Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 17
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Marina / Mangalia
Sambata, 23 Martie 2024, 10:00
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Independenţa / Independenta
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Central / Rasova
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Central / Rasova
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Rasova
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 15
Teren: Central / Oltina
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 9 Martie 2024, 13:00
Teren: Municipal / Medgidia
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 14
Teren: Central / Oltina
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: /
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: /
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 11
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal / Medgidia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Independenţa / Independenta
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 9
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 8
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Stadion Viisoara / Viisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Stadion Viisoara / Viisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Stadion Viisoara / Viisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stadion Viisoara / Viisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 6
Teren: Central / Oltina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Oltina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 6
Teren: Viile / Viile
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Viile / Viile
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Central / Albeşti
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Albeşti
Marti, 26 Septembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Marina / Mangalia
Marti, 26 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 5
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Pestera / Pesterea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 4
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Agigea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Central / Agigea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Central / Sacele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 2 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 2 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Marti, 29 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Poarta Albă
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Central / Poarta Albă
Marti, 29 August 2023, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Poarta Albă
Marti, 29 August 2023, 16:00
Teren: Central / Poarta Albă
Vineri, 25 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Central / Techirghiol
Vineri, 25 August 2023, 18:00
Teren: Central / Techirghiol