Informari si comunicate
22-11-2017
Hotararile Comisiei de Disciplina din 21.11.2017

Hotararile Comisiei de Disciplina din 21.11.2017

detalii...
21-11-2017
CURS PENTRU FORMARE ARBITRI FOTBAL 2017

Informaţii privind deschiderea şcolii de arbitri 2017

detalii...
20-11-2017
CURS PENTRU FORMARE ARBITRI FOTBAL 2017

Informaţii privind deschiderea şcolii de arbitri 2017

detalii...
14-11-2017
Hotararile Comisiei de Disciplina din 14.11.2017

Hotararile Comisiei de Disciplina din 14.11.2017

detalii...
07-11-2017
Hotararile Comisiei de Disciplina din 07.11.2017

Hotararile Comisiei de Disciplina din 07.11.2017

detalii...
07-11-2017
Lotul Turneul Sperantelor

Lotul Turneul Sperantelor 12.11.2017

detalii...
07-11-2017
01-11-2017
Lotul Turneul Sperantelor

Lotul Turneul Sperantelor 05.11.2017

detalii...
31-10-2017
Hotararile Comisiei de Disciplina din 31.10.2017

Hotararile Comisiei de Disciplina din 31.10.2017

detalii...
30-10-2017
toate comunicatele
Membri afiliati
1. ACS ÎNFRĂŢIREA Livada
2. ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL Cluj Napoca
3. ACS ACADEMIA de FOTBAL NAPOCA
4. ACS ACADEMIA de FOTBAL PAUL PAPP Dej
5. ACS Aghireșu
6. ACS ARIEȘUL Mihai Viteazu
7. ACS ARMENOPOLIS Gherla
8. ACS AVÂNTUL BIZONII Recea Cristur
9. ACS BEST JUNIOR Cluj-Napoca
10. ACS CSM Câmpia-Turzii
11. ACS ȘOIMII Pădureni
12. ACS FC ARDEALUL Cluj-Napoca
13. ACS FC Bonțida
14. ACS GLORIA Cătina
15. ACS HUEDIN
16. ACS INDUSTRIA SÂRMEI 1921 Câmpia Turzii
17. ACS MĂGURA Strîmbu
18. ACS OLYMPIA Beclean
19. ACS SPORTING Apahida
20. ACS STEAUA ROȘIE Bolduț
21. ACS STICLA ARIEȘUL Turda
22. ACS TEHNOFRIG Cluj-Napoca
23. ACS TRANSILVANIA Florești
24. ACS UNIREA Geaca
25. ACS VICENTIU Dej
26. ACS VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
27. ACS VIITORUL Cluj JUNIOR
28. ACS VULTURUL Mintiu-Gherlii
29. ACSF „ALB - NEGRU” AL STUDENTILOR CLUJENI
30. ACSF JUNIORUL Cluj
31. AFC ARIEȘUL 1907 Turda
32. AFC MINERUL 2016 Iara
33. AFC PLAIUL Iacobeni
34. AS ACTIVED 2013 Huedin
35. AS ALVIO Cuzdrioara
36. AS AMEFA Cluj-Napoca
37. AS AVÂNTUL 1970 Luna de Sus
38. AS AVÂNTUL BRADU 1970 Luna de Sus
39. AS AVÂNTUL Panticeu
40. AS BIRUINȚA Mica
41. AS Borșa
42. AS BPV STANDARD Nima
43. AS BRADUL Mărișel
44. AS C.F.R. Dej
45. AS CETATEA Unguraș
46. AS CHIMIA Turda
47. AS CS ȘOIMII Câmpia-Turzii
48. AS CS SINAI Turda
49. AS DINAMO TINERET Luncani
50. AS DRIBLI Cluj-Napoca
51. AS ENERGIA Mănăstirea
52. AS ȘTIINȚA Câțcău
53. AS FC UNIVERSITATEA Cluj
54. AS FLACĂRA Dăbâca
55. AS FLACĂRA Fizeșu-Gherlii
56. AS GLORIA Berchieșu
57. AS Iclod
58. AS INTER Dezmir
59. AS IRIS 2014 Cluj-Napoca
60. AS LUCEAFĂRUL Ghirișu Român
61. AS LUCEAFĂRUL Orman
62. AS MĂGURA Strâmbu
63. AS MECSOM Dej
64. AS METEOR 2016 Mociu
65. AS METEOR Mociu
66. AS MINERUL 2014 Iara
67. AS MINERUL Ocna-Dej
68. AS OLIMPIA Jichișul de Jos
69. AS POTAISSA 2011 Turda
70. AS PROGRESUL Boian
71. AS PROGRESUL Nireș
72. AS PROGRESUL Sânnicoară
73. AS PROGRESUL Vlaha
74. AS RECOLTA Frata
75. AS SOMEȘUL Bonțida
76. AS SOMEȘUL Cășeiu
77. AS SOMEȘUL Vad
78. AS SPERANȚA Petrești
79. AS SPICUL Luna
80. AS STEAUA Gligorești
81. AS STEAUA ROȘIE Bolduț
82. AS SUDINOX Vișea
83. AS UNIREA Cămărașu
84. AS UNIREA Geaca
85. AS UNIREA Iclod
86. AS UNIREA II Gădălin
87. AS UNIREA Tritenii de Jos
88. AS Urca
89. AS VICTORIA Viișoara 2009
90. AS VIILE Dejului
91. AS VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
92. AS VIITORUL Ceanu Mare
93. AS VIITORUL Dezmir
94. AS VIITORUL Feleacu
95. AS VIITORUL Gârbău Sat
96. AS VIITORUL Gârbău
97. AS VIITORUL Gherla
98. AS VIITORUL Poieni
99. AS VIITORUL Răscruci
100. AS VIITORUL Răzbuneni
101. AS VIITORUL Sânpaul
102. AS VIITORUL Sopor
103. AS VIITORUL Stoiana
104. AS VLĂDEASA Huedin
105. AS VOINȚA 2011 Pata
106. AS VOINȚA Sic
107. AS VULTURUL Bunești
108. AS VULTURUL Țaga
109. AS VULTURUL REAL Fundătura
110. AS ZORILE Bonț
111. AS ZORILE Buza
112. ASF ÎNFRĂȚIREA Căianu
113. ASF AVÂNTUL Suatu
114. ASFC CHIMIA Turda
115. CS ARIEȘUL Mihai Viteazu
116. CS ȘCOALA DE FOTBAL IVANSUC Cluj-Napoca
117. CS ȘCOALA de FOTBAL LIVIU ANTAL Cluj-Napoca
118. CS FC POTAISSA Turda
119. CS Florești
120. CS LUCEAFĂRUL 2010 Cluj-Napoca
121. CS LUCEAFĂRUL Cluj-Napoca
122. CS NAPOCA 1958 Cluj-Napoca
123. CS PROJUNIOR Cluj-Napoca
124. CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE Cluj-Napoca
125. CS SOMEȘUL 2010 Apahida
126. CS SPORT LINE Turda
127. CS SPORTING Cluj-Napoca
128. CS UNIREA 1946 Florești
129. CS UNIREA Jucu
130. CS UNITED SPORT Cluj-Napoca
131. FC C.F.R. 1907 Cluj SA
132. FC SOMEȘUL Gilău
133. FC UNIREA Dej
134. FC UNIVERSITATEA Cluj SA
135. FC VIITORUL MIHAI GEORGESCU Cluj-Napoca
136. LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Cluj-Napoca
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta