Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

252627282930
Delegari Liga a IV-a, Seniori - etapa 30    
2018-06-06  
18:00
4-0
A.S. C.F.R. Dej
Pauza: 4-0
Meci intrerupt in min. 21
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Arbitri Observatori
Lunca Dragoş Nicolae (Cluj-Napoca) Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca)
Szekely Iulian Nicolae (Cluj-Napoca)  
Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca)
Detalii joc
 
 
 
 
0-3
A.S. VIITORUL Feleacu
Echipa FC Viitorul Mihai Georgescu s-a retras din campionat
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Arbitri Observatori
   
   
 
Detalii joc
 
 
 
2018-06-06  
18:00
1-1
C.S. Florești
Pauza: 0-0
Teren: Baza Sportivă Apahida / Apahida
Arbitri Observatori
Farcaş Viorel Marinel (Gherla) Baias Dorin (Gherla)
Sămărtean Ionuț Cristian (Gherla)  
Farcas Darius Narcis (Gherla)
Detalii joc
 
 
 
2018-05-29  
17:00
7-2
A.C.S. ARMENOPOLIS Gherla
Pauza: 2-1
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Arbitri Observatori
Telecan Daniel Vasile (Cluj-Napoca) Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca)
Szabo Gero (Cluj-Napoca)  
Bălan Marius (Cluj-Napoca)
Detalii joc
 
 
 
2018-06-06  
18:00
0-3
A.C.S. STICLA ARIEȘUL Turda
Pauza: 0-2
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Arbitri Observatori
Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca) Fărăgău Ovidiu (Cluj-Napoca)
Bojuc Volodea (Dej)  
Georgiu Ioan Claudiu (Dej)
Detalii joc
 
 
 
2018-06-06  
18:00
3-4
A.C.S. C.S.M. Câmpia-Turzii
Pauza: 1-1
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Arbitri Observatori
Telecan Daniel Vasile (Cluj-Napoca) Jucan Sergiu Cosmin (Câmpia Turzii)
Szabo Gero (Cluj-Napoca)  
Sabou Ionut Ovidiu (Cluj-Napoca)
Detalii joc
 
 
 
2018-06-06  
18:00
8-1
F.C. SOMEȘUL Gilău
Pauza: 6-1
Meci intrerupt in min. 50
Teren: Baza Sportiva / BONTIDA
Arbitri Observatori
Toșa Călin Paul (Cluj-Napoca) Suciu Ionel (Cluj-Napoca)
Câmpeanu Petrică Ionuţ (Cluj-Napoca)  
Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca)
Detalii joc
 
 
 
2018-06-06  
18:00
4-2
A.S. VIILE Dejului
Pauza: 1-1
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Arbitri Observatori
Flonta Cătălin Aurelian (Cluj-Napoca) Mandi Lucian Grigore (Apahida)
Popa Dragoş Daniel (Cluj-Napoca)  
Bogdan Cosmin (Cluj-Napoca)
Detalii joc