Informari si comunicate
19-09-2018
Hotararile CEx AJF din 18.09.2018

Hotararile CEx AJF din 18.09.2018

detalii...
19-09-2018
19-09-2018
Tragere la sorti Cupa Romaniei faza judeteana

Tragere la sorti Cupa Romaniei faza judeteana

detalii...
19-09-2018
Sedinta cu delegatii echipelor de juniori si copii

Sedinta cu delegatii echipelor de juniori si copii

detalii...
18-09-2018
Hotararea Comisiei de Disciplina din 18.09.2018

Hotararea Comisiei de Disciplina din 18.09.2018

detalii...
18-09-2018
EXAMENE PENTRU LIGA A II- ȘI LIGA A III-A !!!

INFORMAȚII, DOCUMENTE NECESARE PENTRU DOSAR

detalii...
13-09-2018
Amanarea etapei intermediare la juniori A1

Amanarea etapei intermediare la juniori A1

detalii...
12-09-2018
Sedinta Comitelui Executiv

Sedinta Comitelui Executiv

detalii...
11-09-2018
11-09-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 04-11.09.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 04-11.09.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. UNIREA II Gădălin

Localitatea Gădălin

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Campionatul Județean ( Liga a V-a ), Zona Mociu - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. LUCEAFĂRUL Ghirișu Român 24 19 3 2 92-30 60p +24
2A.C.S. UNIREA Geaca24154570-3349p+13
3 A.S. RECOLTA Frata 24 15 2 7 90-54 47p +11
4A.C.S. GLORIA Cătina24152789-5647p+11
5 A.S. METEOR Mociu 24 13 3 8 71-44 42p +6
6A.S. UNIREA Cămărașu241221067-5938p+2
7 A.S. SUDINOX Vișea 24 12 0 12 88-73 36p 0
8A.S. GLORIA Berchieșu2496957-5133p-3
9 A.S. VIITORUL Sopor 24 8 3 13 45-79 27p -9
10A.S. METEOR 2016 Mociu24731455-7924p-12
11 A.S.F. AVÂNTUL Suatu 24 7 2 15 53-90 23p -13
12A.S. UNIREA II Gădălin24411935-10113p-23
13 A.S.F. ÎNFRĂȚIREA Căianu 24 3 3 18 42-105 12p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anagnosou Sotirios 29-08-1994 18580
2 Andronesi Valer Octavian 18-12-1997 17720
3 Antonie Denis Paul 03-06-1994 17784
4 Antonopoulos Alexandros 11-02-1988 17733
5 Balazs Attila 05-02-1999 12816
6 Bendel Szabolcs 18-02-1992 17487
7 Bob Danut Alin 05-02-1990 13881
8 Bolboaca Mihai 27-08-1993 13979
9 Bozbici Mihai Cornel 01-02-1992 9600
10 Chetan Ioan Dragos 07-06-1986 8028
11 Chetan Tudor Dan 16-02-1988 5812
12 Chiorean Ioan Daniel 30-01-1977 17779
13 Ciunt Raul 29-05-1989 16537
14 Codori Vasile Daniel 04-07-1986 13775
15 Corpadean Ruben Tudor 23-07-1999 16864
16 Criste Cristian Doru 05-10-1985 17778
17 Deak Alexandru Mihai 01-08-1983 13767
18 Diakakis Parianos Symeon Christos 02-06-1995 18579
19 Golban Mircea Andrei 16-12-1990 18300
20 Iatrou Zannis 28-07-1986 18302
21 Kolainis Vasileios 14-02-1997 18301
22 Oltean Vasile Mircea 11-02-1984 6974
23 Orfanidis Kyriakos 21-02-1991 17245
24 Palaghioi Florin 22-05-1995 17486
25 Papadongonas Alexandros Theodoros 14-08-1989 16221
26 Pescar Alexandru 15-06-1970 7522
27 Pop Ursu Ionut Mitrut 17-05-1995 17780
28 Rusu Emanuel Vasile 06-08-1995 11762
29 Sabados Radu Adrian 11-01-1994 17865
30 Sabotinov Blagovest 01-05-1985 18581
31 Zaharis Georgios 07-06-1997 18299
32 Zerkoulis Dimitrios 26-02-1988 17772
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Zona Mociu Etapa 1
13-08-2017
A.S. LUCEAFĂRUL Ghirișu Român
Pauza: 3-3
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Mociu Etapa 5
23-09-2018
A.S. UNIREA II Gădălin
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Mociu Etapa 4
16-09-2018
A.C.S. UNIREA Geaca
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Mociu Etapa 3
09-09-2018
A.S. UNIREA II Gădălin
Pauza: 0-0
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Mociu Etapa 2
02-09-2018
A.S. GLORIA Berchieșu
Pauza: 2-1
Campionatul Județean ( Liga a V-a), Zona Mociu Etapa 1
26-08-2018
A.S. UNIREA II Gădălin
Pauza: 6-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta