Program competitional

Liga a 4-a, Seniori


Etapa 1     18-08-2018 - 18:00


1) A.S.F.C. BRETCU - A.S.F.C.CERNAT    2 - 1
2) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.PERKO SANZIENI    1 - 1
3) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C. OJDULA    6 - 1
4) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S. HARGHITA AITA MARE    9 - 0
5) A.S. PRIMA BRADUT - A.C.S.NEMERE GHELINTA    5 - 0
6) A.S.COVASNA - C.S.O.BARAOLT    2 - 3
7) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 3

Etapa 2     25-08-2018 - 18:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C. BRETCU    1 - 0
2) A.S.F.C. OJDULA - A.S. AVANTUL ILIENI    0 - 0
3) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.A.T.S.C. RECI    4 - 3
4) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.C.S. STARUINTA ZAGON    0 - 2
5) C.S.O.BARAOLT - A.S. PRIMA BRADUT    2 - 1
6) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.COVASNA    8 - 0
7) A.S.F.C.CERNAT - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI    7 - 0

Etapa 3     01-09-2018 - 17:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C.CERNAT    5 - 0
2) A.S.F.C. BRETCU - A.S.F.C. OJDULA    2 - 0
3) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S. HARGHITA AITA MARE    7 - 1
4) A.S.A.T.S.C. RECI - A.C.S.NEMERE GHELINTA    3 - 3
5) A.C.S. STARUINTA ZAGON - C.S.O.BARAOLT    2 - 0
6) A.S. PRIMA BRADUT - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 1
7) A.S.COVASNA - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI    2 - 1

Etapa 4     08-09-2018 - 17:00


1) A.S.F.C. OJDULA - A.S.PERKO SANZIENI    0 - 3
2) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.F.C. BRETCU    1 - 1
3) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S. AVANTUL ILIENI    1 - 0
4) C.S.O.BARAOLT - A.S.A.T.S.C. RECI    6 - 1
5) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.C.S. STARUINTA ZAGON    0 - 0
6) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S. PRIMA BRADUT    2 - 6
7) A.S.F.C.CERNAT - A.S.COVASNA    2 - 3

Etapa 5     15-09-2018 - 17:00


1) A.S.F.C. OJDULA - A.S.F.C.CERNAT    4 - 0
2) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. HARGHITA AITA MARE    6 - 1
3) A.S.F.C. BRETCU - A.C.S.NEMERE GHELINTA    0 - 0
4) A.S. AVANTUL ILIENI - C.S.O.BARAOLT    0 - 3
5) A.S.A.T.S.C. RECI - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 1
6) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI    8 - 0
7) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.COVASNA    2 - 0

Etapa 6     22-09-2018 - 17:00


1) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.F.C. OJDULA    6 - 2
2) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.PERKO SANZIENI    1 - 1
3) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C. BRETCU    12 - 0
4) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. AVANTUL ILIENI    5 - 0
5) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.A.T.S.C. RECI    2 - 2
6) A.S.COVASNA - A.C.S. STARUINTA ZAGON    1 - 2
7) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.F.C.CERNAT    7 - 0

Etapa 7     29-09-2018 - 17:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S. HARGHITA AITA MARE    2 - 0
2) A.S.F.C. OJDULA - A.C.S.NEMERE GHELINTA    0 - 6
3) A.S.PERKO SANZIENI - C.S.O.BARAOLT    3 - 2
4) A.S.F.C. BRETCU - A.C.S.F.C.PAPAUTI    1 - 4
5) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI    3 - 0
6) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.COVASNA    1 - 0
7) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S. PRIMA BRADUT    6 - 1

Etapa 8     06-10-2018 - 15:00


1) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S. HARGHITA AITA MARE    2 - 0
2) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C. OJDULA    4 - 1
3) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.PERKO SANZIENI    2 - 0
4) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.F.C. BRETCU    4 - 5
5) A.S.COVASNA - A.S. AVANTUL ILIENI    3 - 1
6) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.A.T.S.C. RECI    2 - 2
7) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.F.C.CERNAT    9 - 0

Etapa 9     13-10-2018 - 15:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.C.S.NEMERE GHELINTA    3 - 2
2) A.S. HARGHITA AITA MARE - C.S.O.BARAOLT    2 - 3
3) A.S.F.C. OJDULA - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 2
4) A.S.PERKO SANZIENI - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI    3 - 0
5) A.S.F.C. BRETCU - A.S.COVASNA    2 - 1
6) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S. PRIMA BRADUT    1 - 4
7) A.S.A.T.S.C. RECI - A.C.S. STARUINTA ZAGON    1 - 2

Etapa 10     20-10-2018 - 15:00


1) C.S.O.BARAOLT - A.C.S.NEMERE GHELINTA    7 - 2
2) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. HARGHITA AITA MARE    5 - 0
3) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.F.C. OJDULA    7 - 2
4) A.S.COVASNA - A.S.PERKO SANZIENI    3 - 0
5) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.F.C. BRETCU    2 - 0
6) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S. AVANTUL ILIENI    4 - 1
7) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C.CERNAT    5 - 0

Etapa 11     27-10-2018 - 15:00


1) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.A.T.S.C. RECI     -
2) A.S.F.C. BRETCU - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
3) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. PRIMA BRADUT     -
4) A.S.F.C. OJDULA - A.S.COVASNA     -
5) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
6) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
7) A.S.F.C.CERNAT - C.S.O.BARAOLT     -

Etapa 12     03-11-2018 - 15:00


1) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.F.C.CERNAT     -
2) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C. BRETCU     -
3) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.PERKO SANZIENI     -
4) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.F.C. OJDULA     -
5) A.S.COVASNA - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
6) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
7) A.C.S.F.C.PAPAUTI - C.S.O.BARAOLT     -

Etapa 13     10-11-2018 - 15:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
2) A.S.F.C. BRETCU - A.S. AVANTUL ILIENI     -
3) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.A.T.S.C. RECI     -
4) A.S.F.C. OJDULA - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
5) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S. PRIMA BRADUT     -
6) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.COVASNA     -
7) C.S.O.BARAOLT - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -

Etapa 14     16-03-2019 - 15:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S.F.C. BRETCU     -
2) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. AVANTUL ILIENI     -
3) A.S.F.C. OJDULA - A.S.A.T.S.C. RECI     -
4) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
5) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S. PRIMA BRADUT     -
6) C.S.O.BARAOLT - A.S.COVASNA     -
7) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -

Etapa 15     23-03-2019 - 15:00


1) A.S.F.C. BRETCU - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.F.C. OJDULA     -
3) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
4) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
5) A.S. PRIMA BRADUT - C.S.O.BARAOLT     -
6) A.S.COVASNA - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
7) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.F.C.CERNAT     -

Etapa 16     30-03-2019 - 15:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S.F.C. OJDULA - A.S.F.C. BRETCU     -
3) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S. AVANTUL ILIENI     -
4) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.A.T.S.C. RECI     -
5) C.S.O.BARAOLT - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
6) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. PRIMA BRADUT     -
7) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.COVASNA     -

Etapa 17     06-04-2019 - 17:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C. OJDULA     -
2) A.S.F.C. BRETCU - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
3) A.S. AVANTUL ILIENI - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
4) A.S.A.T.S.C. RECI - C.S.O.BARAOLT     -
5) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
6) A.S. PRIMA BRADUT - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
7) A.S.COVASNA - A.S.F.C.CERNAT     -

Etapa 18     13-04-2019 - 17:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S.F.C. OJDULA     -
2) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.PERKO SANZIENI     -
3) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.F.C. BRETCU     -
4) C.S.O.BARAOLT - A.S. AVANTUL ILIENI     -
5) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.A.T.S.C. RECI     -
6) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
7) A.S.COVASNA - A.S. PRIMA BRADUT     -

Etapa 19     20-04-2019 - 17:00


1) A.S.F.C. OJDULA - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
2) A.S.PERKO SANZIENI - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
3) A.S.F.C. BRETCU - C.S.O.BARAOLT     -
4) A.S. AVANTUL ILIENI - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
5) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
6) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.COVASNA     -
7) A.S.F.C.CERNAT - A.S. PRIMA BRADUT     -

Etapa 20     27-04-2019 - 17:00


1) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.F.C.CERNAT     -
2) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.F.C. OJDULA     -
3) C.S.O.BARAOLT - A.S.PERKO SANZIENI     -
4) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C. BRETCU     -
5) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S. AVANTUL ILIENI     -
6) A.S.COVASNA - A.S.A.T.S.C. RECI     -
7) A.S. PRIMA BRADUT - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -

Etapa 21     04-05-2019 - 18:00


1) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
2) A.S.F.C. OJDULA - C.S.O.BARAOLT     -
3) A.S.PERKO SANZIENI - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
4) A.S.F.C. BRETCU - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
5) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.COVASNA     -
6) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. PRIMA BRADUT     -
7) A.S.F.C.CERNAT - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -

Etapa 22     11-05-2019 - 18:00


1) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S.F.C.CERNAT     -
2) C.S.O.BARAOLT - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
3) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C. OJDULA     -
4) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S.PERKO SANZIENI     -
5) A.S.COVASNA - A.S.F.C. BRETCU     -
6) A.S. PRIMA BRADUT - A.S. AVANTUL ILIENI     -
7) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.A.T.S.C. RECI     -

Etapa 23     18-05-2019 - 18:00


1) A.C.S.NEMERE GHELINTA - C.S.O.BARAOLT     -
2) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
3) A.S.F.C. OJDULA - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
4) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.COVASNA     -
5) A.S.F.C. BRETCU - A.S. PRIMA BRADUT     -
6) A.S. AVANTUL ILIENI - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
7) A.S.F.C.CERNAT - A.S.A.T.S.C. RECI     -

Etapa 24     25-05-2019 - 18:00


1) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. AVANTUL ILIENI     -
2) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.F.C. BRETCU     -
3) A.S. PRIMA BRADUT - A.S.PERKO SANZIENI     -
4) A.S.COVASNA - A.S.F.C. OJDULA     -
5) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
6) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
7) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C.CERNAT     -

Etapa 25     01-06-2019 - 18:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S. AVANTUL ILIENI     -
2) A.S.F.C. BRETCU - A.S.A.T.S.C. RECI     -
3) A.S.PERKO SANZIENI - A.C.S. STARUINTA ZAGON     -
4) A.S.F.C. OJDULA - A.S. PRIMA BRADUT     -
5) A.S. HARGHITA AITA MARE - A.S.COVASNA     -
6) A.C.S.NEMERE GHELINTA - A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI     -
7) C.S.O.BARAOLT - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -

Etapa 26     08-06-2019 - 18:00


1) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C.CERNAT     -
2) A.S. AVANTUL ILIENI - A.S.F.C. BRETCU     -
3) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.PERKO SANZIENI     -
4) A.C.S. STARUINTA ZAGON - A.S.F.C. OJDULA     -
5) A.S. PRIMA BRADUT - A.S. HARGHITA AITA MARE     -
6) A.S.COVASNA - A.C.S.NEMERE GHELINTA     -
7) A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI - C.S.O.BARAOLT     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe