Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 20
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 17
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 16
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 14
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 12
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 7
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 11
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 9
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 9
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U7-nascuti dupa 01.01.2017(3X3)teren 20x20, etapa 4
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:00
INTERLIGA JUDETEANA DE TOAMNA, Juniori U8-nascuti dupa 01.01.2016 (4+1)teren 40x2, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL COMPLEX SEPSI OSK ARENA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 3
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 3
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 3
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 2
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 2
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:30
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 6
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 6
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 4
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 4
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 2
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE