Lotul de arbitri

Lotul National "Liga I"
Burtescu Septimiu ( Târgovişte )
Lotul National "Liga a II-a"
Chiţu Marius ( Targoviste )
Iugulescu Ionuţ ( Târgovişte )
Catană Gabriel ( Târgovişte )
Dobre Răzvan Mihai ( Teiş )
Ionescu Adrian ( Târgovişte )
Iugulescu Petruţa ( Târgovişte )
Pucheanu Florin ( Ulmi )
Lotul "Liga a III-a"
Catană Cristian ( Târgovişte )
Mocanu Florin ( Târgovişte )
Onicescu Ionut ( Glodeni )
Păunescu Adrian Gheorghe ( Târgovişte )
Categoria I
Şerbănoiu Iulian ( Iedera )
Banu Vlad Gabriel ( TARGOVISTE )
Bădescu Bogdan ( Târgovişte )
Bădoiu Andreea Cătălina ( Târgovişte )
Ciocmată Mugurel ( Târgovişte )
Ciulu Ion ( Voineşti )
Comanoiu Denisa ( Targoviste )
Constantinescu Andrei ( Târgovişte )
Dedu Timotei ( Cazaci )
Delureanu Andrei ( Târgovişte )
Duţu Bogdan Gabriel ( Târgovişte )
Dumitru Adrian George ( Gheboieni )
Ene Florin ( Târgovişte )
Guzu Georgian ( Moreni )
Ilie Sorin Junior ( Doicesti )
Ilie Alin Florin ( Hulubeşti )
Ioniţă Andreea ( Viisoara )
Ivaşcu Marian Bogdan ( Târgovişte )
Matei Bogdan ( Aninoasa )
Mălău Marian ( Târgovişte )
Mihai Gheorghe ( Titu )
Mihalache Dan ( Târgovişte )
Mihalachioiu Ioana Mihaela ( Targoviste )
Motan Mihai ( Aninoasa )
Movileanu Raluca Maria ( Tatarani )
Neagu Costinel ( Târgovişte )
Nedelcu Razvan ( Târgovişte )
Niculae Laurenţiu Florin ( Târgovişte )
Nisipeanu Alin ( Târgovişte )
Oncescu Ion ( Gemenea )
Oprescu Mariana Anca ( Târgovişte )
Pitiş Aron Ionuţ ( Târgovişte )
Poschina Catalin ( Targoviste )
Preda Iulian ( Târgovişte )
Radu Mihaela ( Targoviste )
Rosu Adriana ( Târgovişte )
Savu Vladut Florian ( Voinesti )
Savu Dumitru Mugurel ( Gheboieni )
Săpunaru Maria Andreia ( Târgovişte )
Stefan Richard ( Târgovişte )
Stoica Ionel ( Rancaciov )
Tudor Codruţ ( Buciumeni )
Tudose Constantin ( Târgovişte )
Bădeanu Cosmin ( Moreni )
Categoria a II-a
Andrei Florina Evewlin ( Vacaresti )
Andronache Richard ( Săcuieni )
Butucea Silviu Nicolae ( Târgovişte )
Ciobanu Gheorghe ( Runcu )
Ciorobea Constantin ( Viisoara )
Dita Bogdan ( Targoviste )
Gugiu Denis ( Baleni )
Hâncianu Nicolae ( Târgovişte )
Ionita Adrian ( Caragiale )
Lucaveschi Adrian ( Târgovişte )
Mălău Alexandru ( Buciumeni )
Oncescu Elena ( Gemenea )
Plavie Constantin ( Manesti )
Răducu Mihail ( Comişani )
Tachita Gabriel ( Candesti (Voinesti) )
Tutuianu Catalin ( Targoviste )
Stagiari
Ancuta Adrian ( Vacaresti )
Badea Vladut ( Comisani )
Barbu Sebastian Nicolae ( Vacaresti )
Chivu Catalin ( Ungureni )
Ciocan Laurentiu Nicolae ( Teis )
Constantin Iulian ( Târgovişte )
Costache Florin ( Laculete )
Cretu Lucian ( Comisani )
Cretu George Vladut ( Comisani )
Dobre Ionel ( Gura Ocnitei )
Dumitrescu Dan ( Sacuieni )
Dumitru Teodor ( Târgovişte )
Dumitru George ( Ungureni )
Ene Andrei ( Teis )
Filip Florin ( Târgovişte )
Gamanescu Alin ( Pucioasa )
Ghiures Andrei ( Branistea )
Godinac Adrian ( Targoviste )
Grigorescu Andrei ( Târgovişte )
Heasca Andreea ( Barbuletu )
Hogioiu Mihaela ( Barbuletu )
Ionescu Gabriel Alexandru ( Valea Voievoziolor )
Marculescu Mihai ( Pietrosita )
Matei Marcela Georgeta ( Vacaresti )
Mihai Nicolae Daniel ( Marcesti )
Mihăilă Nicolae Valentin ( Nucet )
Mincu Stefan ( Baleni )
Nae Ionuț Adrian ( Ulmi )
Nedelcu Elena Geanina ( Razvad )
Nichita Emanuel ( Teis )
Niculăescu Ion Viorel ( Târgovişte )
Popa Ionut ( Salcioara )
Safta Alexandru ( Gheboieni )
Savu Florin ( Izvoare )
Simion Vlad Ionut ( Baleni )
Soare George ( Sotanga )
Stan Alexandru Adrian ( Lucieni )
Tocariuc Gheorghe ( Adanca )
Tolea Denis Andrei ( Gura Ocniței )
Vlad Petruța Alexandra ( Braniștea )
Zamfir Razvan ( Teis )
Zanfir Vlad ( Teis )
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe