Informari si comunicate
22-10-2018
Rețineri delegări

Arbitrii reținuți delegări

detalii...
18-10-2018
Sedinta saptamanala 18.10

Tema : Proteste si confruntari

detalii...
16-10-2018
Rețineri delegări

Arbitrii reținuți delegări

detalii...
11-10-2018
Sedinta arbitrii 11.10.2018

TEMA VIDEO : Folosirea incorecta a bratelor

detalii...
11-10-2018
Scoala de Arbitri

Comisia Judeteana de Arbitri Constanta aduce la cunostinta tuturor doritorilor faptul ca JOI, 25 OCTOMBRIE 2018, vor debuta cursurile SCOLII DE ARBITRI

detalii...
04-10-2018
Sedinta arbitrii 04.10.2018

Tema Cursului: Avantajul și Managementul Loviturilor Libere

detalii...
27-09-2018
21-09-2018
20-09-2018
Rețineri delegări

Arbitri reținuți delegări

detalii...
19-09-2018
Sedinta arbitrii - 20.09.2018

Tema cursului: JUCAREA MINGII CU MANA

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. Academia Hagi
2. ACS Luceafarul 2013 Constanta
3. ACS Performer Constanta
4. ACS Top Sport Constanta
5. AS Arsenal Constanta
6. AS Atletic 2 Mai
7. AS Bărăganu
8. AS Ciocîrlia
9. AS Cogealac
10. AS Gradina
11. AS Independenţa
12. AS Junior Constanta
13. AS Pelinu
14. AS Real Navodari
15. AS Valea Dacilor
16. AS Viisoara
17. ASCS Farul
18. ASSCS Farul Constanta
19. Atletic Club Constanta
20. Atletic Navodari
21. Aurora 23 August
22. Avantul Comana
23. C. S. Navodari
24. C.S. II Agigea
25. Callatis 2012 Mangalia
26. Callatis Mangalia
27. Cariocas Constanţa
28. Carsium Hîrşova
29. CFR Constanţa
30. CS Agigea
31. CS Carvăn Lipnita
32. CS Cernavodă
33. CS Cumpana
34. CS Eforie
35. CS II Cernavoda
36. CS II Eforie
37. CS II Pestera
38. CS Medgidia
39. CS Metalul Constanta
40. CS Mihail Kogălniceanu
41. CS Negru Voda
42. CS Peştera
43. CS Portul 2 Constanţa
44. CS Portul Constanţa
45. CSM II Medgidia Valea Dacilor
46. CSM II Valea Dacilor
47. CSO Ovidiu
48. CSS Medgidia
49. CSS Municipal Medgidia
50. Dacia Mircea Vodă
51. Danubius II Rasova
52. Danubius II Rasova
53. Danubius Rasova
54. Dunaris Topalu
55. Dunărea Ciobanu
56. Dunărea Ostrov
57. ELIF Fîntîna Mare
58. Elpis Constanta
59. Emaus Cernavoda
60. Eolica Dobrogea
61. F.C Mereni
62. Farul Tuzla
63. FC Constanta
64. FC Farul
65. FC Viitorul Constanta
66. Flacara Crucea
67. Fulgerul Chirnogeni
68. Gloria Albeşti
69. Gloria Băneasa
70. Gloria II Albeşti Cotul Văii
71. Gloria Seimeni
72. GSIB Mangalia
73. GSIB Mangalia
74. Infratirea Cogealac
75. Inter Ion Corvin
76. Litoral Corbu
77. Luceafărul Amzacea
78. Marcon Star Medgidia
79. Marmura Deleni
80. Municipal Constanta
81. Old Boys Cobadin
82. Palatul Copiilor Constanta
83. Perla Murfatlar
84. Pescarul Ghindăreşti
85. Pescăruşul Gîrliciu
86. Progresul Dobromir
87. Recolta Negru Vodă
88. Recolta Nicolae Bălcescu
89. Sacidava Aliman
90. Sageata Navodari
91. SC Horia
92. SF Mangalia
93. Sparta II Techirghiol
94. Sparta Techirghiol
95. Speranta Nisipari
96. Spicul Horia
97. Sport Prim Oltina
98. Sportul Tortoman
99. Steaua RTS Cogealac
100. Steaua Speranţei Siliştea
101. Steaua Sperantei II Silistea
102. Stiinţa ACALAB Poarta Albă
103. Tineretul Valea Dacilor
104. Trophaeum Adamclisi
105. Ulmetum Pantelimon
106. Unirea Topraisar
107. Victoria Cumpăna
108. Victoria Pantelimon
109. Viitorul Cerchezu
110. Viitorul Cobadin
111. Viitorul Fîntînele
112. Viitorul II Pecineaga
113. Viitorul Nisipari
114. Viitorul Pecineaga
115. Viitorul Targusor
116. Viteazu Sinoe Mihai Viteazu
117. Voinţa Siminoc
118. Voinţa Valu lui Traian
119. Vointa Cochirleni
120. Vointa Sacele
121. Vulturii Cazino Constanţa
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe