Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A-IV-AC2 - LIGA A-V-A
C3 - CUPA ROMANIEIC4 - JUNIORI ,,A1" - 1998/1999
C5 - JUNIORI ,,C" - 2002/2003C6 - JUNIORI ,,D" - 2004/2005
C7 - JUNIORI ,,E" - 2006/2007C8 - JUNIORI ,,F" - 2008
C9 - JUNIORI ,,G" - 2009C10 - TROFEUL ,,GIGI MITACHESCU" - 2010/2011
C11 - INTERLIGA NATIONALA - 2007/08/09/10C12 - TROFEUL ,,GHEORGHE OLA" - 2007
C13 - TROFEUL ,,GHEORGHE ENE" - 2008C14 - CUPA AJF DOLJ
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Buzatu Andi Mihaita153337169200200000105
2Rasteanu Nicusor23216121010210000076
3Cirnaru Mihaita Alexandru84122653000041072
4Tulba Constantin Catalin123143834020000067
5Andrei Marius Catalin73722630000022061
6Ezaru Mihai Mirel33503616200000056
7Fugaru Ionisor Laurentiu133551100000000055
8Iacob Costinel163340011000000055
9Grigorie Bogdan Andrei62742623000000050
10Nitoi Ionut Lucian173030000000000050
11Badea Adrian Mihai92631212000002046
12Inpuscatu Robert Andrei014041068220000046
13Badoiu Marius Daniel162420200000000044
14Flueran Viorel Nicusor113110000000000043
15Sirbu Alin03115000200000039
16Banica Octavian011143212310000037
17Sandoi Radu11512363130000035
18Mihai Constantin03210000000000033
19Calota Gheorghe03000000000000030
20Catrina Nicolae02102050100000029
21Anghel Laurentiu00012613230000027
22Pitulice Bogdan01603520100000027
23Ghiban Nicolae02510000000000026
24Bidireac Daniel-Florin01500622000000025
25Dumitrascu Petre0204114760000025
26Rosoga Adrian0007444150000025
27Barbu Pompiliu Costinel02310000000000024
28Dobrita Raducu01200252020000023
29Cioroianu Catalin0000133860000021
30Buzarnescu Dan Stefan2732600000000020
31Ancuta Ionut00001411210000019
32Mirea Eduard-Stefan0000074240000017
33Pesu Ionela Alina9510000000000015
34Teodorescu Cristian01410000000000015
35Barbalan Cosmin0000042440000014
36Andrei Florentin-Cosmin0200162200000013
37Filip Claudiu Andrei5700010000000013
38Mirea Alexandru Adrian0700221010000013
39Paunescu Sergiu0002155000000013
40Dumitrica Omar Cristian11000000000000011
41Dan Cristian0910000000000010
42Paduraru Leonard0500002210000010
43Popa Romeo0900010000000010
44Stefan Cristina Maria0101401210000010
45Badea Daniel000004410000009
46Luncsoreanu Alin000001413000009
47Bunget Cristian Constantin070000001000008
48Catana Ion Robert260000000000008
49Gaman George Catalin800000000000008
50Zidaru Stefanita Marius000001313000008
51Dinca Teodor Gabriel160000000000007
52Lica Mihai000004210000007
53Simion Marian Catalin000011221000007
54Manolescu Oana Otilia000000132000006
55Barbu Marian Cristinel000011300000005
56Coltescu Sebastian500000000000005
57Geana Ionut Alex010000211000005
58Iova Razvan Florin000001211000005
59Parvulescu Catalin Gheorghe010012100000005
60Tudor Razvan Claudiu050000000000005
61Ilinca Cristi Daniel040000000000004
62Ion Iulian000000121000004
63Burca Marian Radu000012000000003
64Nica Silvester Laurentiu000101100000003
65Terpu Vlad000002100000003
66Caldes Marian000002000000002
67Caravan Laurentiu000010001000002
68Constantinescu Daniela000000011000002
69Gavrila Mihai Alexandru000000101000002
70Iovanel Alin-Andrei000002000000002
71Nicola Ion Marius010100000000002
72Nita Marius Catalin000000020000002
73Simion Constantin Cosmin000000110000002
74Sirbu Stefan-Mircea000011000000002
75Tomescu Mihai Liviu000000011000002
76Velea Sebastian000001100000002
77Alexandru Maria Natalia000010000000001
78Andrei Viorel000000001000001
79Anghelescu Claudiu Ionut000001000000001
80Barza George Catalin000000100000001
81Dumitru Cosmin000001000000001
82Ion Stefan Daniel000000001000001
83Ionescu Taciulescu Edward Constantin000000100000001
84Militaru Andrei000000010000001
85Notretu Florin010000000000001
86Paunescu Cristi000001000000001
87Pirvulescu Angeli000000001000001
88Rosca Gabriel000000001000001
89Sandoi Silviu000000100000001
90Sima Mircea000000001000001
91Stoian Bogdan Gigi000001000000001
92Stoian Cristian Alin000000100000001
93Tatulea Cosmin010000000000001
94Vasile Catalin000000001000001
95Vlad Cristian Alexandru000000010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe