Program competitional

Liga a IV-a, Seniori


Etapa 1     21-08-2016 - 18:00


1) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.PERKO SANZIENI    4 - 1
2) A.S.F.C. OJDULA - A.C.S.F.C.PAPAUTI    1 - 7
3) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.F.C.CERNAT    2 - 2
4) A.S.F.C. BRETCU - A.S. HARGHITA din AITA MARE    0 - 2
5) A.S. PRIMA din BRADUT - C.S.O.BARAOLT    2 - 0
6) A.S.BSE BELIN - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    0 - 0
7) AS VENUS OZUN - A.S.A.T.S.C. RECI    4 - 0
8) A.S.COVASNA - A.S. AVANTUL din ILIENI    3 - 0

Etapa 2     28-08-2016 - 18:00


1) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    1 - 2
2) A.S.F.C.CERNAT - A.S.F.C. OJDULA    1 - 0
3) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S. OLTUL CHILIENI *    3 - 1
4) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C. BRETCU    2 - 3
5) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S. PRIMA din BRADUT    3 - 0
6) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.BSE BELIN    2 - 1
7) A.S. AVANTUL din ILIENI - AS VENUS OZUN    1 - 1
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.COVASNA    1 - 1

Etapa 3     04-09-2016 - 17:00


1) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.PERKO SANZIENI    3 - 3
2) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.F.C.CERNAT    3 - 1
3) A.S.F.C. OJDULA - A.S. HARGHITA din AITA MARE    0 - 7
4) A.S. OLTUL CHILIENI * - C.S.O.BARAOLT    4 - 1
5) A.S.F.C. BRETCU - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    1 - 2
6) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.A.T.S.C. RECI    1 - 0
7) A.S.BSE BELIN - A.S. AVANTUL din ILIENI    4 - 0
8) AS VENUS OZUN - A.S.COVASNA    5 - 3

Etapa 4     11-09-2016 - 17:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.C.S.F.C.PAPAUTI    1 - 2
2) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    2 - 3
3) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C. OJDULA    2 - 1
4) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S. OLTUL CHILIENI *    7 - 1
5) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C. BRETCU    2 - 0
6) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S. PRIMA din BRADUT    1 - 3
7) A.S.COVASNA - A.S.BSE BELIN    0 - 2
8) A.S.PERKO SANZIENI - AS VENUS OZUN    2 - 2

Etapa 5     18-09-2016 - 17:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S.PERKO SANZIENI    4 - 1
2) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. HARGHITA din AITA MARE    2 - 0
3) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - C.S.O.BARAOLT    4 - 0
4) A.S.F.C. OJDULA - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    0 - 4
5) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.A.T.S.C. RECI    2 - 2
6) A.S.F.C. BRETCU - A.S. AVANTUL din ILIENI    2 - 3
7) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.COVASNA    0 - 0
8) A.S.BSE BELIN - AS VENUS OZUN    0 - 4

Etapa 6     25-09-2016 - 17:00


1) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.F.C.CERNAT    2 - 4
2) C.S.O.BARAOLT - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 5
3) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    1 - 0
4) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C. OJDULA    4 - 1
5) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S. OLTUL CHILIENI *    2 - 1
6) A.S.COVASNA - A.S.F.C. BRETCU    2 - 1
7) AS VENUS OZUN - A.S. PRIMA din BRADUT    3 - 2
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.BSE BELIN    5 - 1

Etapa 7     02-10-2016 - 15:00


1) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.PERKO SANZIENI    2 - 3
2) A.S.F.C.CERNAT - C.S.O.BARAOLT    4 - 0
3) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    1 - 0
4) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.A.T.S.C. RECI    3 - 2
5) A.S.F.C. OJDULA - A.S. AVANTUL din ILIENI    1 - 0
6) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.COVASNA    0 - 3
7) A.S.F.C. BRETCU - AS VENUS OZUN    4 - 3
8) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.BSE BELIN    3 - 0

Etapa 8     09-10-2016 - 15:00


1) C.S.O.BARAOLT - A.S. HARGHITA din AITA MARE    0 - 3
2) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.F.C.CERNAT    5 - 1
3) A.S.A.T.S.C. RECI - A.C.S.F.C.PAPAUTI    2 - 6
4) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    1 - 3
5) A.S.COVASNA - A.S.F.C. OJDULA    5 - 0
6) AS VENUS OZUN - A.S. OLTUL CHILIENI *    2 - 1
7) A.S.BSE BELIN - A.S.F.C. BRETCU    3 - 1
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. PRIMA din BRADUT    3 - 0

Etapa 9     16-10-2016 - 15:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - C.S.O.BARAOLT    8 - 0
2) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    0 - 1
3) A.S.F.C.CERNAT - A.S.A.T.S.C. RECI    5 - 0
4) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. AVANTUL din ILIENI    4 - 1
5) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.COVASNA    7 - 0
6) A.S.F.C. OJDULA - AS VENUS OZUN    0 - 4
7) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.BSE BELIN    2 - 0
8) A.S.F.C. BRETCU - A.S. PRIMA din BRADUT    1 - 3

Etapa 10     23-10-2016 - 15:00


1) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - C.S.O.BARAOLT    14 - 0
2) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. HARGHITA din AITA MARE    4 - 3
3) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.F.C.CERNAT    0 - 3
4) A.S.COVASNA - A.C.S.F.C.PAPAUTI    0 - 3
5) AS VENUS OZUN - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    2 - 1
6) A.S.BSE BELIN - A.S.F.C. OJDULA    2 - 0
7) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S. OLTUL CHILIENI *    4 - 2
8) A.S.F.C. BRETCU - A.S.PERKO SANZIENI    2 - 0

Etapa 11     30-10-2016 - 15:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    3 - 2
2) C.S.O.BARAOLT - A.S.A.T.S.C. RECI    0 - 2
3) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S. AVANTUL din ILIENI    2 - 0
4) A.S.F.C.CERNAT - A.S.COVASNA    8 - 0
5) A.C.S.F.C.PAPAUTI - AS VENUS OZUN    4 - 1
6) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.BSE BELIN    6 - 4
7) A.S.F.C. OJDULA - A.S. PRIMA din BRADUT    1 - 6
8) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.F.C. BRETCU    2 - 1

Etapa 12     06-11-2016 - 14:00


1) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    2 - 2
2) A.S. AVANTUL din ILIENI - C.S.O.BARAOLT    2 - 3
3) A.S.COVASNA - A.S. HARGHITA din AITA MARE    2 - 1
4) AS VENUS OZUN - A.S.F.C.CERNAT    4 - 1
5) A.S.BSE BELIN - A.C.S.F.C.PAPAUTI    1 - 4
6) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    1 - 2
7) A.S.F.C. BRETCU - A.S.F.C. OJDULA    1 - 1
8) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.PERKO SANZIENI    0 - 0

Etapa 13     13-11-2016 - 14:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.A.T.S.C. RECI    1 - 3
2) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S. AVANTUL din ILIENI    5 - 0
3) C.S.O.BARAOLT - A.S.COVASNA    2 - 1
4) A.S. HARGHITA din AITA MARE - AS VENUS OZUN    1 - 4
5) A.S.F.C.CERNAT - A.S.BSE BELIN    3 - 0
6) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. PRIMA din BRADUT    2 - 2
7) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.F.C. BRETCU    7 - 1
8) A.S.F.C. OJDULA - A.S. OLTUL CHILIENI *    0 - 4

Etapa 14     20-11-2016 - 14:00


1) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.A.T.S.C. RECI    1 - 3
2) A.S.COVASNA - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    0 - 3
3) AS VENUS OZUN - C.S.O.BARAOLT    9 - 0
4) A.S.BSE BELIN - A.S. HARGHITA din AITA MARE    1 - 2
5) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.F.C.CERNAT    1 - 1
6) A.S.F.C. BRETCU - A.C.S.F.C.PAPAUTI    1 - 6
7) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    0 - 2
8) A.S.F.C. OJDULA - A.S.PERKO SANZIENI    1 - 0

Etapa 15     27-11-2016 - 14:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. AVANTUL din ILIENI    8 - 0
2) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.COVASNA    3 - 1
3) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - AS VENUS OZUN    4 - 1
4) C.S.O.BARAOLT - A.S.BSE BELIN    0 - 2
5) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S. PRIMA din BRADUT    0 - 1
6) A.S.F.C.CERNAT - A.S.F.C. BRETCU    4 - 0
7) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S. OLTUL CHILIENI *    4 - 1
8) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.F.C. OJDULA    8 - 1

Etapa 16     12-03-2017 - 15:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA    0 - 2
2) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C. OJDULA    1 - 0
3) A.S.F.C.CERNAT - A.S. OLTUL CHILIENI *    3 - 0
4) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.F.C. BRETCU    2 - 2
5) C.S.O.BARAOLT - A.S. PRIMA din BRADUT    1 - 1
6) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.BSE BELIN    7 - 0
7) A.S.A.T.S.C. RECI - AS VENUS OZUN    5 - 0
8) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.COVASNA    6 - 0

Etapa 17     19-03-2017 - 15:00


1) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.C.S.F.C.PAPAUTI    3 - 2
2) A.S.F.C. OJDULA - A.S.F.C.CERNAT    1 - 1
3) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S. HARGHITA din AITA MARE    0 - 3
4) A.S.F.C. BRETCU - C.S.O.BARAOLT    1 - 1
5) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC    0 - 6
6) A.S.BSE BELIN - A.S.A.T.S.C. RECI    2 - 1
7) AS VENUS OZUN - A.S. AVANTUL din ILIENI    0 - 6
8) A.S.COVASNA - A.S.PERKO SANZIENI    2 - 5

Etapa 18     26-03-2017 - 15:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
2) A.S.F.C.CERNAT - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
3) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.F.C. OJDULA     -
4) C.S.O.BARAOLT - A.S. OLTUL CHILIENI *     -
5) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.F.C. BRETCU     -
6) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. PRIMA din BRADUT     -
7) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.BSE BELIN     -
8) A.S.COVASNA - AS VENUS OZUN     -

Etapa 19     02-04-2017 - 17:00


1) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C.CERNAT     -
2) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
3) A.S.F.C. OJDULA - C.S.O.BARAOLT     -
4) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
5) A.S.F.C. BRETCU - A.S.A.T.S.C. RECI     -
6) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
7) A.S.BSE BELIN - A.S.COVASNA     -
8) AS VENUS OZUN - A.S.PERKO SANZIENI     -

Etapa 20     09-04-2017 - 17:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C.CERNAT     -
2) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
3) C.S.O.BARAOLT - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
4) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.F.C. OJDULA     -
5) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. OLTUL CHILIENI *     -
6) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.F.C. BRETCU     -
7) A.S.COVASNA - A.S. PRIMA din BRADUT     -
8) AS VENUS OZUN - A.S.BSE BELIN     -

Etapa 21     15-04-2017 - 17:00


1) A.S.F.C.CERNAT - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
2) A.C.S.F.C.PAPAUTI - C.S.O.BARAOLT     -
3) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
4) A.S.F.C. OJDULA - A.S.A.T.S.C. RECI     -
5) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
6) A.S.F.C. BRETCU - A.S.COVASNA     -
7) A.S. PRIMA din BRADUT - AS VENUS OZUN     -
8) A.S.BSE BELIN - A.S.PERKO SANZIENI     -

Etapa 22     23-04-2017 - 17:00


1) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
2) C.S.O.BARAOLT - A.S.F.C.CERNAT     -
3) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
4) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
5) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.F.C. OJDULA     -
6) A.S.COVASNA - A.S. OLTUL CHILIENI *     -
7) AS VENUS OZUN - A.S.F.C. BRETCU     -
8) A.S.BSE BELIN - A.S. PRIMA din BRADUT     -

Etapa 23     30-04-2017 - 17:00


1) A.S. HARGHITA din AITA MARE - C.S.O.BARAOLT     -
2) A.S.F.C.CERNAT - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
3) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.A.T.S.C. RECI     -
4) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
5) A.S.F.C. OJDULA - A.S.COVASNA     -
6) A.S. OLTUL CHILIENI * - AS VENUS OZUN     -
7) A.S.F.C. BRETCU - A.S.BSE BELIN     -
8) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.PERKO SANZIENI     -

Etapa 24     07-05-2017 - 18:00


1) C.S.O.BARAOLT - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
3) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.F.C.CERNAT     -
4) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
5) A.S.COVASNA - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
6) AS VENUS OZUN - A.S.F.C. OJDULA     -
7) A.S.BSE BELIN - A.S. OLTUL CHILIENI *     -
8) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.F.C. BRETCU     -

Etapa 25     14-05-2017 - 18:00


1) C.S.O.BARAOLT - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
2) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.A.T.S.C. RECI     -
3) A.S.F.C.CERNAT - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
4) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.COVASNA     -
5) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - AS VENUS OZUN     -
6) A.S.F.C. OJDULA - A.S.BSE BELIN     -
7) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S. PRIMA din BRADUT     -
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C. BRETCU     -

Etapa 26     21-05-2017 - 18:00


1) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S.A.T.S.C. RECI - C.S.O.BARAOLT     -
3) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
4) A.S.COVASNA - A.S.F.C.CERNAT     -
5) AS VENUS OZUN - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
6) A.S.BSE BELIN - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
7) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S.F.C. OJDULA     -
8) A.S.F.C. BRETCU - A.S. OLTUL CHILIENI *     -

Etapa 27     28-05-2017 - 18:00


1) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.A.T.S.C. RECI     -
2) C.S.O.BARAOLT - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
3) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.COVASNA     -
4) A.S.F.C.CERNAT - AS VENUS OZUN     -
5) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.BSE BELIN     -
6) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S. PRIMA din BRADUT     -
7) A.S.F.C. OJDULA - A.S.F.C. BRETCU     -
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S. OLTUL CHILIENI *     -

Etapa 28     31-05-2017 - 18:00


1) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
3) A.S.COVASNA - C.S.O.BARAOLT     -
4) AS VENUS OZUN - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
5) A.S.BSE BELIN - A.S.F.C.CERNAT     -
6) A.S. PRIMA din BRADUT - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
7) A.S.F.C. BRETCU - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
8) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.S.F.C. OJDULA     -

Etapa 29     04-06-2017 - 18:00


1) A.S.A.T.S.C. RECI - A.S. AVANTUL din ILIENI     -
2) A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC - A.S.COVASNA     -
3) C.S.O.BARAOLT - AS VENUS OZUN     -
4) A.S. HARGHITA din AITA MARE - A.S.BSE BELIN     -
5) A.S.F.C.CERNAT - A.S. PRIMA din BRADUT     -
6) A.C.S.F.C.PAPAUTI - A.S.F.C. BRETCU     -
7) A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA - A.S. OLTUL CHILIENI *     -
8) A.S.PERKO SANZIENI - A.S.F.C. OJDULA     -

Etapa 30     10-06-2017 - 18:00


1) A.S. AVANTUL din ILIENI - A.S.PERKO SANZIENI     -
2) A.S.COVASNA - A.S.A.T.S.C. RECI     -
3) AS VENUS OZUN - A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC     -
4) A.S.BSE BELIN - C.S.O.BARAOLT     -
5) A.S. PRIMA din BRADUT - A.S. HARGHITA din AITA MARE     -
6) A.S.F.C. BRETCU - A.S.F.C.CERNAT     -
7) A.S. OLTUL CHILIENI * - A.C.S.F.C.PAPAUTI     -
8) A.S.F.C. OJDULA - A.S.C.S.NEMERE din GHELINTA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe