Informari si comunicate
16-11-2018
CAMPIONAT DE JUN G

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 12:45-20:15 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
15-11-2018
CAMPIONAT DE JUN H-I

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: VII-VIII-a IN DATA:2.DEC.2018 ORA 9:00-12:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din ZAGON

detalii...
08-11-2018
Részvétnyilvánítás - Condoleante

Részvétnyilvánítás - Condoleante

detalii...
05-11-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G, ETAPA IX-X-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: IX-X-a IN DATA:10.NOI.2018 ORA 9:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
02-11-2018
Scoala de arbitri fotbal

Comisia judeteana de arbitri Covasna organizeaza cursuri in cadrul "Soala de arbitri fotbal". Termenul de inscriere este 20 decembrie 2018. Pentru informatii suplimentare si inscrieri- Bucsi Imre-0745001683

detalii...
02-11-2018
ANUNT IMPORTANT SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

Anunt pentru actiunea de SELECTIE REGIONALA pentru copiii nascuti in anul 2006

detalii...
30-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN F 2009

PROGRAMUL CAMPIONATULUI JUN F 2009 ETAPA:VI-VIIa IN DATA.4 NOI 2018 ORA 12:00-15:30 LOCUL DE DESFASURARE:STADIONUL ORESENESC DIN BARAOLT

detalii...
23-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN G,H-I ETAPA V-VI-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: G 2010 ETAPA: V-VI-a IN DATA:27.OCT.2018 ORA 11:30-16:30 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
23-10-2018
PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE JUN H-I ETAPA V-VI-a

PROGRAMUL CAMPIONATULUI DE FOTBAL DE JUCATORI NASCUT: H-I 2011-2012 ETAPA: V-VI-a IN DATA:27.OCT.2018 ORA 8:30-11:25 LOCUL DE DESFASURARE: Sala Sporturilor din Zabala

detalii...
19-10-2018
AJF Covasna organizează curs de reinnoire pentru LICENTA UEFA “C”

AJF Covasna organizează curs de perfectionare si reinnoire pentru LICENTA UEFA “C”

detalii...
toate comunicatele

A.C.S.NEMERE GHELINTA

Localitatea GHELINTA

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori VERDE-ALB
Teren AS NEMERE / GHELINTA ( 200 locuri )
Adresa Str Principala,nr 641
Tel/Fax 0267-345002
Contact 0743568701
Staff-ul echipei
Presedinte TAMAS LASZLO
Secretar
Vicepresedinte KICSID BELA
Organizator de competitii KICSID BELA
Antrenor GASPAR LEVENTE 01-08-2016
Antrenor secund PAP ZSOMBOR
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S.NEMERE GHELINTA 28 22 4 2 94-23 70p +28
2A.C.S.F.C.PAPAUTI28205373-2865p+23
3 A.C.S. STARUINTA ZAGON 28 19 5 4 90-29 62p +20
4A.S. HARGHITA AITA MARE28184671-3458p+16
5 A.S. PRIMA BRADUT 28 17 6 5 77-28 57p +15
6C.S.O.BARAOLT281221456-6438p-4
7 A.S. AVANTUL ILIENI 28 11 4 13 49-57 37p -5
8A.S.F.C.CERNAT281051348-7835p-7
9 A.S.F.DOZSA DALNIC 28 9 6 13 56-69 33p -9
10A.S.COVASNA28871349-5131p-11
11 A.T.S.C. RECI 28 6 9 13 40-63 27p -15
12A.S.PERKO SANZIENI28651734-6923p-19
13 A.S.F.C. OJDULA 28 7 1 20 40-69 22p -20
14A.S.F.C. BRETCU28622038-9320p-22
15 A.S.BSE BELIN 28 6 1 21 42-102 19p -23

Observatii: REZULTATELE VOR FI OFICIALE NUMAI DUPA OMOLOGAREA DE CATRE COMISIA DE COMPETITII
Juniori sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.1999.
Echipa A.S."VENUSZ"OZUN s-a retras din campionat rezultatele jocurilor disputate se anulează şi nu vor mai apărea în clasament;
Efectele cartonaşelor galbene, suspendărilor şi celorlalte sancţiuni disciplinare aplicate
jucătorilor, oficialilor sau cluburilor ale căror echipe s-au retras sau au fost excluse din activitatea competiţională se menţin indiferent de momentul în care a intervenit retragerea/excluderea.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Audi Szabolcs Attila 24-06-1983 18000
2 BARTHOS ZOLTAN NORBERT 16-09-2002 22341
3 BARTI NORBERT 09-08-1999 21427
4 BOKOR JANOS 24-05-1999 20794
5 Bokor Zoltan Richard 28-08-2002 22321
6 CSEH LASZLO BALAZS 03-08-1999 21426
7 DASCALU MARIUS 16-08-1989 20385
8 DORVOS ERVIN IONUT 18-10-1996 20621
9 Fabian Alfons 24-04-2000 21217
10 Feher Robert 20-12-2001 20784
11 FOLDI LORAND 02-05-1999 21496
12 Gal Alpar 21-04-1999 21497
13 GATEJ LUCIAN IONUT 27-01-1992 5191
14 Gerota Alin 26-02-1990 3840
15 GHIURI ISTVAN 12-01-2001 21337
16 Gother Matyas 21-03-2002 21789
17 Gother Robert 01-04-2002 20789
18 Horvath Szilard 15-08-1998 18812
19 Ityim Szabolcs Csaba 28-01-2003 20779
20 KERTESZ CSABA 21-05-2001 20783
21 Kovasznai Miklos 02-01-1988 18995
22 KRISTOF JOZSEF NORBERT 29-01-2000 20804
23 Lazar Benjamin Zsolt 30-07-2004 21790
24 LAZAR HUNOR 29-11-2000 20791
25 Lorincz David 09-09-2001 21881
26 LUKACS HUNOR 09-08-2002 22323
27 Marincea Nicolae 28-05-1988 4988
28 MARKOS SZILARD 11-08-1985 15526
29 Micu Constantin Daniel 25-09-1983 22213
30 Mitruta Costinel Cristian 10-04-1988 21081
31 ORDOG SZABOLCS 06-03-2002 21395
32 Pap Zsombor 09-04-1988 3534
33 RANCZ ATTILA 12-07-2000 19196
34 REMAN ALPAR 15-07-1998 21433
35 SOS NICOLAE 30-09-2001 20790
36 Stana Ion Robert 14-09-1990 4984
37 SZAKACS LASZLO 24-02-2001 20364
38 SZOCS ANDRAS SZABOLCS 03-11-2001 20781
39 Tamas Zsolt 09-02-1999 18877
40 TIMAR HUNOR CSABA 26-09-2000 19794
41 Vulcan Szabolcs 24-06-1997 17831
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a, Seniori Etapa 13
11-11-2018
A.S.COVASNA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 12
04-11-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 11
28-10-2018
A.C.S.F.C.PAPAUTI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 10
20-10-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 9
14-10-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 8
07-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Seniori Etapa 7
30-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 6
23-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 5
15-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 4
09-09-2018
A.S. AVANTUL ILIENI
Liga a 4-a, Seniori Etapa 3
02-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Seniori Etapa 2
26-08-2018
A.C.S. STARUINTA ZAGON
Liga a 4-a, Seniori Etapa 1
19-08-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 13
11-11-2019
A.S.COVASNA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 12
04-11-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 11
28-10-2018
A.C.S.F.C.PAPAUTI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 10
20-10-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 9
14-10-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 8
07-10-2018
A.S. HARGHITA AITA MARE
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 7
30-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 6
23-09-2018
A.S.PERKO SANZIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 5
15-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 4
09-09-2018
A.S. AVANTUL ILIENI
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 3
02-09-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 2
26-08-2018
A.C.S. STARUINTA ZAGON
Liga a 4-a, Juniori A1 Etapa 1
29-08-2018
A.C.S.NEMERE GHELINTA
Observatii: PARTIDA SE VA DESFASURA IN DATA DE 29.08.2018 ORA 17.00
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe