Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A-IV-AC2 - LIGA A-V-A
C3 - CUPA ROMANIEIC4 - JUNIORI ,,A1" - 1998/1999
C5 - JUNIORI ,,C" - 2002/2003C6 - JUNIORI ,,D" - 2004/2005
C7 - JUNIORI ,,E" - 2006/2007C8 - JUNIORI ,,F" - 2008
C9 - JUNIORI ,,G" - 2009C10 - TROFEUL ,,GIGI MITACHESCU" - 2010/2011
C11 - INTERLIGA NATIONALA - 2007/08/09/10C12 - TROFEUL ,,GHEORGHE OLA" - 2007
C13 - TROFEUL ,,GHEORGHE ENE" - 2008C14 - CUPA AJF DOLJ
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Buzatu Andi Mihaita616046613010000052
2Cirnaru Mihaita Alexandru61902542000041043
3Tulba Constantin Catalin71813534020000043
4Ezaru Mihai Mirel31903515200000038
5Banica Octavian06143212310000032
6Rasteanu Nicusor11403353110000031
7Andrei Marius Catalin31610400000022028
8Bidireac Daniel-Florin01500622000000025
9Grigorie Bogdan Andrei41311321000000025
10Fugaru Ionisor Laurentiu71600100000000024
11Inpuscatu Robert Andrei0402655110000024
12Dobrita Raducu01200252020000023
13Nitoi Ionut Lucian81500000000000023
14Badea Adrian Mihai41101211000002022
15Iacob Costinel81400000000000022
16Badoiu Marius Daniel61400100000000021
17Flueran Viorel Nicusor41500000000000019
18Sirbu Alin01503000100000019
19Dumitrascu Petre0201014640000018
20Mihai Constantin01800000000000018
21Catrina Nicolae01201030100000017
22Calota Gheorghe01600000000000016
23Sandoi Radu0201243130000016
24Ghiban Nicolae01500000000000015
25Rosoga Adrian0005102140000013
26Cioroianu Catalin0000130340000011
27Barbalan Cosmin0000022420000010
28Barbu Pompiliu Costinel01000000000000010
29Dan Cristian0910000000000010
30Paduraru Leonard0500002210000010
31Pitulice Bogdan0302220100000010
32Andrei Florentin-Cosmin010005120000009
33Bunget Cristian Constantin080000001000009
34Catana Ion Robert260000000000008
35Ancuta Ionut000012301000007
36Filip Claudiu Andrei420001000000007
37Mirea Eduard-Stefan000001024000007
38Paunescu Sergiu000014200000007
39Popa Romeo060001000000007
40Badea Daniel000003300000006
41Lica Mihai000003210000006
42Anghel Laurentiu000101210000005
43Coltescu Sebastian500000000000005
44Dumitrica Omar Cristian500000000000005
45Geana Ionut Alex010000211000005
46Stefan Cristina Maria000010121000005
47Teodorescu Cristian041000000000005
48Gaman George Catalin400000000000004
49Iova Razvan Florin000001111000004
50Mirea Alexandru Adrian030000001000004
51Dinca Teodor Gabriel120000000000003
52Luncsoreanu Alin000001101000003
53Caldes Marian000002000000002
54Caravan Laurentiu000010001000002
55Manolescu Oana Otilia000000101000002
56Nica Silvester Laurentiu000001100000002
57Nicola Ion Marius010100000000002
58Parvulescu Catalin Gheorghe000001100000002
59Pesu Ionela Alina200000000000002
60Simion Marian Catalin000000101000002
61Anghelescu Claudiu Ionut000001000000001
62Burca Marian Radu000010000000001
63Dumitru Cosmin000001000000001
64Gavrila Mihai Alexandru000000001000001
65Ion Iulian000000010000001
66Iovanel Alin-Andrei000001000000001
67Paunescu Cristi000001000000001
68Sandoi Silviu000000100000001
69Sima Mircea000000001000001
70Simion Constantin Cosmin000000010000001
71Sirbu Stefan-Mircea000010000000001
72Stoian Bogdan Gigi000001000000001
73Stoian Cristian Alin000000100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe