Sebastian Vasile 22-12-1991 9742
10 Grec Emilian Marin 26-04-1991 17531
11 Grecu Andrei 09-02-1993 11810
12 Griober Sergiu Gabriel Cristian 25-12-1998 13216
13 Lorincz Augustin Liviu 12-09-1985 8546
14 Luca Gabriel Ionut 24-05-1998 15997
15 Macarie Rares Cosmin 22-07-1984 1790
16 Marzan Ciprian Tiberiu 17-08-1999 15413
17 Miclaus Rares Eugen 12-04-1985 14562
18 Miclaus Raul Ionut 05-08-1997 13215
19 Muresan Adrian Ioan 15-07-1986 15412
20 Nadasan Razvan 09-07-1989 04502
21 Neamtu Sergiu Florin 28-09-1991 16938
22 Negrea Radu Valentin 02-11-1997 17260
23 Orzei Luca Daniel Horatiu Ionut 21-06-1995 18004
24 Palacean Marius Ovidiu 14-04-1994 15568
25 Pampea Florin Clement 14-07-1975 1099 (Lic 1036)
26 Pasca Adrian Calin 02-04-1995 15545
27 Popa Florin 09-07-1991 9057
28 Popa Raul Dorin 20-01-1998 13218
29 Rostas Dandian 25-02-1990 8003
30 Rostas Mircea 22-12-2001 17735
31 Tehei Traian Adrian 24-02-1975 15565
32 Todor Adrian Vasile 13-04-1996 15411
33 Todoran Vlad Cristian 23-11-2001 14680
34 Toporas Cristian 13-06-1990 18003
35 Uritu Daniel Lucian 27-11-1996 17861
36 Vicovan Vlad 28-03-1988 17259
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Zona Câmpia Turzii Etapa 4
28-03-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 3-0
Cupa Romaniei, Zona Câmpia Turzii Etapa 3
26-11-2017
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 0-0
Cupa Romaniei, Zona Câmpia Turzii Etapa 2
27-08-2017
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 13
18-11-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 1-3
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 12
11-11-2018
A.C.S. STICLA ARIEȘUL (2) Turda
Pauza: 1-1
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 11
04-11-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 1-2
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 10
28-10-2018
A.S. Urca
Pauza: 1-0
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 9
21-10-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 1-2
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 8
14-10-2018
A.S.F.C. CHIMIA Turda
Pauza: 0-1
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 7
07-10-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 1-2
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 6
30-09-2018
A.F.C.S. PROGRESUL Călărași Gară
Pauza: 2-0
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 5
23-09-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 0-0
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 4
16-09-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 5-1
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 3
09-09-2018
A.C.S. ȘOIMII Pădureni
Pauza: 2-0
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 2
02-09-2018
A.F.C. MINERUL 2016 Iara
Pauza: 0-2
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Câmpia Turzii Etapa 1
26-08-2018
A.S. PROGRESUL Boian
Pauza: 4-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe