Informari si comunicate
18-12-2018
Programari Vize Anuale 2019

Tabel Programari Vize Anuale 2019

detalii...
17-12-2018
PROGRAM DE SARBATORI AJF CLUJ !!!

PROGRAM DE SARBATORI AJF CLUJ !!!

detalii...
15-12-2018
Turneul final Gheorghe Ene

Echipa CS Luceafarul Cluj-Napoca a castigat turneul final Gheorghe Ene

detalii...
13-12-2018
Hotararile C.Ex. AJF din 12.12.2018

Hotararile C.Ex. AJF din 12.12.2018

detalii...
12-12-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 11.12.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 11.12.2018

detalii...
07-12-2018
Sedinta Comitelui Executiv

Sedinta Comitelui Executiv

detalii...
06-12-2018
In atentia tuturor arbitrilor. Amanare sedinta arbitri

Sedinta de arbitri din 06.12.2018 nu se va tine

detalii...
05-12-2018
Programare meciuri restante Liga a IV-a Seniori,Juniori A1 si Liga a V-a

Programare meciuri restante Liga a IV-a Seniori,Juniori A1 si Liga a V-a

detalii...
05-12-2018
Hotararile Comisiei de Disciplina din 04.12.2018

Hotararile Comisiei de Disciplina din 04.12.2018

detalii...
03-12-2018
GALA ARBITRAJULUI CLUJEAN

Informații privind Ședința de Analiză a Activității Arbitrilor și Observatorilor pe Anul 2018

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A UNIȚI SUB TRICOLOR Cornești
2. ACS ÎNFRĂŢIREA Livada
3. ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL Cluj Napoca
4. ACS ACADEMIA de FOTBAL NAPOCA
5. ACS ACADEMIA de FOTBAL PAUL PAPP Dej
6. ACS Aghireșu
7. ACS ARIEȘUL Mihai Viteazu
8. ACS ARMENOPOLIS Gherla
9. ACS AVÂNTUL BIZONII Recea Cristur
10. ACS BEST JUNIOR Cluj-Napoca
11. ACS CS VIITORUL Rascruci
12. ACS CSM Câmpia-Turzii
13. ACS ȘOIMII Pădureni
14. ACS FC ARDEALUL Cluj-Napoca
15. ACS FC Bonțida
16. ACS FC SOMESUL Dej
17. ACS GLORIA Cătina
18. ACS HUEDIN
19. ACS INDUSTRIA SÂRMEI 1921 Câmpia Turzii
20. ACS MĂGURA Strîmbu
21. ACS OLYMPIA Beclean
22. ACS SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj-Napoca
23. ACS SICO BOX MAXIMO Sic
24. ACS SPERANTA RROMI 2016 Mociu
25. ACS SPORT CLUJ 2012 Cluj-Napoca
26. ACS SPORTING Apahida
27. ACS STEAUA ROȘIE Bolduț
28. ACS STICLA ARIEȘUL Turda
29. ACS SUPPORTER 2.0 Cluj-Napoca
30. ACS TEHNOFRIG Cluj-Napoca
31. ACS TRANSILVANIA Florești
32. ACS UNIREA Geaca
33. ACS VICENTIU Dej
34. ACS VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
35. ACS VIITORUL Cluj JUNIOR
36. ACS VULTURUL Mintiu-Gherlii
37. ACSF „ALB - NEGRU” AL STUDENTILOR CLUJENI
38. ACSF JUNIORUL Cluj
39. AFC ARIEȘUL 1907 Turda
40. AFC MINERUL 2016 Iara
41. AFC PLAIUL Iacobeni
42. AFCS PROGRESUL Călărași Gară
43. AS ACTIVED 2013 Huedin
44. AS ALVIO Cuzdrioara
45. AS AMEFA Cluj-Napoca
46. AS AVÂNTUL 1970 Luna de Sus
47. AS AVÂNTUL BRADU 1970 Luna de Sus
48. AS AVÂNTUL Panticeu
49. AS BIRUINȚA Mica
50. AS Borșa
51. AS BPV STANDARD Nima
52. AS BRADUL Mărișel
53. AS C.F.R. Dej
54. AS CETATEA Unguraș
55. AS CHIMIA Turda
56. AS CS ȘOIMII Câmpia-Turzii
57. AS CS SINAI Turda
58. AS DINAMO TINERET Luncani
59. AS DRIBLI Cluj-Napoca
60. AS ENERGIA Mănăstirea
61. AS ȘTIINȚA Câțcău
62. AS FC UNIVERSITATEA Cluj
63. AS FLACĂRA Dăbâca
64. AS FLACĂRA Fizeșu-Gherlii
65. AS GLORIA Berchieșu
66. AS Iclod
67. AS INTER Dezmir
68. AS IRIS 2014 Cluj-Napoca
69. AS LUCEAFĂRUL Ghirișu Român
70. AS LUCEAFĂRUL Orman
71. AS MĂGURA Strâmbu
72. AS MECSOM Dej
73. AS METEOR 2016 Mociu
74. AS METEOR Mociu
75. AS MINERUL 2014 Iara
76. AS MINERUL Ocna-Dej
77. AS OLIMPIA Jichișul de Jos
78. AS POTAISSA 2011 Turda
79. AS PROGRESUL Boian
80. AS PROGRESUL Cuzdrioara
81. AS PROGRESUL Nireș
82. AS PROGRESUL Sânnicoară
83. AS PROGRESUL Vlaha
84. AS RECOLTA Frata
85. AS SOMEȘUL Bonțida
86. AS SOMEȘUL Cășeiu
87. AS SOMEȘUL Vad
88. AS SOMESUL 2018 Vad
89. AS SPERANȚA Petrești
90. AS SPICUL Luna
91. AS STEAUA Gligorești
92. AS STEAUA ROȘIE Bolduț
93. AS SUDINOX Vișea
94. AS UNIREA Cămărașu
95. AS UNIREA Geaca
96. AS UNIREA Iclod
97. AS UNIREA II Gădălin
98. AS UNIREA Tritenii de Jos
99. AS Urca
100. AS VICTORIA Viișoara 2009
101. AS VIILE Dejului
102. AS VIITORUL 2014 Soporu de Câmpie
103. AS VIITORUL Ceanu Mare
104. AS VIITORUL Dezmir
105. AS VIITORUL Feleacu
106. AS VIITORUL Gârbău Sat
107. AS VIITORUL Gârbău
108. AS VIITORUL Gherla
109. AS VIITORUL Nasaud
110. AS VIITORUL Poieni
111. AS VIITORUL Răscruci
112. AS VIITORUL Răzbuneni
113. AS VIITORUL Sânpaul
114. AS VIITORUL Sopor
115. AS VIITORUL SOPOR Viisoara
116. AS VIITORUL Stoiana
117. AS VLĂDEASA Huedin
118. AS VOINȚA 2011 Pata
119. AS VOINȚA Sic
120. AS VULTURUL Bunești
121. AS VULTURUL Țaga
122. AS VULTURUL REAL Fundătura
123. AS ZORILE Bonț
124. AS ZORILE Buza
125. ASF ÎNFRĂȚIREA Căianu
126. ASF AVÂNTUL Suatu
127. ASFC CHIMIA Turda
128. CS ARIEȘUL Mihai Viteazu
129. CS ȘCOALA DE FOTBAL IVANSUC Cluj-Napoca
130. CS ȘCOALA de FOTBAL LIVIU ANTAL Cluj-Napoca
131. CS FC POTAISSA Turda
132. CS Florești
133. CS LUCEAFĂRUL 2010 Cluj-Napoca
134. CS LUCEAFĂRUL Cluj-Napoca
135. CS NAPOCA 1958 Cluj-Napoca
136. CS PROJUNIOR Cluj-Napoca
137. CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE Cluj-Napoca
138. CS SOMEȘUL 2010 Apahida
139. CS SPORT LINE Turda
140. CS SPORTING Cluj-Napoca
141. CS UNIREA 1946 Florești
142. CS UNIREA Jucu
143. CS UNITED SPORT Cluj-Napoca
144. FC C.F.R. 1907 Cluj SA
145. FC SOMEȘUL Gilău
146. FC UNIREA Dej
147. FC UNIVERSITATEA Cluj SA
148. FC VIITORUL MIHAI GEORGESCU Cluj-Napoca
149. LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Cluj-Napoca
150. LUCEAFĂRUL FOTBAL STAR SA Cluj-Napoca
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe