Informari si comunicate
14-12-2018
12-12-2018
Gala Fotbalului Doljean - ''ILIE BALACI" - Editia.1

Miercuri 19.12.2018 , incepand cu ora 16.00 in sala FILARMONICA OLTENIA , are loc GALA FOTBALULUI DOLJEAN - ILIE BALACI - Editia 1.

detalii...
06-12-2018
Anunț ședintă săptămânală + Curs Școala de Arbitri

Azi 06.12.2018 se va tine sedinta saptamanala de la ora 18.00 la FEFS Craiova, iar cursurile pentru scoala de arbitri se vor tine de la ora 17 in aceeasi locatie.

detalii...
03-12-2018
IN ATENTIA ANTRENORILOR DE FOTBAL DIN JUDETUL DOLJ

Joi (06.12.2018) cu incepere de la ora 11:00 se va desfasura un curs cu tema ,,Fotbalul vazut de Aurel Ticleanu"

detalii...
19-11-2018
ANUNT IMPORTANT

ANUNT IMPORTANT Joi 22.11.2018, ora 18.00, la FEFS Craiova va avea loc sedinta saptamanala a arbitrilor in care vor fi discutate fazele de la CCA pentru luna noiembrie si la care va fi prezent Presedintele AJF Dolj, Horatiu Stanescu.

detalii...
14-11-2018
Anunț ședintă săptămânală + Curs Școala de Arbitri

Joi 15.11.2018 nu se va tine sedinta saptamanala. Cursurile Scolii de Arbitri se vor desfasura de la ora 17.00 la sediul AJF DOLJ.

detalii...
07-11-2018
Anunț ședintă săptămânală + Curs Școala de Arbitri

Joi 08.11.2018 începând cu ora 17.00 la FEFS Craiova vor avea loc cursurile pentru Școala de Arbitri. Ședința săptămânală va avea loc tot la FEFS Craiova, începând cu ora 18.00. CJA Dolj

detalii...
31-10-2018
IN ATENTIA ANTRENORILOR DE FOTBAL DIN JUDETUL DOLJ

Antrenorii de fotbal ai judetului Dolj sunt invitati sa participe sambata -03.11.2018,orele 10:00-14:00,in Sala Mihai I a Universitatii din Craiova(sediul central)

detalii...
29-10-2018
Anunt cursuri Scoala de Arbitri + sedinta saptamanala

Joi 01.11.2018, nu are loc sedinta saptamanala, iar cursurile pentru Scoala de Arbitri se vor tine de la ora 17.00 la sediul AJF DOLJ.

detalii...
22-10-2018
DOLIU IN FOTBALUL DOLJEAN

Fostul internațional român, Ilie Balaci, a decedat duminică dimineață, la vârsta de 62 de ani.

detalii...
toate comunicatele

C.S. DUNAREA CALAFAT

Localitatea CALAFAT

Informatii generale
Culori Tricou, Sort, Jambieri: alb,albastru;
Teren DUNAREA / Calafat
Adresa Calafat str. A.I.Cuza nr.5
Tel/Fax 0251232884
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Oncica Claudiu
Antrenor secund Chilon Vasile Tel: 0740225114
Antrenor secund Traistaru Emil
Antrenor copii Botezatu Adrian
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. DUNAREA CALAFAT 20 14 3 3 54-25 45p +15
2C.S. CARCEA20141569-2943p+13
3 A.C.S. TRACTORUL CETATE 19 11 6 2 64-30 39p +12
4A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA20114555-3637p+7
5 A.C.S. JIUL PODARI 20 10 6 4 57-29 36p +6
6A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI19103655-3433p+3
7 A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET 20 9 4 7 60-46 31p +1
8C.S. VANATORUL DESA2085749-4529p-1
9 A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS 20 7 4 9 34-48 25p -5
10A.F.C. VICTORIA PLENITA20731043-5624p-6
11 C.S. PROGRESUL SEGARCEA 20 7 0 13 43-62 21p -9
12C.S. RECOLTA OSTROVENI20611345-6219p-11
13 A.C.S. FLACARA MOTATEI 20 1 4 15 23-67 7p -23
14A.C.S. UNIREA VELA20121723-1055p-25
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Afrem Traian Silviu 11-06-1988 1306/29138
2 Badescu Mateo Gabriel 28-04-2003 45215
3 Balica Daniel Ionut 12-08-1997 39613
4 Baluna Petre 15-03-2001 46095
5 BANCU ALEXANDRU ADRIAN 09-07-2004 2117
6 Barbu Florin Cosmin 24-09-2004 47322
7 Berbec Andrei Gabriel 06-01-2002 45475
8 Biban Denis Mihai 09-11-1988 47828
9 Bizoi Mihai Darius 15-12-2008 1037
10 Caldararu Robertto Luiggi 13-07-1997 44564
11 Cara Patru Raul 24-07-2008 338
12 Cenuse Florin Andrei 12-01-2009 436
13 Chiva Renato Andrei 26-04-2004 47461
14 Ciocioana Dan Valentin 26-11-1991 30456/1111
15 Circiumaru David Nicolas 05-12-2007 1034
16 COCA MARIAN IULIAN 30-10-1993 40594
17 Coca Marian Iulian 30-10-1993 40593
18 Copacel David Petru 19-07-2007 1035
19 COSERIN FABIAN IONUT 07-07-2010 2097
20 Cotocu Catalin Ionut 29-05-2000 46099/6447
21 Cotocu Marcel Florin 08-07-2005 46043
22 CURCA GABRIEL DARIUS 28-02-2010 2094
23 Dana Darius Ionut 19-05-2005 47321
24 DECA BOGDAN IONUT 21-11-2011 2096
25 Dita Denis Mihai 05-11-2007 341
26 DRAGAN GABRIEL 05-07-2006 2118
27 Draghici Cristian Andrei 26-11-1998 44133
28 Dudau Florin Ionut 14-04-2005 1041
29 Dudau Marian Emil 10-01-2000 46402
30 FLORICEL DENIS FLORIN 01-08-2003 46799
31 Floricel Marius Patricio 22-05-2005 47320
32 Fluturescu Anghel Denis 12-04-2008 437
33 Fota Costinel Valentin 12-07-2000 47386
34 GABROVEANU RAZVAN MARIUS 15-10-2010 2093
35 Girgarici Cristian Stefan 23-02-2005 47462
36 Girjaliu Alexandru Mihai 04-06-2001 45192
37 Giubelan Ionut Eugen 22-09-1992 32452
38 Grigorie Nelu Ovidiu 04-07-1992 32585/1067
39 GURAN DANIEL FLORIN 19-12-2006 2119
40 Hau Alexandru Constantin 05-03-2001 1038
41 Iovan Adrian Constantin 11-08-2003 46018
42 Irimin Albert Mihai 30-01-2008 337
43 Iures Bogdan Mihai 31-05-1992 35159
44 Massaro Daniele 22-04-2002 47456
45 MATACHE STEFANITA ALIN 08-01-2010 2090
46 Matei Mihai Tiberiu 10-11-1999 46199
47 MELEANCA DENIS GABRIEL 11-03-2007 2122
48 Mihalache Adrian 15-10-1995 39737
49 MINDRU DENIS FLORIN 21-03-2010 2095
50 Mocofan Cezar Daniel 21-04-2004 47323
51 Nenetu Darius Stefan 08-04-2005 47864
52 Ocneanu Albert Petrisor 28-07-2006 47452
53 Oprica Alexandru 03-07-2005 47863
54 PALICI STEFANITA ROBERT 10-10-2006 2124
55 Papura Marco Mihai 20-06-2008 47467
56 Papura Mattia Stefano 20-11-2005 46016
57 Pirvan Denis Stefanut 22-12-2006 1032
58 Pomana Daniel Marian 20-11-2000 45187
59 Presdiscan Cristi Florentin 05-09-2007 1036
60 Puica Bogdan Cosmin 27-09-1998 44917
61 Puican Luigi Nicusor 05-12-1998 38182
62 Radoi Rares Georgian 19-10-2005 47457
63 Raducan Ionut Daniel 01-03-2007 1039
64 Ristea Flavius Ionut 03-08-2006 1043
65 RIZA COSMIN MIHAI 08-11-2006 1044
66 Rotaru Octavian Marian 05-07-2000 46399
67 Sandu Stefanita Sebastian 14-01-2005 47319
68 Sapaceanu Andrei Constanton 31-01-1996 41271
69 Schuster Eugen Sergiu 27-03-1989 20
70 Sgubin Stefanita Alexandru 24-11-1992 32467/3522
71 Sirbu Nicolae 15-10-1987 33050
72 Stoica Ramon Ionut 11-08-2006 1042
73 STOICA SIMON ANDREI 07-11-2010 2091
74 Surdu Romulus Adrian 24-03-1984 4561
75 Tencu Felician Marian 24-01-2002 45189
76 Tenea Mario Florin 08-09-2003 45219
77 Tenea Mario Florin 08-09-2003 47455
78 Tirisi Mihai Claudiu 21-01-1997 38332
79 Tirna Adrian Alexandru 24-08-2000 45197
80 Toana Marian Vandame 27-07-1998 42965
81 Toana Octavian Bogdan 25-06-1996 42963
82 Tudoran Gheorghe 16-06-1997 GJ 6491
83 Tudosie Adrian Ionut 26-08-1999 45177
84 URZICEANU MARIO RAZVAN 19-11-2006 2123
85 UTA ANDREI 06-09-2010 2092
86 Vazoi Nicola Lucian 16-07-2008 342
87 Virtopeanu Alexandru Gabriel 03-04-2007 339
88 Voica Daniel Mihaita 13-02-2002 1040
89 ZEICU ADRIAN IONUT 23-12-2004 2121
90 ZEICU VALENTIN FLORIAN 14-02-2004 2120
91 Zuluf Madalin Marin 28-12-2002 46096
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 20
15-12-2018
A.C.S. FLACARA MOTATEI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 19
08-12-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 18
24-11-2018
A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 17
05-12-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 16
17-11-2018
A.C.S. JIUL PODARI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 15
10-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 14
03-11-2018
C.S. RECOLTA OSTROVENI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 13
31-10-2018
C.S. VANATORUL DESA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 12
27-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 11
20-10-2018
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 10
13-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 9
10-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 8
06-10-2018
A.F.C. VICTORIA PLENITA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 7
29-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 6
22-09-2018
C.S. CARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 5
03-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 4
15-09-2018
A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 3
08-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 2
01-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 1
25-08-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 10
12-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 8
04-10-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 7
02-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 6
29-09-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 5
25-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 3
19-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 2
15-09-2018
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 1
12-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 13
24-11-2018
C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 12
15-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 11
10-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 10
07-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 9
01-11-2018
CSS. 2 CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 8
25-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 7
19-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 6
14-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 5
10-10-2018
A.C.S. JIUL PODARI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 4
06-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 3
29-09-2018
U CRAIOVA 1948.SA.
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 2
19-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 1
14-09-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 3
JUNIORI F Etapa 15
24-11-2018
CSJ STIINTA ,,U" 2 CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 14
17-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 13
15-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 12
09-11-2018
A.S. LEII SUDULUI
JUNIORI F Etapa 11
03-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 10
01-11-2018
C.S.S. CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 9
27-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 8
20-10-2018
A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 7
26-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 6
13-10-2018
C.S. DINAMYK CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 5
06-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 4
03-10-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 3
25-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI F Etapa 2
22-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 1
15-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 6
24-11-2018
Loc Vacant
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 5
16-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 4
09-11-2018
A.C.S. FLACARA MOTATEI
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 3
02-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 2
26-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C, C - SERIA 2 Etapa 1
20-10-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe