Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Vointa Sacuieni

Localitatea Sat Sacuieni

Informatii generale
Teren Central / Sat Sacuieni ( 50 locuri )
Adresa Comuna Gura Ocnitei , sat Sacuieni ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sportul Voinesti 2016 24 21 1 2 102-26 64p +28
2A.S.Luceafarul Darmanesti241914112-4358p+22
3 A.S. Vointa Tatarani 24 17 4 3 90-44 55p +19
4A.S. Flacara Suta Seaca24155461-3050p+14
5 A.S. Sportul Runcu 24 13 3 8 74-57 42p +9
6A.S. Pomicola Raciu24123978-5139p+3
7 A.S.Viitorul Razvad 24 12 3 9 62-43 39p +3
8A.S. Sageata Gura Ocnitei231211053-4437p+4
9 A.S. Olimpicii 2 Ulmi 24 11 2 11 51-49 35p -1
10A.S. Vointa Adanca241041062-7733p-2
11 A.S. Vointa Buciumeni 24 9 4 11 47-55 31p -5
12A.S. Vointa Bezdead24911456-7028p-5
13 A.S. Vointa Pietrosita 24 8 3 13 41-77 27p -12
14A.S.G Doicesti23641351-5822p-14
15 A.S. Vointa Sacuieni 24 6 3 15 47-107 21p -18
16A.S. Viitorul Ocnita24511838-8416p-20
17 Victoria Comisani 24 5 0 19 29-88 15p -21
18A.S. Unirea Lucieni24312037-8810p-26

Observatii: Echipa A.S. Vointa Adanca este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANDRONACHE RICHARD GEORGIAN 11-05-1997 31248
2 BACIOIU DANIEL 03-12-1979 23396
3 BACIOIU LAURENTIU GABRIEL 01-07-1985 19900
4 Bobe Stefan Cosmin 24-12-1987 37205 bis
5 Ciobanu Ion Sebastian 14-12-2000 37210 bis
6 Constantinescu George Silviu 16-09-1999 37207 bis
7 Doba Ion Daniel 05-08-1999 37212
8 DRAGOMIR DRAGOS MARIAN 29-07-1996 31245
9 DUDAU FLORIN MARIAN 18-08-1991 31249
10 DUMITRESCU CONSTANTIN DANIEL 07-07-1997 32273
11 DUMITRU IONUT 13-12-1983 23528
12 ENACHE ALEXANDRU 13-12-1993 28928
13 FRECUS ALIN MARIAN 16-10-1980 17928
14 GHIMBAS VICENTIU EMILIAN 15-03-1994 30531
15 GOLOIU ALBERTO CONSTANTIN 11-08-1991 31660
16 GRUIA GEORGIAN 21-01-1976 27193
17 HARAPU FLORIN MARIAN 30-10-1996 31250
18 IANCU IONEL ALEXANDRU 24-02-1987 34851
19 Ionescu Florin Alin 28-07-2000 37211 bis
20 IORDACHE LAURENTIU ILIE 17-04-1979 33330
21 Iordan George Silviu 10-10-1990 38091
22 IRIMESCU GABRIEL 19-07-1996 31243
23 JECULESCU GABRIEL 15-08-1989 32073
24 Letu Daniel Valentin 02-02-2002 38343
25 LETU DENIS FLORIN 07-02-1998 31614
26 LETU FLORIN PETRICA 22-04-1973 10920
27 Letu Mihail Ovidiu 01-09-1991 38342 bis
28 MANESCU STELIAN CATALIN 10-06-1987 27216
29 Mantescu Florin 06-10-1982 38894
30 MARGARIT GABRIEL ROBERT 22-10-1991 30897
31 Marinoiu Costinel Adrian 14-04-1987 36025
32 Milescu Florin 18-03-1980 30141
33 MILESCU ION GABRIEL 22-01-1985 32877
34 Milescu Nicolae Daniel 06-05-1977 38420
35 Moga Constantin Adrian 15-01-2004 38893
36 Nae Catalin Georgian 24-06-2001 36460bisss...
37 NICULOIU GEORGE DARIAN 25-07-1990 31023
38 Oprea Gabriel 18-04-1992 36649
39 Oprea gheorghe 27-10-1987 33756
40 PETRE DENIS CRISTIAN 07-06-2000 31688
41 Petrescu Stefan Valentin 12-11-2001 37209 bis
42 PIRVU ADRIAN 12-10-1978 17920
43 Popa Razvan Gabriel 04-01-2001 37206 bis
44 PUMUTIU GEORGE ADRIAN 13-07-1988 31613
45 RADU RAZVAN MIHAI 31-08-1996 31244
46 Savu Mihai Cristian 20-04-1998 36424bis
47 SIMIO ALIN CONSTANTIN 17-06-1984 20223
48 Simion Eduard Mihai 06-07-1997 37213
49 SIMION PAUL IONUT 02-12-1986 22538
50 Stanciu Robert Constantin 13-09-1988 38035
51 Stanescu Eduard Ionut 03-10-2000 30669
52 TANASE ALEXANDRU MARIAN 07-06-1994 32234
53 Tanica Valentin Bogdan 15-06-1987 37386 bis
54 Tita Madalin Florin 25-02-1989 36107
55 Tudor Alexandru Marian 07-03-2000 36635
56 Tudorache dragos mihai 12-06-1994 33757
57 Tudorache Robert Mihai 09-06-2000 37385
58 UNGUREANU COSMIN FLORIAN 17-07-1990 31247
59 Ungureanu Cosmin Florian 17-07-1999 36424
60 Venete Cosac Andrei Gabriel 20-03-1997 33963 bis
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Nord Etapa 25
13-05-2018
A.S. Flacara Suta Seaca
Liga 5-a Nord Etapa 24
06-05-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 23
29-04-2018
A.S. Vointa Bezdead
Liga 5-a Nord Etapa 22
25-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 21
22-04-2018
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Etapa 20
15-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 19
07-04-2018
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Etapa 18
01-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 16
18-03-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Etapa 15
12-11-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 14
05-11-2017
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Etapa 13
29-10-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Etapa 12
22-10-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 11
15-10-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Etapa 10
08-10-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 9
01-10-2017
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 7
17-09-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Etapa 6
13-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Etapa 4
03-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 3
30-08-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Etapa 2
27-08-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Etapa 1
20-08-2017
A.S.Luceafarul Darmanesti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Vointa Bezdead
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 21
22-04-2018
A.S.G Doicesti
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 20
15-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Vointa Adanca
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Unirea Lucieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Sportul Runcu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Viitorul Ocnita
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.S. Pomicola Raciu
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 9
01-10-2017
Victoria Comisani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Sageata Gura Ocnitei
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 6
13-10-2107
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S. Olimpicii 2 Ulmi
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 3
30-08-2017
A.S. Vointa Tatarani
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Vointa Sacuieni
Liga 5-a Nord Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe