Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 18
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 16
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 17
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 15
Teren: Central / Sat Catunu
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Catunu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 16
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Cojasca
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Central / Branistea
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Branistea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Sintetic / Samurcasi
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic / Samurcasi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 12
Teren: Central / sat Adanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / sat Adanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 12
Teren: Central / Manesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Manesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 11
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 11
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 10
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 10
Teren: Central / Ghinesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghinesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Central / Branistea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Branistea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 9
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 6
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 4
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 4
Teren: Central / Bumbuia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Bumbuia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 3
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 1
Teren: Central / Dobra
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Central / Dobra
Duminica, 27 August 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 1
Teren: Central / Produlesti
Duminica, 27 August 2023, 15:00
Teren: Central / Produlesti