Informari si comunicate
19-10-2018
Delegari

20.10.2018 21.10.2018

detalii...
16-10-2018
Juniori C FINALA

20-10-2018 / 16:00

detalii...
15-10-2018
12-10-2018
Delegari

13.10.2018 14.10.2018

detalii...
09-10-2018
09-10-2018
07-10-2018
05-10-2018
Delegari

06.10.2018 07.10.2018

detalii...
29-09-2018
28-09-2018
Delegari

29.09.2018 30.09.2018

detalii...
toate comunicatele

AS Sportul Voinesti 2016

Localitatea Voinesti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sportul Voinesti 2016 34 29 1 4 142-45 88p +37
2A.S.Luceafarul Darmanesti342617150-6779p+28
3 A.S. Vointa Tatarani 34 22 3 9 114-70 69p +18
4A.S. Sportul Runcu342149113-6967p+16
5 A.S. Flacara Suta Seaca 34 20 6 8 94-54 66p +15
6A.S. Pomicola Raciu3418511113-7459p+8
7 A.S. Sageata Gura Ocnitei 34 19 1 14 90-70 58p +7
8A.S Viitorul Razvad341551477-6750p-1
9 A.S. Olimpicii 2 Ulmi 34 15 2 17 74-76 47p -4
10A.S. Vointa Adanca341541586-9547p-2
11 A.S. Vointa Buciumeni 34 13 5 16 74-80 44p -7
12A.S. Vointa Bezdead341331883-10342p-9
13 A.S. Vointa Sacuieni 34 10 3 21 72-144 32p -18
14A.S.G Doicesti34942172-9931p-20
15 A.S. Vointa Steaua Pietrosita 34 9 4 21 55-110 31p -20
16A.S. Viitorul Ocnita34842263-11528p-23
17 A.S. Unirea Lucieni 34 8 2 24 62-119 26p -25
18Victoria Comisani34712647-12422p-29

Observatii: Echipa A.S. Vointa Adanca este penalizata cu 2 puncte.
Echipa Vointa Sacuieni este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ana Aron 26-02-1979 17035
2 Bacanu Marius 15-07-2003 38288
3 Badea Robert Mihail 06-07-1988 36096
4 Bivol Vasile Valentin 04-12-1988 25118
5 BRATU IULIAN MUGUREL 19-07-2005 34480
6 Bratucu Andrei Daniel 20-01-2004 34663
7 Bucur Alexandru Florin 02-04-1995 26756
8 BUCUR GHEORGHE REMUS 30-09-1979 35001
9 Caibar Denis Constantin 12-03-2003 39222
10 Calinescu George Sorin 21-09-1984 18630
11 Cernat Vasile Gabriel 30-12-1977 29350
12 Ciureanu Florin Petrut 14-06-2004 39224 bis
13 CRISTEA ALEXANDRU CONSTANTIN 19-09-2002 34467
14 DICU BOGDAN ILIE 29-07-2003 34461
15 Dinca Cristian Octavian 24-12-2000 39220
16 Drosu Catalin Gabriel 03-05-2001 39218
17 Dumitrascu Ionut Cristian 18-12-2004 36633
18 Dumitrascu Stefan Ciprian 27-12-2001 34468
19 GALIE GABRIEL IULIAN 09-09-2004 34598
20 Iacob Gabriel 08-03-2001 39221
21 IAMANDACHE IONUT VALENTIN 26-02-2003 34457
22 Iamandache Traian 26-06-1973 19532
23 Ioja Ion Daniel 23-07-1990 33817
24 MANEA GEORGIAN DANUT 21-04-2005 34552
25 Manea Marius Mugurel 27-11-1991 26348
26 Matei Mirel Florin 23-03-1989 4379
27 Mihai Laurentiu Ionut 14-10-1999 36606
28 Mihaila Eduard Ionut 08-04-2004 36658
29 Militaru Mihai Viorel 14-12-2000 39217
30 Momel Marius Catalin 29-08-1978 35363
31 Moraru Andrei Catalin 03-03-2002 34537
32 Moraru Marius Rozen 02-08-1988 19441
33 Motoiu Constantin Dragos 25-01-2000 34536
34 NAIE ALEXANDRU 15-03-2002 34453
35 NEDELCU VALENTIN 16-10-1985 18551
36 Niculae Laurentiu Florin 22-02-1992 22828
37 Nita Iulian Robert 19-07-1999 36607
38 Nita Nicusor Alexandru 30-10-1994 33586
39 Nuta George Radu 24-11-1999 36605
40 Oprea Iosif Catalin 27-10-1992 26530
41 Pana Bogdan Iulian 31-03-2000 36467
42 Pana Marius Aurel 02-05-1998 36468
43 PATRU SILVIU NICULAE 26-08-2004 34458
44 Pirvu Claudiu Valentin 13-03-1998 36657
45 Pirvu David Georgian 01-07-1996 36547
46 Popa Bogdan Nicolae 25-10-1999 36469
47 Preda Nicolae Adrian 14-09-1999 35753
48 RASCU LORIN IONUT 17-09-2002 34565
49 Sandu Constantin Iulian 12-02-1990 29190
50 Stan Bogdan Stelica 23-05-1982 21184
51 STOICA NARCIS NICOLAE 04-12-2004 34597BIS
52 Stoica Vasile Robert 13-01-2001 34660
53 Tabirca Adrian Samuel 15-09-2003 34656 bis
54 TANASE CONSTANTIN AUREL 05-03-2003 34460
55 Tudor Costin Adrian 21-12-1996 37181
56 TUDOROIU ANTON FLORIN 08-03-2000 34477
57 Ungureanu Lucian 15-12-1988 38287
58 vasile carlos daniel 21-02-2001 34451
59 Zamfirache Florin Ionut 23-09-2003 34644
60 Zgimbau Marian 19-03-1983 36450
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a 4-a Etapa 11
13-10-2018
A.S. Unirea Colibasi
LIGA a 4-a Etapa 10
06-10-2018
AS Sportul Voinesti 2016
LIGA a 4-a Etapa 9
29-09-2018
A.S.Gloria 2015 Cornesti
LIGA a 4-a Etapa 8
22-09-2018
AS Sportul Voinesti 2016
LIGA a 4-a Etapa 7
15-09-2018
A.S. Roberto Ziduri
LIGA a 4-a Etapa 6
11-09-2018
AS Sportul Voinesti 2016
LIGA a 4-a Etapa 5
08-09-2018
C.S. Petrolul Targoviste
LIGA a 4-a Etapa 4
01-09-2018
AS Sportul Voinesti 2016
LIGA a 4-a Etapa 3
28-08-2018
FC Brezoaele
LIGA a 4-a Etapa 2
25-08-2018
AS Sportul Voinesti 2016
LIGA a 4-a Etapa 1
18-08-2018
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
A.S. Unirea Colibasi
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
AS Sportul Voinesti 2016
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
AS Sportul Voinesti 2016
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
AS Sportul Voinesti 2016
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
AS Sportul Voinesti 2016
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
AS Sportul Voinesti 2016
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
C.S.M Fieni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe