Informari si comunicate
19-10-2018
Delegari

20.10.2018 21.10.2018

detalii...
16-10-2018
Juniori C FINALA

20-10-2018 / 16:00

detalii...
15-10-2018
12-10-2018
Delegari

13.10.2018 14.10.2018

detalii...
09-10-2018
09-10-2018
07-10-2018
05-10-2018
Delegari

06.10.2018 07.10.2018

detalii...
29-09-2018
28-09-2018
Delegari

29.09.2018 30.09.2018

detalii...
toate comunicatele

ACS Fortis Valea Lunga

Localitatea Valea Lunga

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 6-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia 22 17 2 3 74-28 53p +20
2A.S. Cetatea 1396 Targoviste22164283-3052p+19
3 ACS Fortis Valea Lunga 22 12 3 7 60-44 39p +6
4A.S. Petrolul Iedera22114748-4837p+4
5 A.S. Olimpicii Ulmi 3 22 11 3 8 60-49 36p +3
6A.S. Unirea Ogrea2294947-4631p-2
7 FCM Targoviste 22 9 3 10 69-51 30p -3
8A.S. Gaz Metan Vladeni22931046-5030p-3
9 A.S. Muscelul Valeni 22 8 2 12 55-72 26p -7
10AS Viitorul Pietrari22541339-6819p-14
11 A.S. Vointa Gemenea 22 5 1 16 42-78 16p -17
12A.S. Vointa Valea Voievozilor22231721-809p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Cristinel Felix 18-02-2005 38718
2 Aldescu Mateo Stefan 10-07-2007 38493
3 Anghel Nicolae David 28-01-2008 38798
4 APETREI IONUT 20-09-1986 34482
5 Banu Constantin Razvan 22-11-1991 21069
6 Banu Georgian Alexandru 21-09-1994 37173
7 Bratu Ionut Adrian 08-07-2009 38721
8 Bratu Octavian 28-09-1996 37166
9 Brutaru Ionut 20-02-1998 37169 bis
10 Buleandra Gabriel Leonard 20-10-2008 38501
11 Capaneata George Claudiu 17-08-2008 38498
12 Ciocodei Mario Raul 29-07-2005 38504
13 Cirnaru Ioan Vlad 15-06-1995 31878
14 Cirnaru Marian Alexandru 18-12-2007 38500
15 Cirnaru Teodor Gabriel 05-10-2000 37172 bis
16 Cojocaru Petre Madalin 05-08-1998 37168
17 Craciun Marius Iustin 04-09-1971 37168 bis
18 Craciun Robert Petrut 10-07-2007 38496
19 Dimulescu Teodor Constantin 07-10-2006 38506
20 Dinu Ionut Madalin 09-07-2006 38717
21 Dobrescu Ionut Alexandru 19-01-2005 38510
22 Dospinescu Petrica 12-08-1986 37174
23 Dumitrescu Robert Andrei 05-06-2008 38497
24 Dumitru Ionut Adrian 29-05-1994 37167
25 Florea Ionut Raul 23-09-2008 38797
26 Ghencea George Fabian 14-02-2008 38499
27 Ghimbas Constantin Iulian 26-02-2005 38509
28 Grigore Frik Antonio 15-01-2010 38968
29 Grigore Robert Ionut 27-01-2009 38970
30 Habeanu Constantin 17-11-1977 38755
31 Iliescu Andrei Cristian 01-12-2005 38746
32 Irimia Alexandro Valentin 12-04-2006 38494
33 Joita Tudor Andrei 08-05-2009 38726
34 Lupu Mihai Alexandru 25-09-1992 29274
35 Marinoiu Marin Petrut 24-03-1995 32920
36 Mazilu Alexandru Gabriel 07-04-2010 38720
37 Mihai Georgian Vladut 09-04-2008 38971
38 Musescu George Daniel 22-03-2005 38508
39 Necsoiu Gabriel 18-12-1995 38180
40 Negulescu Ion Alexandru 15-09-1994 35014
41 Nenciu Georgian Alexandru 23-10-2006 38505
42 Nenciu Teodor Claudiu 20-05-2008
43 Oprea Stefan Octavian 14-01-2006 38507
44 Paun Tobias Marian 30-07-2008 38502
45 Piscup George 05-02-1982 37171 bis
46 Popescu Ion 18-08-1989 32128
47 Racasanu Ionut Sebastian 17-05-2010 39393
48 Radu Constantin 02-11-1973 37165
49 Radu Daniel 26-08-1986 37172
50 Radu Mihai Stefan 14-07-2010 39320
51 Radulescu Nicolae 04-12-1985 37171
52 Savescu Marian Florin 03-02-1994 32771
53 Scurtu Aurel Sorin Mihail 28-06-2010 39392
54 Scurtu Constantin Claudiu 26-04-2007 38969
55 Serban Florin 03-04-1979 37360
56 Serban Florin 28-11-1981 35012
57 Simion Eduard Andrei 12-03-2008 38719
58 Sirboiu Constantin Ciprian 06-03-1993 37170
59 Sonescu Ionut Adrian 02-10-2009 39319
60 Stoica Mihai Nicolae 09-05-2008 39394
61 Tataru Sabin Marian 22-05-1992 35013
62 Zanfir Georgian Alexandru 22-05-2005 38495
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 6-a Nord Etapa 7
14-10-2018
A.S. Vointa Valea Voievozilor
Liga a 6-a Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga a 6-a Nord Etapa 5
30-09-2018
A.S. Unirea Ogrea
Liga a 6-a Nord Etapa 3
16-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga a 6-a Nord Etapa 2
09-09-2018
A.S. Rapid Gemenea
Juniori E ( U11) Etapa 6
12-10-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E ( U11) Etapa 5
05-10-2018
CS Kinder Targoviste
Juniori E ( U11) Etapa 4
28-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E ( U11) Etapa 3
CSM Flacara Moreni
Juniori E ( U11) Etapa 2
14-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E ( U11) Etapa 1
07-09-2018
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Memorialul Ghe. Ola Etapa 6
08-10-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Memorialul Ghe. Ola Etapa 4
A.S. Olimpicii Ulmi
Memorialul Ghe. Ola Etapa 3
ACS Fortis Valea Lunga
Memorialul Ghe. Ola Etapa 2
10-09-2018
AFC Chindia Targoviste
Observatii: Organizator AFC Chindia Targoviste - Baza Sportiva Natatie
Memorialul Ghe. Ola Etapa 1
10-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Observatii: Organizator AFC Chindia Targoviste - Baza Sportiva Natatie
Memorialul Gh. Ene Etapa 7
15-10-2018
Kinder 1 Targoviste
Memorialul Gh. Ene Etapa 6
01-10-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Memorialul Gh. Ene Etapa 5
01-10-2018
Kinder 3 Targoviste
Memorialul Gh. Ene Etapa 4
17-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Memorialul Gh. Ene Etapa 3
17-09-2018
CSM Flacara Moreni
Memorialul Gh. Ene Etapa 2
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 9
29-09-2018
CSM Flacara Moreni
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 8
22-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 7
15-09-1018
Grupul Scolar Agricol Nucet
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 6
11-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 4
04-09-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 3
01-09-2018
CS Kinder Targoviste
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 2
28-08-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori C ( Under 15) Grupa 1 Etapa 1
25-08-2018
ACS Urban Titu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe