Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 17 Martie 2024, 11:30
Liga 4, etapa 15
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Martie 2024, 11:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Martie 2024, 09:30
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Martie 2024, 09:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 12
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 25 Februarie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 12
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 25 Februarie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Prof. Costica Popovici / Valea Marului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 11
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Fintanele, Scanteiesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 7
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 6
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Umbraresti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 5
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 4
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 4
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Piscu