Program competitional

LIGA a IV a, SERIA SUD


Etapa 1     03-09-2016 - 18:00


1) AS M. V. CALUGARENI - CSM DUNAREA GIURGIU    1 - 6
2) AS UNIREA FRATESTI - AS PRUNDU    2 - 2
3) AS SPICUL IZVORU - CS UNIREA IZVOARELE    0 - 3
4) AS GIGANTII VARASTI - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    5 - 2
5) AS VOINTA SLOBOZIA - AS DUNAREA OINACU    1 - 0
6) AS MIHAI BRAVU - AS VIITORUL VEDEA    13 - 0
7) AS REAL COLIBASI - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    6 - 2

Etapa 2     10-09-2016 - 17:00


1) AS PRUNDU - AS M. V. CALUGARENI    5 - 3
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS UNIREA FRATESTI    10 - 0
3) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS SPICUL IZVORU    6 - 3
4) AS DUNAREA OINACU - AS GIGANTII VARASTI    2 - 1
5) AS VIITORUL VEDEA - AS VOINTA SLOBOZIA    2 - 1
6) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS MIHAI BRAVU    2 - 8
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS REAL COLIBASI    5 - 0

Etapa 3     17-09-2016 - 17:00


1) AS PRUNDU - CSM DUNAREA GIURGIU    0 - 4
2) AS M. V. CALUGARENI - CS UNIREA IZVOARELE    0 - 5
3) AS UNIREA FRATESTI - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    4 - 1
4) AS SPICUL IZVORU - AS DUNAREA OINACU    0 - 1
5) AS GIGANTII VARASTI - AS VIITORUL VEDEA    4 - 2
6) AS VOINTA SLOBOZIA - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    2 - 1
7) AS MIHAI BRAVU - AS REAL COLIBASI    7 - 3

Etapa 4     24-09-2016 - 17:00


1) CS UNIREA IZVOARELE - AS PRUNDU    3 - 0
2) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS M. V. CALUGARENI    6 - 0
3) AS DUNAREA OINACU - AS UNIREA FRATESTI    4 - 1
4) AS VIITORUL VEDEA - AS SPICUL IZVORU    4 - 1
5) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS GIGANTII VARASTI    4 - 3
6) AS REAL COLIBASI - AS VOINTA SLOBOZIA    3 - 4
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS MIHAI BRAVU    1 - 1

Etapa 5     01-10-2016 - 16:00


1) CS UNIREA IZVOARELE - CSM DUNAREA GIURGIU    1 - 4
2) AS PRUNDU - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    2 - 3
3) AS M. V. CALUGARENI - AS DUNAREA OINACU    3 - 3
4) AS UNIREA FRATESTI - AS VIITORUL VEDEA    1 - 0
5) AS SPICUL IZVORU - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    4 - 1
6) AS GIGANTII VARASTI - AS REAL COLIBASI    9 - 3
7) AS VOINTA SLOBOZIA - AS MIHAI BRAVU    2 - 5

Etapa 6     08-10-2016 - 16:00


1) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - CS UNIREA IZVOARELE    2 - 2
2) AS DUNAREA OINACU - AS PRUNDU    3 - 2
3) AS VIITORUL VEDEA - AS M. V. CALUGARENI    1 - 0
4) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS UNIREA FRATESTI    8 - 2
5) AS REAL COLIBASI - AS SPICUL IZVORU    0 - 4
6) AS MIHAI BRAVU - AS GIGANTII VARASTI    3 - 0
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS VOINTA SLOBOZIA    5 - 0

Etapa 7     15-10-2016 - 16:00


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    4 - 1
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS DUNAREA OINACU    0 - 2
3) AS PRUNDU - AS VIITORUL VEDEA    7 - 2
4) AS M. V. CALUGARENI - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    1 - 6
5) AS UNIREA FRATESTI - AS REAL COLIBASI    1 - 4
6) AS SPICUL IZVORU - AS MIHAI BRAVU    1 - 5
7) AS GIGANTII VARASTI - AS VOINTA SLOBOZIA    3 - 2

Etapa 8     22-10-2016 - 16:00


1) AS DUNAREA OINACU - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    3 - 2
2) AS VIITORUL VEDEA - CS UNIREA IZVOARELE    0 - 2
3) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS PRUNDU    0 - 4
4) AS REAL COLIBASI - AS M. V. CALUGARENI    5 - 2
5) AS MIHAI BRAVU - AS UNIREA FRATESTI    3 - 1
6) AS VOINTA SLOBOZIA - AS SPICUL IZVORU    1 - 3
7) AS GIGANTII VARASTI - CSM DUNAREA GIURGIU    1 - 2

Etapa 9     29-10-2016 - 16:00


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS DUNAREA OINACU    4 - 0
2) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS VIITORUL VEDEA    0 - 3
3) CS UNIREA IZVOARELE - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    2 - 0
4) AS PRUNDU - AS REAL COLIBASI    0 - 7
5) AS M. V. CALUGARENI - AS MIHAI BRAVU    2 - 10
6) AS UNIREA FRATESTI - AS VOINTA SLOBOZIA    2 - 4
7) AS SPICUL IZVORU - AS GIGANTII VARASTI    2 - 1

Etapa 10     05-11-2016 - 15:00


1) AS VIITORUL VEDEA - AS DUNAREA OINACU    1 - 1
2) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    3 - 4
3) AS REAL COLIBASI - CS UNIREA IZVOARELE    0 - 2
4) AS MIHAI BRAVU - AS PRUNDU    9 - 2
5) AS VOINTA SLOBOZIA - AS M. V. CALUGARENI    2 - 0
6) AS GIGANTII VARASTI - AS UNIREA FRATESTI    12 - 1
7) AS SPICUL IZVORU - CSM DUNAREA GIURGIU    0 - 6

Etapa 11     12-11-2016 - 15:00


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS VIITORUL VEDEA    6 - 1
2) AS DUNAREA OINACU - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    8 - 1
3) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS REAL COLIBASI    4 - 3
4) CS UNIREA IZVOARELE - AS MIHAI BRAVU    1 - 3
5) AS PRUNDU - AS VOINTA SLOBOZIA    5 - 2
6) AS M. V. CALUGARENI - AS GIGANTII VARASTI    1 - 4
7) AS UNIREA FRATESTI - AS SPICUL IZVORU    3 - 0

Etapa 12     19-11-2016 - 14:00


1) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS VIITORUL VEDEA    4 - 4
2) AS REAL COLIBASI - AS DUNAREA OINACU    0 - 2
3) AS MIHAI BRAVU - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI    4 - 3
4) AS VOINTA SLOBOZIA - CS UNIREA IZVOARELE    2 - 2
5) AS GIGANTII VARASTI - AS PRUNDU    5 - 2
6) AS SPICUL IZVORU - AS M. V. CALUGARENI    6 - 0
7) AS UNIREA FRATESTI - CSM DUNAREA GIURGIU    0 - 5

Etapa 13     26-11-2016 - 14:00


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AFC ADUNAȚII COPĂCENI    18 - 0
2) AS VIITORUL VEDEA - AS REAL COLIBASI    3 - 5
3) AS DUNAREA OINACU - AS MIHAI BRAVU    0 - 1
4) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS VOINTA SLOBOZIA    1 - 0
5) CS UNIREA IZVOARELE - AS GIGANTII VARASTI    6 - 0
6) AS PRUNDU - AS SPICUL IZVORU    2 - 4
7) AS M. V. CALUGARENI - AS UNIREA FRATESTI    5 - 2

Etapa 14     -


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS M. V. CALUGARENI     -
2) AS PRUNDU - AS UNIREA FRATESTI     -
3) CS UNIREA IZVOARELE - AS SPICUL IZVORU     -
4) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS GIGANTII VARASTI     -
5) AS DUNAREA OINACU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
6) AS VIITORUL VEDEA - AS MIHAI BRAVU     -
7) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS REAL COLIBASI     -

Etapa 15     -


1) AS M. V. CALUGARENI - AS PRUNDU     -
2) AS UNIREA FRATESTI - CS UNIREA IZVOARELE     -
3) AS SPICUL IZVORU - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
4) AS GIGANTII VARASTI - AS DUNAREA OINACU     -
5) AS VOINTA SLOBOZIA - AS VIITORUL VEDEA     -
6) AS MIHAI BRAVU - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
7) AS REAL COLIBASI - CSM DUNAREA GIURGIU     -

Etapa 16     -


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS PRUNDU     -
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS M. V. CALUGARENI     -
3) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS UNIREA FRATESTI     -
4) AS DUNAREA OINACU - AS SPICUL IZVORU     -
5) AS VIITORUL VEDEA - AS GIGANTII VARASTI     -
6) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS VOINTA SLOBOZIA     -
7) AS REAL COLIBASI - AS MIHAI BRAVU     -

Etapa 17     -


1) AS PRUNDU - CS UNIREA IZVOARELE     -
2) AS M. V. CALUGARENI - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
3) AS UNIREA FRATESTI - AS DUNAREA OINACU     -
4) AS SPICUL IZVORU - AS VIITORUL VEDEA     -
5) AS GIGANTII VARASTI - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
6) AS VOINTA SLOBOZIA - AS REAL COLIBASI     -
7) AS MIHAI BRAVU - CSM DUNAREA GIURGIU     -

Etapa 18     -


1) CSM DUNAREA GIURGIU - CS UNIREA IZVOARELE     -
2) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS PRUNDU     -
3) AS DUNAREA OINACU - AS M. V. CALUGARENI     -
4) AS VIITORUL VEDEA - AS UNIREA FRATESTI     -
5) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS SPICUL IZVORU     -
6) AS REAL COLIBASI - AS GIGANTII VARASTI     -
7) AS MIHAI BRAVU - AS VOINTA SLOBOZIA     -

Etapa 19     -


1) CS UNIREA IZVOARELE - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
2) AS PRUNDU - AS DUNAREA OINACU     -
3) AS M. V. CALUGARENI - AS VIITORUL VEDEA     -
4) AS UNIREA FRATESTI - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
5) AS SPICUL IZVORU - AS REAL COLIBASI     -
6) AS GIGANTII VARASTI - AS MIHAI BRAVU     -
7) AS VOINTA SLOBOZIA - CSM DUNAREA GIURGIU     -

Etapa 20     -


1) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - CSM DUNAREA GIURGIU     -
2) AS DUNAREA OINACU - CS UNIREA IZVOARELE     -
3) AS VIITORUL VEDEA - AS PRUNDU     -
4) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS M. V. CALUGARENI     -
5) AS REAL COLIBASI - AS UNIREA FRATESTI     -
6) AS MIHAI BRAVU - AS SPICUL IZVORU     -
7) AS VOINTA SLOBOZIA - AS GIGANTII VARASTI     -

Etapa 21     -


1) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS DUNAREA OINACU     -
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS VIITORUL VEDEA     -
3) AS PRUNDU - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
4) AS M. V. CALUGARENI - AS REAL COLIBASI     -
5) AS UNIREA FRATESTI - AS MIHAI BRAVU     -
6) AS SPICUL IZVORU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS GIGANTII VARASTI     -

Etapa 22     -


1) AS DUNAREA OINACU - CSM DUNAREA GIURGIU     -
2) AS VIITORUL VEDEA - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
3) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - CS UNIREA IZVOARELE     -
4) AS REAL COLIBASI - AS PRUNDU     -
5) AS MIHAI BRAVU - AS M. V. CALUGARENI     -
6) AS VOINTA SLOBOZIA - AS UNIREA FRATESTI     -
7) AS GIGANTII VARASTI - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 23     -


1) AS DUNAREA OINACU - AS VIITORUL VEDEA     -
2) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
3) CS UNIREA IZVOARELE - AS REAL COLIBASI     -
4) AS PRUNDU - AS MIHAI BRAVU     -
5) AS M. V. CALUGARENI - AS VOINTA SLOBOZIA     -
6) AS UNIREA FRATESTI - AS GIGANTII VARASTI     -
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 24     -


1) AS VIITORUL VEDEA - CSM DUNAREA GIURGIU     -
2) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - AS DUNAREA OINACU     -
3) AS REAL COLIBASI - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
4) AS MIHAI BRAVU - CS UNIREA IZVOARELE     -
5) AS VOINTA SLOBOZIA - AS PRUNDU     -
6) AS GIGANTII VARASTI - AS M. V. CALUGARENI     -
7) AS SPICUL IZVORU - AS UNIREA FRATESTI     -

Etapa 25     -


1) AS VIITORUL VEDEA - AFC ADUNAȚII COPĂCENI     -
2) AS DUNAREA OINACU - AS REAL COLIBASI     -
3) AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI - AS MIHAI BRAVU     -
4) CS UNIREA IZVOARELE - AS VOINTA SLOBOZIA     -
5) AS PRUNDU - AS GIGANTII VARASTI     -
6) AS M. V. CALUGARENI - AS SPICUL IZVORU     -
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS UNIREA FRATESTI     -

Etapa 26     -


1) AFC ADUNAȚII COPĂCENI - CSM DUNAREA GIURGIU     -
2) AS REAL COLIBASI - AS VIITORUL VEDEA     -
3) AS MIHAI BRAVU - AS DUNAREA OINACU     -
4) AS VOINTA SLOBOZIA - AS PROGRESUL VALEA DRAGULUI     -
5) AS GIGANTII VARASTI - CS UNIREA IZVOARELE     -
6) AS SPICUL IZVORU - AS PRUNDU     -
7) AS UNIREA FRATESTI - AS M. V. CALUGARENI     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe