Marti, 23-04-2024 |
Niciun meci |
Miercuri, 24-04-2024 |
1 |
ACS DUNAREA GAUJANI CS ENERGIA REMUS |
VIOREL LESEANU / GAUJANI |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
Joi, 25-04-2024 |
Niciun meci |
Vineri, 26-04-2024 |
1 |
ACS PRO GIURGIU LEVSKI R. |
/ |
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 9 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
CSS GIURGIU ACS AXI ADUNATII COPACENI |
/ |
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 9 |
|
- | - | - | - | - |
3 |
CS ACADEMIA DE FOTBAL DUNAREA GIURGIU 1948 ACS PRO GIURGIU 2 |
/ |
Juniori E - U11 (2013), Seria SUD, etapa 9 |
|
- | - | - | - | - |
4 |
CS AVANTUL FLORESTI AFC ACADEMIA AAASPORT |
/ |
Juniori E - U11 (2013), Seria NORD, etapa 10 |
|
- | - | - | - | - |
5 |
CS AVANTUL FLORESTI 2 ACS ACADEMICA ULMI |
/ |
Juniori E - U11 (2013), Seria NORD, etapa 10 |
|
- | - | - | - | - |
6 |
CSS GIURGIU ACS PRO GIURGIU |
DUNAREA PORT / GIURGIU |
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
CS PROGRESUL PALANCA AFC TÂNTAVA 2 |
PROGRESUL / PALANCA |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
19:00 |
- | - | - | - | - |
Sambata, 27-04-2024 |
1 |
ACS PRO GIURGIU CSS GIURGIU |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 10 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
ACS PRO GIURGIU 2 CS ACADEMIA DE FOTBAL DUNAREA GIURGIU 1948 |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 10 |
|
- | - | - | - | - |
3 |
AS SPERANTELE GIURGIUVENE CS ARGESUL HOTARELE |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria SUD, etapa 10 |
|
- | - | - | - | - |
4 |
ACS MAXIMA HOBAIA AS VIITORUL TRESTIENI |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 12 |
|
- | - | - | - | - |
5 |
CS AVANTUL FLORESTI ACS ACADEMICA ULMI |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 12 |
|
- | - | - | - | - |
6 |
STA AS NAIPU |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 12 |
|
- | - | - | - | - |
7 |
ACS AXI ADUNATII COPACENI AFC ACADEMIA AAASPORT |
/ |
Juniori D - U13 (2011), Seria NORD, etapa 12 |
|
- | - | - | - | - |
8 |
FC BOLINTIN DEAL AS LUCEAFARUL TRESTIENI |
COMUNAL / BOLINTIN DEAL |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 18 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
STA AS VIITORUL VEDEA |
/ |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
CSS GIURGIU ACS VLD SOIMII GHIZDARU |
Astra 2 / Giurgiu |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
AS DUNAREA OINACU AS OMERTA STOENESTI |
COMUNAL / BRANISTEA |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
SCM DUNAREA 2020 GIURGIU AS M. V. CALUGARENI |
DUNAREA PORT / GIURGIU |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
AS REAL COLIBASI CS GIGANTII VARASTI |
COMUNAL / COLIBASI |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
AS INTER 2019 VALEA DRAGULUI ACS AXI ADUNATII COPACENI |
"NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI ACADEMIA DE FOTBAL BUCSANI |
COMUNAL / ADUNATII COPACENI |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
ACS GLORIA COMANA 1957 AS IEPURESTI |
COMUNAL / COMANA |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
AFC SINGURENI STA |
COMUNAL / SINGURENI |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Centru, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
CS ZMEII OGREZENI AFC TÂNTAVA |
Comunal / Ogrezeni |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
ACS PETROLUL ROATA ACS MAXIMA HOBAIA |
PETROLUL / ROATA DE JOS |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
AS SILVER INTER ZORILE ACS PODUL DOAMNEI |
ZORILE / ZORILE |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 18 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
FC BOLINTIN DEAL AFC SINGURENI |
COMUNAL / BOLINTIN DEAL |
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 8 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
FC BOLINTIN MALU SPART 2017 CS AVANTUL FLORESTI |
ORASENESC / BOLINTIN VALE |
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 18 |
13:30 |
- | - | - | - | - |
23 |
ACS DUNAREA GAUJANI AFC TÂNTAVA |
VIOREL LESEANU / GAUJANI |
Liga 4 Play-Off, etapa 9 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
24 |
FC BOLINTIN MALU SPART 2017 CS ENERGIA REMUS |
ORASENESC / BOLINTIN VALE |
Liga 4 Play-Off, etapa 9 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
25 |
AS LUCEAFARUL TRESTIENI ACS AXI ADUNATII COPACENI |
LUCEAFARUL / TRESTIENI |
Liga 4 Play-Off, etapa 9 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
26 |
CS AVANTUL FLORESTI AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI |
COMUNAL / FLORESTI STOENESTI |
Liga 4 Play-Off, etapa 9 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
27 |
AS DUNAREA OINACU CS GIGANTII VARASTI |
COMUNAL / BRANISTEA |
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
28 |
AS M. V. CALUGARENI AS VIITORUL VEDEA |
COMUNAL / CALUGARENI |
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
29 |
STA AS REAL COLIBASI |
/ |
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
30 |
AS INTER 2019 VALEA DRAGULUI ACS GLORIA COMANA 1957 |
"NELU PERIANU" / VALEA DRAGULUI |
Liga 4 Play-Out, Seria SUD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
31 |
ACS PETROLUL ROATA ACS MAXIMA HOBAIA |
PETROLUL / ROATA DE JOS |
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
32 |
ACS PODUL DOAMNEI CS ZMEII OGREZENI |
SATESC / PODUL DOAMNEI |
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
33 |
AS SILVER INTER ZORILE AS OMERTA STOENESTI |
ZORILE / ZORILE |
Liga 4 Play-Out, Seria NORD, etapa 8 |
17:00 |
- | - | - | - | - |
Duminica, 28-04-2024 |
1 |
ACS AMICII 2015 GIURGIU AS SCARISOARA |
DUNAREA PORT / GIURGIU |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
AS VIITORUL HULUBESTI AS UNIREA FRATESTI |
COMUNAL / CALUGARENI |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
AS VIITORUL BANEASA ACS UNIREA PIETRISU |
VIITORUL / PIETRELE |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
ACS LITORAL GOSTINU AS SABARELUL CIOCOVENI |
Comunal / Gostinu |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AS GLORIA SCHITU CS MIHAI BRAVU |
SATESC / CAMINEASCA |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
AS FORTUNA HERASTI AS GREACA |
COMUNAL / HERASTI |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
AS OLIMPIA MALU AS UNIREA SLOBOZIA |
COMUNAL / MALU |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AS AGRO GOLD VLAD TEPES ACS PRO GOSTINU |
SATESC / VLAD TEPES |
LIGA 5, Seria SUD, etapa 23 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
CS GIGANTII VARASTI AS SPERANTELE GIURGIUVENE |
COMUNAL / VARASTI |
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
STA ACS DUNAREA GAUJANI |
/ |
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
CS ARGESUL HOTARELE SCM DUNAREA 2020 GIURGIU |
Argesul / Hotarele |
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 12 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
CS AVANTUL FLORESTI AS VIITORUL TRESTIENI |
/ |
Juniori C - U15 (2009), Seria NORD, etapa 10 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
CS ZMEII OGREZENI STA |
/ |
Juniori C - U15 (2009), Seria NORD, etapa 10 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
ACS ACADEMICA ULMI AFC ACADEMIA AAASPORT |
/ |
Juniori C - U15 (2009), Seria NORD, etapa 10 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
AS VIITORUL GOLEASCA ACS MIHAI VODA |
SATESC / UIESTI |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
16 |
AS UNIREA COSOBA AS STEJARUL BULBUCATA |
Satesc / Ulmi |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
17 |
CS ZMEII OGREZENI 2 AS IEPURESTI |
Comunal / Ogrezeni |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
18 |
AS RONEDA NAIPU AS TINERETUL VADU LAT |
NAIPU / NAIPU |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
19 |
CS BUTURUGENI ASFC PODISOR |
COMUNAL / BUTURUGENI |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
20 |
AS OLIMPIA MIRSA AS SPERANTA SABARENI |
COMUNAL / MIRSA |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
21 |
AS CREVEDIA MARE CS PADURENI |
COMUNAL / CREVEDIA MARE |
LIGA 5, Seria NORD, etapa 23 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
22 |
AS VIITORUL PUTINEIU AS VIITORUL VEDEA 2 |
COMUNAL / PUTINEIU |
Liga 6, Seria SUD, etapa 16 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
23 |
ACS DUNAREA GAUJANI 2 CS UNIREA IZVOARELE |
VIOREL LESEANU / GAUJANI |
Liga 6, Seria SUD, etapa 16 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
24 |
AS VICTORIA STANESTI AS NAIPU |
COMUNAL / STĂNEȘTI |
Liga 6, Seria SUD, etapa 16 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
25 |
CS UNIREA VINATORII MICI AS REAL DRAGANEASCA |
COMUNAL / VINATORII MICI |
Liga 6, Seria NORD, etapa 22 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
26 |
ACS PODUL DOAMNEI 2 AS VOINTA PODISOR |
COMUNAL / CLEJANI |
Liga 6, Seria NORD, etapa 22 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
27 |
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI ACS MAXIMA HOBAIA 2 |
ORASENESC / MIHAILESTI |
Liga 6, Seria NORD, etapa 22 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
28 |
AS GAISENI 2023 GIURGIU STA |
GAISENI / GAISENI |
Liga 6, Seria NORD, etapa 22 |
14:30 |
- | - | - | - | - |
Luni, 29-04-2024 |
1 |
CS ACADEMIA DE FOTBAL DUNAREA GIURGIU 1948 2 ACS PRO GIURGIU |
/ |
Juniori F - U9 (2015), etapa 14 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
ACS PRO GIURGIU 3 AS JUNIORS TEAM GIURGIU |
/ |
Juniori F - U9 (2015), etapa 14 |
|
- | - | - | - | - |
3 |
CSS GIURGIU ACS PRO GIURGIU 2 |
/ |
Juniori F - U9 (2015), etapa 14 |
|
- | - | - | - | - |
4 |
CS ACADEMIA DE FOTBAL DUNAREA GIURGIU 1948 ACS AXI ADUNATII COPACENI 2 |
/ |
Juniori F - U9 (2015), etapa 14 |
|
- | - | - | - | - |
5 |
LOKOMOTIV R. ACS AXI ADUNATII COPACENI |
/ |
Juniori F - U9 (2015), etapa 14 |
|
- | - | - | - | - |
Marti, 30-04-2024 |
Niciun meci |