Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a IV aC2 - LIGA a V a
C3 - JUNIORI A1C4 - JUNIORI C
C5 - Juniori DC6 - JUNIORI E
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Tene Iulian Marian2728001056
2Mirzea Cristian2627010054
3Stanescu Marius2623000049
4Cristica Grigoras2419020348
5Cojocaru Mirel2323010047
6Balinschi D-tru2221010044
7Ciurila Ionut2417000041
8Burcea Adrian2514000039
9Ivan Andrei2711010039
10Trasnea Danut2016110139
11Mandu Alexandru1517132038
12Tunaru Alexandru1815000033
13Radoi Cosmin1415011031
14Tanasoiu Mihaita816000024
15Pinzariu Petre1011000021
16Nanu Catalin910000019
17Popazu Andrei512101019
18Radu Marius311320019
19Stan Ionut97120019
20Feraru Iulian87030018
21Vrabie Robert86110016
22Erghelie George68010015
23Stirbu Alexandru55320015
24Sfeatcu Tudor Fl.15230011
25Stanescu Cosmin0015219
26Caramizaru Dan6200008
27Voinea Cristian6200008
28Barbu Florinel1400005
29Buzica Gabriel0023005
30Fieraru Catalin0022105
31Niculae Mario0022105
32Stefan Samuel0012025
33Visan Marius0032005
34Visinescu Bogdan0012205
35Zaharia Mirel Stefan0013105
36Banaru Alexandru2200004
37Banaru Daniel2200004
38Dinca Iustin1300004
39Fieraru Claudiu0020204
40Istrate Mihai0013004
41Rosca Lucian0011114
42Santmare George4000004
43Baltac Florentin Adrian0020013
44Dragomir Gabriel0110103
45Neicu Andrei0000303
46Radu Sabrin0011103
47Raportaru George2100003
48Boțoroagă Răzvan0000202
49Bratu Andrei0000112
50Coman Florin0020002
51Ducman Vlad0011002
52Graure Alin0000202
53Hoisan Eduard0000202
54Iuga Daniel0002002
55Popescu Dragos0000022
56Stirbu Adrian0100102
57Tudorache Marian0001102
58Zlate Cristian0000202
59Bernhardt Andrei0001001
60Cojocaru Ionut0100001
61Cristea Andrei0100001
62Dragne Razvan0001001
63Fainaru Victor0001001
64Nitu Cristian0001001
65Tabara Rares0010001
66Tane Emanuel0000101
67Tarara Florin0100001
68Tatu Mirel0001001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe