Informari si comunicate
21-09-2018
Delegari

22.09.2018 23.09.2018 24.09.2018

detalii...
18-09-2018
14-09-2018
Delegari

15.09.2018 16.09.2018

detalii...
13-09-2018
11-09-2018
11-09-2018
Datele examene de promovare

Datele examene de promovare

detalii...
11-09-2018
Calcul nota concurs liga 4-a

Calcul nota concurs liga 4-a

detalii...
11-09-2018
31-08-2018
Delegari

01.09.2018 02.09.2018

detalii...
28-08-2018
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. Coada Izvorului
2. A.C.S. Progresul Matasaru
3. A.C.S. Sportul Gemenea
4. A.C.S. Urban Titu II
5. A.C.S. Vointa Ionesti
6. A.S. Avantul Produlesti
7. A.S. Butimanu
8. A.S. Coada Izvorului
9. A.S. Comertul Viisoara
10. A.S. Corbii Mari
11. A.S. Dacia Hulubesti
12. A.S. Dentas Baldana
13. A.S. Dentas Tartasesti
14. A.S. Dinamo Odaia Turcului
15. A.S. Flacara Ghinesti
16. A.S. Flacara Suta Seaca
17. A.S. Flacara Valea Mare
18. A.S. Flacara Zavoiu
19. A.S. Fotbal Club Aninoasa
20. A.S. Gaz Metan Vladeni
21. A.S. Gloria Manesti
22. A.S. Krys Mar Trans Comisani
23. A.S. Libertatea Urziceanca
24. A.S. Luceafarul Bolovani
25. A.S. Luceafarul Dragomiresti
26. A.S. Neajlovul Puntea de Greci
27. A.S. Olimpia Marcesti
28. A.S. Olimpia Morteni
29. A.S. Olimpia Picior de Munte
30. A.S. Olimpia Urziceanca
31. A.S. Olimpicii 2 Ulmi
32. A.S. PAS Pucioasa
33. A.S. PCM Ungureni
34. A.S. Petrolul Iedera
35. A.S. Petrolul Rascaieti
36. A.S. Pomicola Raciu
37. A.S. Publirex Ciocanesti
38. A.S. Recolta Gura Sutii
39. A.S. Roberto Ziduri
40. A.S. Sageata Branistea
41. A.S. Sageata Gura Ocnitei
42. A.S. Simang Bilciuresti
43. A.S. Spic de Grau Ghimpati
44. A.S. Spicul Jugureni
45. A.S. Sportul Mogosani
46. A.S. Sportul Runcu
47. A.S. Steagu Rosu Colacu
48. A.S. Stiinta Odobesti
49. A.S. Unirea Bucsani
50. A.S. Unirea Cobia
51. A.S. Unirea Lucieni
52. A.S. Unirea Niculesti
53. A.S. Unirea Pitaru
54. A.S. Unirea Racovita
55. A.S. Unirea Romanesti
56. A.S. Unirea Ungureni
57. A.S. Universitatea Baleni
58. A.S. Utchim Gaesti
59. A.S. Viitorul Burduca
60. A.S. Viitorul Gheboaia
61. A.S. Viitorul Gura Foii
62. A.S. Viitorul I.L. Caragiale
63. A.S. Viitorul Ocnita
64. A.S. Viitorul Selaru
65. A.S. Viitorul Visina Zambresti
66. A.S. Viitorul Voinesti
67. A.S. Vointa Adanca
68. A.S. Vointa Bezdead
69. A.S. Vointa Buciumeni
70. A.S. Vointa Dirza
71. A.S. Vointa Manesti
72. A.S. Vointa Piersinari
73. A.S. Vointa Podu Rizii
74. A.S. Vointa Sacuieni
75. A.S. Vointa Salcioara
76. A.S. Vointa Steaua Pietrosita
77. A.S. Vointa Tatarani
78. A.S. Vointa Valea Voievozilor
79. A.S. Vointa Visina
80. A.S. Vulturii Sperantei Petresti
81. A.S.G Doicesti
82. A.S.Gloria 2015 Cornesti
83. A.S.Luceafarul Darmanesti
84. A.S.Viitorul Razvad
85. ACS Progresul Gaesti
86. Avantul 2 Produlesti
87. C.S. Bradul Moroeni
88. C.S. Contesti
89. C.S. Gloria Cornesti
90. C.S. Petrolul Targoviste
91. C.S.M Fieni
92. CSM Flacara Moreni
93. FC Brezoaele
94. Juventus Cazaci
95. Juventus Crovu
96. Lumina Ziduri
97. Metalul Colonia Mija
98. Petrolul Valea Mare
99. Rapid Ibrianu
100. S.C. FCM Targoviste
101. Sageata Gaesti
102. Sageata Taxi Catunu
103. Unirea Nucet
104. Victoria Comisani
105. Victoria Vacaresti
106. Viitorul Cojasca
107. Viitorul Cuza Voda
108. Viitorul Darza
109. Viitorul Dobra
110. Vointa Crevedia
111. Zimbru Vladeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe