Informari si comunicate
16-06-2017
16-06-2017
In atentia arbitrilor -Anunt

Testarea fizica si teoretica

detalii...
16-06-2017
Delegare

Finala Cupei Romaniei- Faza Judeteana

detalii...
15-06-2017
In atentia echipelor

In atentia echipelor de liga 4-a , liga 5-a , liga 6-a si echipele de juniori.

detalii...
15-06-2017
In atentia echipelor

Cerere de inscriere in campionatul 2017/2018

detalii...
14-06-2017
09-06-2017
09-06-2017
06-06-2017
05-06-2017
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. Progresul Matasaru
2. A.C.S. Sportul Gemenea
3. A.C.S. Sportul Gemenea
4. A.C.S. Urban Titu II
5. A.C.S. Vointa Ionesti
6. A.S. Avantul Produlesti
7. A.S. Butimanu
8. A.S. Coada Izvorului
9. A.S. Comertul Viisoara
10. A.S. Corbii Mari
11. A.S. Dacia Hulubesti
12. A.S. Dentas Baldana
13. A.S. Dentas Tartasesti
14. A.S. Dinamo Odaia Turcului
15. A.S. Flacara Ghinesti
16. A.S. Flacara Suta Seaca
17. A.S. Flacara Zavoiu
18. A.S. Fotbal Club Aninoasa
19. A.S. Gaz Metan Vladeni
20. A.S. Gloria Manesti
21. A.S. Krys Mar Trans Comisani
22. A.S. Libertatea Urziceanca
23. A.S. Luceafarul Bolovani
24. A.S. Luceafarul Dragomiresti
25. A.S. Neajlovul Puntea de Greci
26. A.S. Olimpia Marcesti
27. A.S. Olimpia Morteni
28. A.S. Olimpia Picior de Munte
29. A.S. Olimpia Runcu
30. A.S. Olimpia Urziceanca
31. A.S. PAS Pucioasa
32. A.S. PCM Ungureni
33. A.S. Petrolul Iedera
34. A.S. Petrolul Rascaieti
35. A.S. Pomicola Raciu
36. A.S. Publirex Ciocanesti
37. A.S. Recolta Gura Sutii
38. A.S. Sageata Branistea
39. A.S. Sageata Gura Ocnitei
40. A.S. Simang Bilciuresti
41. A.S. Spic de Grau Ghimpati
42. A.S. Spicul Jugureni
43. A.S. Sportul Mogosani
44. A.S. Steagu Rosu Colacu
45. A.S. Stiinta Odobesti
46. A.S. Ulmi
47. A.S. Unirea Bucsani
48. A.S. Unirea Cobia
49. A.S. Unirea Lucieni
50. A.S. Unirea Niculesti
51. A.S. Unirea Pitaru
52. A.S. Unirea Racovita
53. A.S. Unirea Romanesti
54. A.S. Unirea Ungureni
55. A.S. Universitatea Baleni
56. A.S. Utchim Gaesti
57. A.S. Viitorul Burduca
58. A.S. Viitorul Gheboaia
59. A.S. Viitorul Gura Foii
60. A.S. Viitorul I.L. Caragiale
61. A.S. Viitorul Ocnita
62. A.S. Viitorul Selaru
63. A.S. Viitorul Visina Zambresti
64. A.S. Viitorul Voinesti
65. A.S. Vointa Pietrosita
66. A.S. Vointa Adanca
67. A.S. Vointa Bezdead
68. A.S. Vointa Buciumeni
69. A.S. Vointa Dirza
70. A.S. Vointa Manesti
71. A.S. Vointa Piersinari
72. A.S. Vointa Podu Rizii
73. A.S. Vointa Sacuieni
74. A.S. Vointa Salcioara
75. A.S. Vointa Tatarani
76. A.S. Vointa Valea Voievozilor
77. A.S. Vointa Visina
78. A.S. Vulturii Sperantei Petresti
79. A.S.G Doicesti
80. A.S.Gloria Gaz Metan Cornesti
81. A.S.Luceafarul Darmanesti
82. A.S.Viitorul Razvad
83. ACS Progresul Gaesti
84. Avantul 2 Produlesti
85. C.S. Atletic Fieni
86. C.S. Bradul Moroeni
87. C.S. Contesti
88. C.S. Gloria Cornesti
89. C.S. Petresti
90. C.S. Petrolul Targoviste
91. CSM Flacara Moreni
92. FC Brezoaele
93. Juventus Cazaci
94. Juventus Crovu
95. Lumina Ziduri
96. Metalul Colonia Mija
97. Petrolul Valea Mare
98. Rapid Ibrianu
99. S.C. FCM Targoviste
100. Sageata Gaesti
101. Sageata Taxi Catunu
102. Unirea Nucet
103. Victoria Comisani
104. Victoria Vacaresti
105. Viitorul Cojasca
106. Viitorul Cuza Voda
107. Viitorul Darza
108. Viitorul Dobra
109. Vointa Crevedia
110. Zimbru Vladeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe