Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A-IV-AC2 - LIGA A-V-A
C3 - CUPA ROMANIEIC4 - JUNIORI ,,A1" - 1998/1999
C5 - JUNIORI ,,C" - 2002/2003C6 - JUNIORI ,,D" - 2004/2005
C7 - JUNIORI ,,E" - 2006/2007C8 - JUNIORI ,,F" - 2008
C9 - JUNIORI ,,G" - 2009C10 - TROFEUL ,,GIGI MITACHESCU" - 2010/2011
C11 - INTERLIGA NATIONALA - 2007/08/09/10C12 - TROFEUL ,,GHEORGHE OLA" - 2007
C13 - TROFEUL ,,GHEORGHE ENE" - 2008C14 - CUPA AJF DOLJ
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Buzatu Andi Mihaita12263611818020000086
2Tulba Constantin Catalin122633834020000061
3Rasteanu Nicusor12515988210000060
4Cirnaru Mihaita Alexandru73022542000041057
5Ezaru Mihai Mirel32903616200000050
6Andrei Marius Catalin52820510000022045
7Inpuscatu Robert Andrei012041068220000044
8Fugaru Ionisor Laurentiu112631100000000042
9Iacob Costinel132530010000000042
10Grigorie Bogdan Andrei52042523000000041
11Badea Adrian Mihai82021212000002038
12Nitoi Ionut Lucian142220000000000038
13Badoiu Marius Daniel132110200000000037
14Banica Octavian010143212410000037
15Sirbu Alin02514000200000032
16Flueran Viorel Nicusor82300000000000031
17Sandoi Radu01212363130000031
18Mihai Constantin02510000000000026
19Bidireac Daniel-Florin01500622000000025
20Catrina Nicolae01702050100000025
21Dumitrascu Petre0203114760000024
22Ghiban Nicolae02310000000000024
23Calota Gheorghe02300000000000023
24Dobrita Raducu01200252020000023
25Rosoga Adrian0007424150000023
26Anghel Laurentiu00012611110000022
27Pitulice Bogdan01103520100000022
28Cioroianu Catalin0000133750000019
29Barbu Pompiliu Costinel01710000000000018
30Mirea Eduard-Stefan0000074240000017
31Ancuta Ionut0000148210000016
32Barbalan Cosmin0000042440000014
33Buzarnescu Dan Stefan0422600000000014
34Paunescu Sergiu0001145000000011
35Teodorescu Cristian01010000000000011
36Andrei Florentin-Cosmin0100151200000010
37Dan Cristian0910000000000010
38Paduraru Leonard0500002210000010
39Pesu Ionela Alina6310000000000010
40Badea Daniel000004410000009
41Bunget Cristian Constantin080000001000009
42Filip Claudiu Andrei440001000000009
43Popa Romeo080001000000009
44Stefan Cristina Maria000140121000009
45Catana Ion Robert260000000000008
46Dumitrica Omar Cristian800000000000008
47Luncsoreanu Alin000001403000008
48Gaman George Catalin700000000000007
49Lica Mihai000004210000007
50Simion Marian Catalin000011311000007
51Manolescu Oana Otilia000000132000006
52Mirea Alexandru Adrian040010001000006
53Coltescu Sebastian500000000000005
54Geana Ionut Alex010000211000005
55Iova Razvan Florin000001211000005
56Zidaru Stefanita Marius000000211000004
57Barbu Marian Cristinel000001200000003
58Burca Marian Radu000012000000003
59Dinca Teodor Gabriel120000000000003
60Ilinca Cristi Daniel030000000000003
61Ion Iulian000000111000003
62Nica Silvester Laurentiu000101100000003
63Terpu Vlad000002100000003
64Tudor Razvan Claudiu030000000000003
65Caldes Marian000002000000002
66Caravan Laurentiu000010001000002
67Constantinescu Daniela000000011000002
68Gavrila Mihai Alexandru000000101000002
69Iovanel Alin-Andrei000002000000002
70Nicola Ion Marius010100000000002
71Parvulescu Catalin Gheorghe000001100000002
72Simion Constantin Cosmin000000110000002
73Sirbu Stefan-Mircea000011000000002
74Anghelescu Claudiu Ionut000001000000001
75Barza George Catalin000000100000001
76Dumitru Cosmin000001000000001
77Ionescu Taciulescu Edward Constantin000000100000001
78Paunescu Cristi000001000000001
79Sandoi Silviu000000100000001
80Sima Mircea000000001000001
81Stoian Bogdan Gigi000001000000001
82Stoian Cristian Alin000000100000001
83Vlad Cristian Alexandru000000010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe