Program competitional

LIGA a IV a, SERIA SUD


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS SPICUL IZVORU    1 - 1
2) AS GLORIA COMANA - AS M. V. CALUGARENI    6 - 0
3) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - CS UNIREA IZVOARELE    5 - 1
4) AS ARGESUL HOTARELE - AS MIHAI BRAVU    1 - 2
5) AS ENERGIA REMUS - AS VOINTA SLOBOZIA    7 - 0
6) AS DUNAREA OINACU - AS REAL COLIBASI    3 - 1
7) AS VIITORUL VEDEA - AS GIGANTII VARASTI    1 - 1

Etapa 2     01-09-2018 - 18:00


1) AS M. V. CALUGARENI - CSM DUNAREA GIURGIU    1 - 3
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS GLORIA COMANA    3 - 1
3) AS MIHAI BRAVU - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI    2 - 0
4) AS VOINTA SLOBOZIA - AS ARGESUL HOTARELE    3 - 2
5) AS REAL COLIBASI - AS ENERGIA REMUS    1 - 4
6) AS GIGANTII VARASTI - AS DUNAREA OINACU    4 - 0
7) AS SPICUL IZVORU - AS VIITORUL VEDEA    4 - 1

Etapa 3     08-09-2018 - 18:00


1) AS M. V. CALUGARENI - AS SPICUL IZVORU    1 - 5
2) CSM DUNAREA GIURGIU - CS UNIREA IZVOARELE    4 - 2
3) AS GLORIA COMANA - AS MIHAI BRAVU    0 - 3
4) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS VOINTA SLOBOZIA    6 - 3
5) AS ARGESUL HOTARELE - AS REAL COLIBASI    2 - 1
6) AS ENERGIA REMUS - AS GIGANTII VARASTI    1 - 3
7) AS DUNAREA OINACU - AS VIITORUL VEDEA    0 - 0

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) CS UNIREA IZVOARELE - AS M. V. CALUGARENI    8 - 0
2) AS MIHAI BRAVU - CSM DUNAREA GIURGIU    3 - 2
3) AS VOINTA SLOBOZIA - AS GLORIA COMANA    3 - 1
4) AS REAL COLIBASI - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI    5 - 8
5) AS GIGANTII VARASTI - AS ARGESUL HOTARELE    0 - 1
6) AS VIITORUL VEDEA - AS ENERGIA REMUS    3 - 3
7) AS SPICUL IZVORU - AS DUNAREA OINACU    0 - 0

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) CS UNIREA IZVOARELE - AS SPICUL IZVORU     -
2) AS M. V. CALUGARENI - AS MIHAI BRAVU     -
3) CSM DUNAREA GIURGIU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
4) AS GLORIA COMANA - AS REAL COLIBASI     -
5) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS GIGANTII VARASTI     -
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS VIITORUL VEDEA     -
7) AS ENERGIA REMUS - AS DUNAREA OINACU     -

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) AS MIHAI BRAVU - CS UNIREA IZVOARELE     -
2) AS VOINTA SLOBOZIA - AS M. V. CALUGARENI     -
3) AS REAL COLIBASI - CSM DUNAREA GIURGIU     -
4) AS GIGANTII VARASTI - AS GLORIA COMANA     -
5) AS VIITORUL VEDEA - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
6) AS DUNAREA OINACU - AS ARGESUL HOTARELE     -
7) AS SPICUL IZVORU - AS ENERGIA REMUS     -

Etapa 7     06-10-2018 - 16:00


1) AS SPICUL IZVORU - AS MIHAI BRAVU     -
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS VOINTA SLOBOZIA     -
3) AS M. V. CALUGARENI - AS REAL COLIBASI     -
4) CSM DUNAREA GIURGIU - AS GIGANTII VARASTI     -
5) AS GLORIA COMANA - AS VIITORUL VEDEA     -
6) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS DUNAREA OINACU     -
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS ENERGIA REMUS     -

Etapa 8     13-10-2018 - 16:00


1) AS VOINTA SLOBOZIA - AS MIHAI BRAVU     -
2) AS REAL COLIBASI - CS UNIREA IZVOARELE     -
3) AS GIGANTII VARASTI - AS M. V. CALUGARENI     -
4) AS VIITORUL VEDEA - CSM DUNAREA GIURGIU     -
5) AS DUNAREA OINACU - AS GLORIA COMANA     -
6) AS ENERGIA REMUS - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 9     20-10-2018 - 16:00


1) AS SPICUL IZVORU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
2) AS MIHAI BRAVU - AS REAL COLIBASI     -
3) CS UNIREA IZVOARELE - AS GIGANTII VARASTI     -
4) AS M. V. CALUGARENI - AS VIITORUL VEDEA     -
5) CSM DUNAREA GIURGIU - AS DUNAREA OINACU     -
6) AS GLORIA COMANA - AS ENERGIA REMUS     -
7) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS ARGESUL HOTARELE     -

Etapa 10     27-10-2018 - 16:00


1) AS REAL COLIBASI - AS VOINTA SLOBOZIA     -
2) AS GIGANTII VARASTI - AS MIHAI BRAVU     -
3) AS VIITORUL VEDEA - CS UNIREA IZVOARELE     -
4) AS DUNAREA OINACU - AS M. V. CALUGARENI     -
5) AS ENERGIA REMUS - CSM DUNAREA GIURGIU     -
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS GLORIA COMANA     -
7) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 11     03-11-2018 - 15:00


1) AS SPICUL IZVORU - AS REAL COLIBASI     -
2) AS VOINTA SLOBOZIA - AS GIGANTII VARASTI     -
3) AS MIHAI BRAVU - AS VIITORUL VEDEA     -
4) CS UNIREA IZVOARELE - AS DUNAREA OINACU     -
5) AS M. V. CALUGARENI - AS ENERGIA REMUS     -
6) CSM DUNAREA GIURGIU - AS ARGESUL HOTARELE     -
7) AS GLORIA COMANA - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -

Etapa 12     10-11-2018 - 15:00


1) AS GIGANTII VARASTI - AS REAL COLIBASI     -
2) AS VIITORUL VEDEA - AS VOINTA SLOBOZIA     -
3) AS DUNAREA OINACU - AS MIHAI BRAVU     -
4) AS ENERGIA REMUS - CS UNIREA IZVOARELE     -
5) AS ARGESUL HOTARELE - AS M. V. CALUGARENI     -
6) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - CSM DUNAREA GIURGIU     -
7) AS GLORIA COMANA - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 13     17-11-2018 - 15:00


1) AS SPICUL IZVORU - AS GIGANTII VARASTI     -
2) AS REAL COLIBASI - AS VIITORUL VEDEA     -
3) AS VOINTA SLOBOZIA - AS DUNAREA OINACU     -
4) AS MIHAI BRAVU - AS ENERGIA REMUS     -
5) CS UNIREA IZVOARELE - AS ARGESUL HOTARELE     -
6) AS M. V. CALUGARENI - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
7) CSM DUNAREA GIURGIU - AS GLORIA COMANA     -

Etapa 14     -


1) AS SPICUL IZVORU - CSM DUNAREA GIURGIU     -
2) AS M. V. CALUGARENI - AS GLORIA COMANA     -
3) CS UNIREA IZVOARELE - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
4) AS MIHAI BRAVU - AS ARGESUL HOTARELE     -
5) AS VOINTA SLOBOZIA - AS ENERGIA REMUS     -
6) AS REAL COLIBASI - AS DUNAREA OINACU     -
7) AS GIGANTII VARASTI - AS VIITORUL VEDEA     -

Etapa 15     -


1) CSM DUNAREA GIURGIU - AS M. V. CALUGARENI     -
2) AS GLORIA COMANA - CS UNIREA IZVOARELE     -
3) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS MIHAI BRAVU     -
4) AS ARGESUL HOTARELE - AS VOINTA SLOBOZIA     -
5) AS ENERGIA REMUS - AS REAL COLIBASI     -
6) AS DUNAREA OINACU - AS GIGANTII VARASTI     -
7) AS VIITORUL VEDEA - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 16     -


1) AS SPICUL IZVORU - AS M. V. CALUGARENI     -
2) CS UNIREA IZVOARELE - CSM DUNAREA GIURGIU     -
3) AS MIHAI BRAVU - AS GLORIA COMANA     -
4) AS VOINTA SLOBOZIA - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
5) AS REAL COLIBASI - AS ARGESUL HOTARELE     -
6) AS GIGANTII VARASTI - AS ENERGIA REMUS     -
7) AS VIITORUL VEDEA - AS DUNAREA OINACU     -

Etapa 17     -


1) AS M. V. CALUGARENI - CS UNIREA IZVOARELE     -
2) CSM DUNAREA GIURGIU - AS MIHAI BRAVU     -
3) AS GLORIA COMANA - AS VOINTA SLOBOZIA     -
4) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS REAL COLIBASI     -
5) AS ARGESUL HOTARELE - AS GIGANTII VARASTI     -
6) AS ENERGIA REMUS - AS VIITORUL VEDEA     -
7) AS DUNAREA OINACU - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 18     -


1) AS SPICUL IZVORU - CS UNIREA IZVOARELE     -
2) AS MIHAI BRAVU - AS M. V. CALUGARENI     -
3) AS VOINTA SLOBOZIA - CSM DUNAREA GIURGIU     -
4) AS REAL COLIBASI - AS GLORIA COMANA     -
5) AS GIGANTII VARASTI - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
6) AS VIITORUL VEDEA - AS ARGESUL HOTARELE     -
7) AS DUNAREA OINACU - AS ENERGIA REMUS     -

Etapa 19     -


1) CS UNIREA IZVOARELE - AS MIHAI BRAVU     -
2) AS M. V. CALUGARENI - AS VOINTA SLOBOZIA     -
3) CSM DUNAREA GIURGIU - AS REAL COLIBASI     -
4) AS GLORIA COMANA - AS GIGANTII VARASTI     -
5) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS VIITORUL VEDEA     -
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS DUNAREA OINACU     -
7) AS ENERGIA REMUS - AS SPICUL IZVORU     -

Etapa 20     -


1) AS MIHAI BRAVU - AS SPICUL IZVORU     -
2) AS VOINTA SLOBOZIA - CS UNIREA IZVOARELE     -
3) AS REAL COLIBASI - AS M. V. CALUGARENI     -
4) AS GIGANTII VARASTI - CSM DUNAREA GIURGIU     -
5) AS VIITORUL VEDEA - AS GLORIA COMANA     -
6) AS DUNAREA OINACU - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
7) AS ENERGIA REMUS - AS ARGESUL HOTARELE     -

Etapa 21     -


1) AS MIHAI BRAVU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
2) CS UNIREA IZVOARELE - AS REAL COLIBASI     -
3) AS M. V. CALUGARENI - AS GIGANTII VARASTI     -
4) CSM DUNAREA GIURGIU - AS VIITORUL VEDEA     -
5) AS GLORIA COMANA - AS DUNAREA OINACU     -
6) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS ENERGIA REMUS     -
7) AS SPICUL IZVORU - AS ARGESUL HOTARELE     -

Etapa 22     -


1) AS VOINTA SLOBOZIA - AS SPICUL IZVORU     -
2) AS REAL COLIBASI - AS MIHAI BRAVU     -
3) AS GIGANTII VARASTI - CS UNIREA IZVOARELE     -
4) AS VIITORUL VEDEA - AS M. V. CALUGARENI     -
5) AS DUNAREA OINACU - CSM DUNAREA GIURGIU     -
6) AS ENERGIA REMUS - AS GLORIA COMANA     -
7) AS ARGESUL HOTARELE - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -

Etapa 23     -


1) AS VOINTA SLOBOZIA - AS REAL COLIBASI     -
2) AS MIHAI BRAVU - AS GIGANTII VARASTI     -
3) CS UNIREA IZVOARELE - AS VIITORUL VEDEA     -
4) AS M. V. CALUGARENI - AS DUNAREA OINACU     -
5) CSM DUNAREA GIURGIU - AS ENERGIA REMUS     -
6) AS GLORIA COMANA - AS ARGESUL HOTARELE     -
7) AS SPICUL IZVORU - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -

Etapa 24     -


1) AS REAL COLIBASI - AS SPICUL IZVORU     -
2) AS GIGANTII VARASTI - AS VOINTA SLOBOZIA     -
3) AS VIITORUL VEDEA - AS MIHAI BRAVU     -
4) AS DUNAREA OINACU - CS UNIREA IZVOARELE     -
5) AS ENERGIA REMUS - AS M. V. CALUGARENI     -
6) AS ARGESUL HOTARELE - CSM DUNAREA GIURGIU     -
7) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS GLORIA COMANA     -

Etapa 25     -


1) AS REAL COLIBASI - AS GIGANTII VARASTI     -
2) AS VOINTA SLOBOZIA - AS VIITORUL VEDEA     -
3) AS MIHAI BRAVU - AS DUNAREA OINACU     -
4) CS UNIREA IZVOARELE - AS ENERGIA REMUS     -
5) AS M. V. CALUGARENI - AS ARGESUL HOTARELE     -
6) CSM DUNAREA GIURGIU - AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI     -
7) AS SPICUL IZVORU - AS GLORIA COMANA     -

Etapa 26     -


1) AS GIGANTII VARASTI - AS SPICUL IZVORU     -
2) AS VIITORUL VEDEA - AS REAL COLIBASI     -
3) AS DUNAREA OINACU - AS VOINTA SLOBOZIA     -
4) AS ENERGIA REMUS - AS MIHAI BRAVU     -
5) AS ARGESUL HOTARELE - CS UNIREA IZVOARELE     -
6) AFC VICTORIA ADUNATII COPACENI - AS M. V. CALUGARENI     -
7) AS GLORIA COMANA - CSM DUNAREA GIURGIU     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe