Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

ACS Fortis Valea Lunga

Localitatea Valea Lunga

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 6-a Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Cetatea 1396 Targoviste 18 13 4 1 66-23 43p +13
2A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia18132358-2441p+14
3 A.S. Petrolul Iedera 18 9 4 5 37-38 31p +4
4ACS Fortis Valea Lunga1893643-3730p+6
5 FCM Targoviste 18 8 3 7 60-36 27p +3
6A.S. Unirea Ogrea1883741-3527p-3
7 A.S. Udresti 2017 18 8 3 7 48-44 27p 0
8A.S. Gaz Metan Vladeni1883739-3627p0
9 A.S. Muscelul Valeni 18 7 1 10 46-58 22p -5
10AS Viitorul Pietrari18441035-5216p-11
11 A.S. Vointa Gemenea 18 3 1 14 33-72 10p -17
12A.S. Vointa Valea Voievozilor18131414-656p-21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Cristinel Felix 18-02-2005 38718
2 Aldescu Mateo Stefan 10-07-2007 38493
3 Anghel Nicolae David 28-01-2008 38798
4 Banu Georgian Alexandru 21-09-1994 37173
5 Bratu Ionut Adrian 08-07-2009 38721
6 Bratu Octavian 28-09-1996 37166
7 Brutaru Ionut 20-02-1998 37169 bis
8 Buleandra Gabriel Leonard 20-10-2008 38501
9 Capaneata George Claudiu 17-08-2008 38498
10 Ciobanu Ionut Alexandru 11-04-1994 37175
11 Ciocodei Mario Raul 29-07-2005 38504
12 Cirnaru Marian Alexandru 18-12-2007 38500
13 Cirnaru Teodor Gabriel 05-10-2000 37172 bis
14 Cojocaru Petre Madalin 05-08-1998 37168
15 Constantin Andrei Bogdan 08-12-1994 38094
16 Craciun Marius Iustin 04-09-1971 37168 bis
17 Craciun Robert Petrut 10-07-2007 38496
18 Cucu Marian 26-12-1984 36647
19 Dimulescu Teodor Constantin 07-10-2006 38506
20 Dinu Ionut Madalin 09-07-2006 38717
21 Dobrescu Ionut Alexandru 19-01-2005 38510
22 Dospinescu Petrica 12-08-1986 37174
23 Dumitrescu Robert Andrei 05-06-2008 38497
24 Dumitru Ionut Adrian 29-05-1994 37167
25 Florea Ionut Raul 23-09-2008 38797
26 Ghencea George Fabian 14-02-2008 38499
27 Ghimbas Constantin Iulian 26-02-2005 38509
28 Habeanu Constantin 17-11-1977 38755
29 Iliescu Andrei Cristian 01-12-2005 38746
30 Irimia Alexandro Valentin 12-04-2006 38494
31 Joita Tudor Andrei 08-05-2009 38726
32 Lupu Mihai Alexandru 25-09-1992 29274
33 Marinoiu Marin Petrut 24-03-1995 32920
34 Mazilu Alexandru Gabriel 07-04-2010 38720
35 Musescu George Daniel 22-03-2005 38508
36 Necsoiu Gabriel 18-12-1995 38180
37 Negulescu Ion Alexandru 15-09-1994 35014
38 Nenciu Georgian Alexandru 23-10-2006 38505
39 Nenciu Teodor Claudiu 20-05-2008
40 Oprea Stefan Octavian 14-01-2006 38507
41 Paun Tobias Marian 30-07-2008 38502
42 Piscup George 05-02-1982 37171 bis
43 Radu Constantin 02-11-1973 37165
44 Radu Daniel 26-08-1986 37172
45 Radulescu Nicolae 04-12-1985 37171
46 SCURTU ALEXANDRU STEFAN 16-11-1997 33462
47 Serban Florin 03-04-1979 37360
48 Serban Florin 28-11-1981 35012
49 Simion Eduard Andrei 12-03-2008 38719
50 Sirboiu Constantin Ciprian 06-03-1993 37170
51 Tataru Sabin Marian 22-05-1992 35013
52 Zanfir Georgian Alexandru 22-05-2005 38495
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori D Etapa 24
13-05-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 23
06-05-2018
CSM Flacara Moreni
Juniori D Etapa 22
29-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 21
22-04-2018
ACS Urban Titu
Juniori D Etapa 19
06-04-2018
AFC Chindia Targoviste
Juniori D Etapa 17
01-04-2018
ACS Progresul Gaesti
Juniori D Etapa 16
03-05-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 14
11-03-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 13
26-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 12
19-11-2017
CS Kinder Targoviste
Juniori D Etapa 11
12-11-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Juniori D Etapa 10
05-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 9
29-10-2017
A.S. Fotbal Club Aninoasa
Juniori D Etapa 8
22-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 7
15-10-2017
Fc Chindia 2 Targoviste
Juniori D Etapa 6
08-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 5
01-10-2017
CSS Targoviste
Juniori D Etapa 4
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 3
27-09-2017
C.S.M Fieni
Juniori D Etapa 2
17-09-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori D Etapa 1
10-09-2017
Sportul Pucioasa
Juniori E Etapa 18
18-05-2018
C.S.M Fieni
Juniori E Etapa 17
11-05-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 16
04-05-2018
A.S. Olimpicii Ulmi
Juniori E Etapa 14
20-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 13
13-04-2018
Sportul Pucioasa
Juniori E Etapa 12
04-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 11
30-03-2018
CSS Targoviste
Juniori E Etapa 10
10-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 9
03-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 8
27-10-2017
AFC Chindia Targoviste
Juniori E Etapa 7
20-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 5
06-10-2017
CS Kinder Targoviste
Juniori E Etapa 4
29-09-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 3
22-09-2017
ACS Progresul Gaesti
Juniori E Etapa 2
15-09-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Juniori E Etapa 1
08-09-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga 6-a Nord Etapa 19
13-05-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 18
06-05-2018
AS Viitorul Pietrari
Liga 6-a Nord Etapa 17
29-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 16
22-04-2018
A.S. Cetatea 1396 Targoviste
Liga 6-a Nord Etapa 15
15-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 14
07-04-2018
A.S. Muscelul Valeni
Liga 6-a Nord Etapa 13
01-04-2018
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 11
05-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 10
29-10-2017
FCM Targoviste
Liga 6-a Nord Etapa 9
22-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 8
15-10-2017
A.S. Vointa Valea Voievozilor
Liga 6-a Nord Etapa 7
08-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 6
01-10-2017
A.S. Unirea Ogrea
Liga 6-a Nord Etapa 5
24-09-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 4
17-09-2017
A.S. Udresti 2017
Liga 6-a Nord Etapa 3
10-09-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Liga 6-a Nord Etapa 2
03-09-2017
A.S. Vointa Gemenea
Liga 6-a Nord Etapa 1
27-08-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 10
20-11-2017
Kinder 2 Targoviste
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 9
20-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 8
06-11-2017
AFC Chindia Targoviste
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 7
01-11-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 6
01-11-2017
Kinder 1 Targoviste
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 5
30-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 4
30-10-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 3
16-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 2
CSM Flacara Moreni
Turneul Gheorghe Ola (2008) Etapa 1
02-10-2017
ACS Fortis Valea Lunga
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe