Informari si comunicate
14-08-2018
Testari Fizice si Teoretice TUR 2018-2019

Ultima Testare Fizica si Teoretica Luni 20.08.2018

detalii...
13-08-2018
Sedinta saptamanala

Sedinta Tur 2018-2019

detalii...
11-08-2018
08-08-2018
07-08-2018
03-08-2018
02-08-2018
30-07-2018
Viza Medicala

Programare Viza Medicala

detalii...
25-07-2018
11-07-2018
toate comunicatele
Membri afiliati
1. Academia Hagi
2. ACS Luceafarul 2013 Constanta
3. ACS Performer Constanta
4. ACS Top Sport Constanta
5. ACSSC Farul
6. AS Arsenal Constanta
7. AS Atletic 2 Mai
8. AS Bărăganu
9. AS Ciocîrlia
10. AS Cogealac
11. AS Gradina
12. AS Independenţa
13. AS Junior Constanta
14. AS Pelinu
15. AS Real Navodari
16. AS Valea Dacilor
17. Atletic Navodari
18. Aurora 23 August
19. Avantul Comana
20. C. S. Navodari
21. C.S. II Agigea
22. Callatis 2012 Mangalia
23. Callatis Mangalia
24. Cariocas Constanţa
25. Carsium Hîrşova
26. CFR Constanţa
27. CS Agigea
28. CS Carvăn Lipnita
29. CS Cernavodă
30. CS Cumpana
31. CS Eforie
32. CS II Cernavoda
33. CS II Eforie
34. CS II Pestera
35. CS Medgidia
36. CS Metalul Constanta
37. CS Mihail Kogălniceanu
38. CS Peştera
39. CS Portul 2 Constanţa
40. CS Portul Constanţa
41. CSM II Medgidia Valea Dacilor
42. CSM II Valea Dacilor
43. CSO Ovidiu
44. CSS Medgidia
45. CSS Municipal Medgidia
46. Dacia Mircea Vodă
47. Danubius II Rasova
48. Danubius II Rasova
49. Danubius Rasova
50. Dunaris Topalu
51. Dunărea Ciobanu
52. Dunărea Ostrov
53. ELIF Fîntîna Mare
54. Elpis Constanta
55. Eolica Dobrogea
56. F.C Mereni
57. Farul Tuzla
58. FC Constanta
59. FC Farul
60. FC Viitorul Constanta
61. Fulgerul Chirnogeni
62. Gloria Albeşti
63. Gloria Băneasa
64. Gloria II Albeşti Cotul Văii
65. Gloria Seimeni
66. GSIB Mangalia
67. GSIB Mangalia
68. Infratirea Cogealac
69. Inter Ion Corvin
70. Litoral Corbu
71. Luceafărul Amzacea
72. Marcon Star Medgidia
73. Marmura Deleni
74. Municipal Constanta
75. Palatul Copiilor Constanta
76. Perla Murfatlar
77. Pescarul Ghindăreşti
78. Pescăruşul Gîrliciu
79. Progresul Dobromir
80. Recolta Negru Vodă
81. Recolta Nicolae Bălcescu
82. Sacidava Aliman
83. Sageata Navodari
84. SC Horia
85. SF Mangalia
86. Sparta II Techirghiol
87. Sparta Techirghiol
88. Speranta Nisipari
89. Spicul Horia
90. Sport Prim Oltina
91. Sportul Tortoman
92. SSC Farul Constanta
93. Steaua RTS Cogealac
94. Steaua Speranţei Siliştea
95. Steaua Sperantei II Silistea
96. Stiinţa ACALAB Poarta Albă
97. Tineretul Valea Dacilor
98. Trophaeum Adamclisi
99. Ulmetum Pantelimon
100. Unirea Topraisar
101. Victoria Cumpăna
102. Victoria Pantelimon
103. Viitorul Cerchezu
104. Viitorul Cobadin
105. Viitorul Fîntînele
106. Viitorul II Pecineaga
107. Viitorul Nisipari
108. Viitorul Pecineaga
109. Viitorul Targusor
110. Viteazu Sinoe Mihai Viteazu
111. Voinţa Siminoc
112. Voinţa Valu lui Traian
113. Vointa Cochirleni
114. Vointa Sacele
115. Vulturii Cazino Constanţa
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta