Informari si comunicate
22-05-2017
Verificare testare fizica pentru Programul de Dezvoltare Liga 4 - 2017

Verificare testare fizica pentru programul talente 2017 Arbitri si Arbitri Asistenti, care doresc sa se inscrie la programul de Talente 2017(Programul de Dezvoltare Liga 4 - 2017), sunt rugati sa se prezinte joi 25.05.2017 la ora 19.30 pe terenul

detalii...
22-05-2017
Depunerea urgenta a declaratiei 200 la ANAF pentru activitatea de PFA

Depunerea urgenta a declaratiei 200 la ANAF pentru activitatea de PFA

detalii...
20-05-2017
19-05-2017
Programul de Dezvoltare Liga 4 (Talente). editia 2017

Programul de Dezvoltare Liga 4 (Talente). editia 2017

detalii...
18-05-2017
COMUNICAT IMPORTANT DE LA FRF- PROGRAMUL,,YOUTH COUNCIL"

Un program de dezvoltare fotbalistică, desfășurat cu sprijinul UEFA, în scopul creșterii atractivității jocului de fotbal pentru tineri. Federația Română de Fotbal, împreună cu Fundația Friedrich Naumann, organizează începând cu luna

detalii...
08-05-2017
Testare teoretica cu Arbitri si Arbitri Asistenti de Liga IV.

Testare teoretica cu Arbitri si Arbitri Asistenti de Liga IV.

detalii...
05-05-2017
CAMPIONATUL JUDETEAN DE FUTSAL -DOLJ editia 2016-2017

In urma disputarii primelor 4 serii din cadrul CAMPIONATULUI JUDETEAN DE FUTSAL - DOLJ 2016/2017, s-au calificat la TURNEUL FINAL din 3-4 iunie 2017 urmatoarele echipe: DFR Isalnita, PRO EFS Craiova, ENERGIA Isalnita si U.T. Dabuleni.

detalii...
03-05-2017
Sedinta saptaminala cu prezentare video UEFA

Sedinta saptaminala cu prezentare video UEFA

detalii...
03-05-2017
COMUNICAT

In urma selectie de jucatori nascuti in anul 2003 faza judeteana organizata de AJF Dolj si FRF pentru judetele Mehedinti,Gorj,Valcea,Arges,Olt si Dolj, din judetul nostru urmatorii sportivi vor participa la selectia finala care va avea loc intre 23-2

detalii...
30-04-2017
Convocare verificare a pregatirii fizice - Arbitri

Convocare verificare a pregatirii fizice - Arbitri

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. CFR ROMGAZ CRAIOVA
2. A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
3. A.C.S. PODARI
4. A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
5. A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
6. A.C.S. TRACTORUL CETATE
7. A.C.S. VIITORUL CARCEA
8. A.C.S. VIITORUL CIUPERCENII NOI
9. A.C.S. VOINICELUL 2016 CRAIOVA
10. A.C.S.O. FILIASI
11. A.S. AJAX DOBROTESTI
12. A.S. ARENA BULLS PREAJBA
13. A.S. ARSENAL CRAIOVA
14. A.S. AVANTUL DANETI
15. A.S. AVANTUL DOBRESTI
16. A.S. AVANTUL GIUBEGA
17. A.S. AVANTUL RAST
18. A.S. BETIS CRAIOVA
19. A.S. CITY LEU
20. A.S. CONSTRUCTORUL 2012 CRAIOVA
21. A.S. DUNAREA GIGHERA
22. A.S. ENERGIA RADOMIR
23. A.S. FEFS JUNIOR CRAIOVA
24. A.S. FLACARA DRAGOTESTI
25. A.S. FLACARA MOTATEI
26. A.S. FULGERUL 2016 MARSANI
27. A.S. FULGERUL INTORSURA
28. A.S. FULGERUL MAGLAVIT
29. A.S. GLORIA CATANE
30. A.S. GRECESTI
31. A.S. INTER SECUI
32. A.S. JIUL BALTA
33. A.S. JIUL BREASTA
34. A.S. JUVENTUS SCAESTI
35. A.S. LUCEAFARUL POPANZALESTI
36. A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
37. A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
38. A.S. PROGRESUL 91 AMARASTII DE SUS
39. A.S. PROGRESUL CASTRANOVA
40. A.S. PROGRESUL CIUPERCENII VECHI
41. A.S. PROGRESUL MISCHII
42. A.S. RAPID POTMELTU
43. A.S. RECOLTA CIOROIASI
44. A.S. RECOLTA GALICEA MARE
45. A.S. RECOLTA MACESU DE JOS
46. A.S. RECOLTA SEACA DE CAMP
47. A.S. RECOLTA URZICUTA
48. A.S. ROJISTE
49. A.S. SCAESTI
50. A.S. SCOLARA LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
51. A.S. SOIMII STIINTA CRAIOVA
52. A.S. SPICUL UNIREA
53. A.S. SPORT CLUB POIANA MARE
54. A.S. STIINTA 2016 CRAIOVA
55. A.S. STIINTA CALOPAR
56. A.S. TORENTUL 2016 SECUI
57. A.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
58. A.S. UNIREA GOICEA
59. A.S. UNIREA LEAMNA
60. A.S. UNIREA TAMBURESTI
61. A.S. VICTORIA CALARASI
62. A.S. VICTORIA PERISOR
63. A.S. VICTORIA PLENITA
64. A.S. VIITORUL AFUMATI
65. A.S. VIITORUL CALAFAT 2014
66. A.S. VIITORUL COSOVENI
67. A.S. VIITORUL DOBRIDOR
68. A.S. VIITORUL GHINDENI
69. A.S. VIITORUL GIURGITA
70. A.S. VIITORUL MACESU DE SUS
71. A.S. VIITORUL TEASC
72. A.S. VIITORUL TUGLUI
73. A.S. VIITORUL VALEA FANTANILOR
74. A.S. VOINTA BELCIN
75. A.S. VOINTA CARAULA
76. A.S. VOINTA PUTURI
77. A.S. VOINTA RAZNIC
78. A.S. VULTURUL CERNATESTI
79. C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
80. C.S. AKTIV PADEA
81. C.S. AVANTUL PIELESTI
82. C.S. CASA BOGDAN CRAIOVA
83. C.S. DINAMYK CRAIOVA
84. C.S. DUNAREA CALAFAT
85. C.S. F.C. STIINTA MALU MARE
86. C.S. FULGERUL MARSANI
87. C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
88. C.S. PROGRESUL CERAT
89. C.S. PROGRESUL SEGARCEA
90. C.S. REAL CRAIOVA
91. C.S. RECOLTA OSTROVENI
92. C.S. SOPOT
93. C.S. TRIUMF BIRCA
94. C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
95. C.S. VANATORUL DESA
96. C.S. VICTORIA STIINTA CELARU
97. C.S. VIITORUL STIINTA CRAIOVA
98. C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
99. C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
100. C.S.S. CRAIOVA
101. CLUB SPORTIV U CRAIOVA S.A.
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe