Program competitional

LIGA a V a, SERIA SUD


Etapa 1     03-09-2017 - 11:00


1) AS VOINTA DAIA - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 1
2) AS MIHAI BRAVU II - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 0
3) AS OLIMPIA MALU - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 3
4) AS ARGESUL HOTARELE - AS VIITORUL PUIENI    1 - 1
5) AS GREACA - AS SCARISOARA    0 - 4
6) AS SOIMII GHIZDARU - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 2
7) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS FORTUNA HERASTI    4 - 1
8) AS GLORIA COMANA - AS VICTORIA STANESTI    4 - 2

Etapa 2     10-09-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PUTINEIU - AS VOINTA DAIA    4 - 3
2) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS MIHAI BRAVU II    5 - 2
3) AS VIITORUL PUIENI - AS OLIMPIA MALU    6 - 3
4) AS SCARISOARA - AS ARGESUL HOTARELE    3 - 3
5) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS GREACA    3 - 0
6) AS FORTUNA HERASTI - AS SOIMII GHIZDARU    12 - 2
7) AS VICTORIA STANESTI - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    1 - 2
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS GLORIA COMANA    3 - 5

Etapa 3     17-09-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PUTINEIU - AS VIITORUL PIETRELE    2 - 1
2) AS VOINTA DAIA - AS SABARELUL CIOCOVENI    4 - 6
3) AS MIHAI BRAVU II - AS VIITORUL PUIENI    4 - 4
4) AS OLIMPIA MALU - AS SCARISOARA    1 - 1
5) AS ARGESUL HOTARELE - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 1
6) AS GREACA - AS FORTUNA HERASTI    2 - 0
7) AS SOIMII GHIZDARU - AS VICTORIA STANESTI    2 - 2
8) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS GLORIA COMANA    2 - 4

Etapa 4     24-09-2017 - 11:00


1) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS VIITORUL PUTINEIU    3 - 1
2) AS VIITORUL PUIENI - AS VOINTA DAIA    0 - 3
3) AS SCARISOARA - AS MIHAI BRAVU II    3 - 0
4) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS OLIMPIA MALU    5 - 1
5) AS FORTUNA HERASTI - AS ARGESUL HOTARELE    1 - 4
6) AS VICTORIA STANESTI - AS GREACA    4 - 2
7) AS GLORIA COMANA - AS SOIMII GHIZDARU    3 - 2
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    2 - 3

Etapa 5     01-10-2017 - 11:00


1) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS VIITORUL PIETRELE    8 - 1
2) AS VIITORUL PUTINEIU - AS VIITORUL PUIENI    2 - 1
3) AS VOINTA DAIA - AS SCARISOARA    3 - 2
4) AS MIHAI BRAVU II - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    3 - 2
5) AS OLIMPIA MALU - AS FORTUNA HERASTI    4 - 2
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS VICTORIA STANESTI    5 - 0
7) AS GREACA - AS GLORIA COMANA    0 - 3
8) AS SOIMII GHIZDARU - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    2 - 0

Etapa 6     08-10-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PUIENI - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 3
2) AS SCARISOARA - AS VIITORUL PUTINEIU    4 - 2
3) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS VOINTA DAIA    3 - 6
4) AS FORTUNA HERASTI - AS MIHAI BRAVU II    9 - 2
5) AS VICTORIA STANESTI - AS OLIMPIA MALU    0 - 3
6) AS GLORIA COMANA - AS ARGESUL HOTARELE    4 - 1
7) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS GREACA    7 - 1
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS SOIMII GHIZDARU    5 - 2

Etapa 7     15-10-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PUIENI - AS VIITORUL PIETRELE    2 - 2
2) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS SCARISOARA    6 - 1
3) AS VIITORUL PUTINEIU - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    0 - 0
4) AS VOINTA DAIA - AS FORTUNA HERASTI    0 - 2
5) AS MIHAI BRAVU II - AS VICTORIA STANESTI    6 - 2
6) AS OLIMPIA MALU - AS GLORIA COMANA    2 - 2
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    1 - 1
8) AS GREACA - AS SOIMII GHIZDARU    3 - 3

Etapa 8     22-10-2017 - 11:00


1) AS SCARISOARA - AS VIITORUL PUIENI    3 - 0
2) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS SABARELUL CIOCOVENI    0 - 2
3) AS FORTUNA HERASTI - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 0
4) AS VICTORIA STANESTI - AS VOINTA DAIA    0 - 5
5) AS GLORIA COMANA - AS MIHAI BRAVU II    3 - 0
6) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS OLIMPIA MALU    8 - 5
7) AS SOIMII GHIZDARU - AS ARGESUL HOTARELE    2 - 8
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS GREACA    6 - 1

Etapa 9     29-10-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS SCARISOARA    0 - 3
2) AS VIITORUL PUIENI - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 2
3) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS FORTUNA HERASTI    6 - 3
4) AS VIITORUL PUTINEIU - AS VICTORIA STANESTI    3 - 1
5) AS VOINTA DAIA - AS GLORIA COMANA    3 - 0
6) AS MIHAI BRAVU II - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    5 - 0
7) AS OLIMPIA MALU - AS SOIMII GHIZDARU    5 - 2
8) AS ARGESUL HOTARELE - AS GREACA    3 - 0

Etapa 10     05-11-2017 - 11:00


1) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS SCARISOARA    3 - 2
2) AS FORTUNA HERASTI - AS VIITORUL PUIENI    3 - 2
3) AS VICTORIA STANESTI - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 5
4) AS GLORIA COMANA - AS VIITORUL PUTINEIU    3 - 0
5) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS VOINTA DAIA    1 - 2
6) AS SOIMII GHIZDARU - AS MIHAI BRAVU II    1 - 5
7) AS GREACA - AS OLIMPIA MALU    0 - 3
8) AS ARGESUL HOTARELE - AS VIITORUL PIETRELE    7 - 1

Etapa 11     12-11-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    0 - 2
2) AS SCARISOARA - AS FORTUNA HERASTI    3 - 0
3) AS VIITORUL PUIENI - AS VICTORIA STANESTI    6 - 0
4) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS GLORIA COMANA    3 - 0
5) AS VIITORUL PUTINEIU - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    5 - 2
6) AS VOINTA DAIA - AS SOIMII GHIZDARU    4 - 1
7) AS MIHAI BRAVU II - AS GREACA    8 - 1
8) AS OLIMPIA MALU - AS ARGESUL HOTARELE    4 - 1

Etapa 12     19-11-2017 - 11:00


1) AS FORTUNA HERASTI - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    2 - 2
2) AS VICTORIA STANESTI - AS SCARISOARA    1 - 3
3) AS GLORIA COMANA - AS VIITORUL PUIENI    4 - 2
4) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS SABARELUL CIOCOVENI    2 - 5
5) AS SOIMII GHIZDARU - AS VIITORUL PUTINEIU    1 - 2
6) AS GREACA - AS VOINTA DAIA    1 - 4
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS MIHAI BRAVU II    2 - 1
8) AS OLIMPIA MALU - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 1

Etapa 13     26-11-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS FORTUNA HERASTI    3 - 4
2) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS VICTORIA STANESTI    6 - 2
3) AS SCARISOARA - AS GLORIA COMANA    1 - 0
4) AS VIITORUL PUIENI - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    6 - 0
5) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS SOIMII GHIZDARU    7 - 0
6) AS VIITORUL PUTINEIU - AS GREACA    7 - 1
7) AS VOINTA DAIA - AS ARGESUL HOTARELE    3 - 2
8) AS MIHAI BRAVU II - AS OLIMPIA MALU    0 - 3

Etapa 14     03-12-2017 - 11:00


1) AS VICTORIA STANESTI - AS FORTUNA HERASTI    1 - 3
2) AS GLORIA COMANA - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    0 - 0
3) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS SCARISOARA    2 - 4
4) AS SOIMII GHIZDARU - AS VIITORUL PUIENI    4 - 0
5) AS GREACA - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 6
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS VIITORUL PUTINEIU    6 - 0
7) AS OLIMPIA MALU - AS VOINTA DAIA    2 - 1
8) AS MIHAI BRAVU II - AS VIITORUL PIETRELE    1 - 2

Etapa 15     10-12-2017 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS VICTORIA STANESTI    4 - 0
2) AS FORTUNA HERASTI - AS GLORIA COMANA    0 - 4
3) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    2 - 0
4) AS SCARISOARA - AS SOIMII GHIZDARU    5 - 0
5) AS VIITORUL PUIENI - AS GREACA    6 - 1
6) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS ARGESUL HOTARELE    6 - 0
7) AS VIITORUL PUTINEIU - AS OLIMPIA MALU    3 - 2
8) AS VOINTA DAIA - AS MIHAI BRAVU II    8 - 0

Etapa 16     18-03-2018 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS VOINTA DAIA    0 - 3
2) AS VIITORUL PUTINEIU - AS MIHAI BRAVU II    3 - 0
3) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS OLIMPIA MALU    4 - 2
4) AS VIITORUL PUIENI - AS ARGESUL HOTARELE    1 - 2
5) AS SCARISOARA - AS GREACA    5 - 0
6) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS SOIMII GHIZDARU    1 - 3
7) AS FORTUNA HERASTI - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    4 - 0
8) AS VICTORIA STANESTI - AS GLORIA COMANA    0 - 2

Etapa 17     25-03-2018 - 11:00


1) AS VOINTA DAIA - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 1
2) AS MIHAI BRAVU II - AS SABARELUL CIOCOVENI    0 - 1
3) AS OLIMPIA MALU - AS VIITORUL PUIENI    8 - 3
4) AS ARGESUL HOTARELE - AS SCARISOARA    0 - 3
5) AS GREACA - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 11
6) AS SOIMII GHIZDARU - AS FORTUNA HERASTI    2 - 3
7) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS VICTORIA STANESTI    1 - 1
8) AS GLORIA COMANA - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0

Etapa 18     01-04-2018 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS VIITORUL PUTINEIU    0 - 3
2) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS VOINTA DAIA    0 - 0
3) AS VIITORUL PUIENI - AS MIHAI BRAVU II    2 - 1
4) AS SCARISOARA - AS OLIMPIA MALU    5 - 0
5) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS ARGESUL HOTARELE    2 - 2
6) AS FORTUNA HERASTI - AS GREACA    4 - 1
7) AS VICTORIA STANESTI - AS SOIMII GHIZDARU    3 - 0
8) AS GLORIA COMANA - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    3 - 1

Etapa 19     07-04-2018 - 10:00


1) AS VIITORUL PUTINEIU - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 1
2) AS VOINTA DAIA - AS VIITORUL PUIENI    8 - 0
3) AS MIHAI BRAVU II - AS SCARISOARA    0 - 3
4) AS OLIMPIA MALU - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    3 - 5
5) AS ARGESUL HOTARELE - AS FORTUNA HERASTI    1 - 3
6) AS GREACA - AS VICTORIA STANESTI    0 - 4
7) AS SOIMII GHIZDARU - AS GLORIA COMANA    2 - 2
8) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0

Etapa 20     15-04-2018 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS SABARELUL CIOCOVENI    0 - 3
2) AS VIITORUL PUIENI - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 0
3) AS SCARISOARA - AS VOINTA DAIA    2 - 1
4) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS MIHAI BRAVU II    4 - 3
5) AS FORTUNA HERASTI - AS OLIMPIA MALU    3 - 0
6) AS VICTORIA STANESTI - AS ARGESUL HOTARELE    2 - 2
7) AS GLORIA COMANA - AS GREACA    10 - 1
8) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS SOIMII GHIZDARU    3 - 1

Etapa 21     22-04-2018 - 11:00


1) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS VIITORUL PUIENI    10 - 0
2) AS VIITORUL PUTINEIU - AS SCARISOARA    0 - 3
3) AS VOINTA DAIA - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    4 - 0
4) AS MIHAI BRAVU II - AS FORTUNA HERASTI    0 - 7
5) AS OLIMPIA MALU - AS VICTORIA STANESTI    3 - 5
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS GLORIA COMANA    3 - 3
7) AS GREACA - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    2 - 4
8) AS SOIMII GHIZDARU - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0

Etapa 22     29-04-2018 - 11:00


1) AS VIITORUL PIETRELE - AS VIITORUL PUIENI    0 - 3
2) AS SCARISOARA - AS SABARELUL CIOCOVENI    2 - 0
3) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 0
4) AS FORTUNA HERASTI - AS VOINTA DAIA    3 - 2
5) AS VICTORIA STANESTI - AS MIHAI BRAVU II    2 - 1
6) AS GLORIA COMANA - AS OLIMPIA MALU    4 - 1
7) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS ARGESUL HOTARELE    6 - 0
8) AS SOIMII GHIZDARU - AS GREACA    11 - 0

Etapa 23     06-05-2018 - 11:00


1) AS VIITORUL PUIENI - AS SCARISOARA    0 - 2
2) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    7 - 2
3) AS VIITORUL PUTINEIU - AS FORTUNA HERASTI    3 - 3
4) AS VOINTA DAIA - AS VICTORIA STANESTI    4 - 4
5) AS MIHAI BRAVU II - AS GLORIA COMANA    3 - 3
6) AS OLIMPIA MALU - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    4 - 2
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS SOIMII GHIZDARU    2 - 4
8) AS GREACA - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0

Etapa 24     13-05-2018 - 11:00


1) AS SCARISOARA - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0
2) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS VIITORUL PUIENI    1 - 1
3) AS FORTUNA HERASTI - AS SABARELUL CIOCOVENI    1 - 3
4) AS VICTORIA STANESTI - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 0
5) AS GLORIA COMANA - AS VOINTA DAIA    2 - 1
6) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS MIHAI BRAVU II    7 - 2
7) AS SOIMII GHIZDARU - AS OLIMPIA MALU    2 - 1
8) AS GREACA - AS ARGESUL HOTARELE    1 - 4

Etapa 25     20-05-2018 - 11:00


1) AS SCARISOARA - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 0
2) AS VIITORUL PUIENI - AS FORTUNA HERASTI    1 - 1
3) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS VICTORIA STANESTI    4 - 0
4) AS VIITORUL PUTINEIU - AS GLORIA COMANA    5 - 2
5) AS VOINTA DAIA - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    10 - 0
6) AS MIHAI BRAVU II - AS SOIMII GHIZDARU    2 - 3
7) AS OLIMPIA MALU - AS GREACA    5 - 3
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS ARGESUL HOTARELE    0 - 3

Etapa 26     27-05-2018 - 11:00


1) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0
2) AS FORTUNA HERASTI - AS SCARISOARA    2 - 2
3) AS VICTORIA STANESTI - AS VIITORUL PUIENI    1 - 2
4) AS GLORIA COMANA - AS SABARELUL CIOCOVENI    2 - 0
5) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS VIITORUL PUTINEIU    2 - 1
6) AS SOIMII GHIZDARU - AS VOINTA DAIA    3 - 0
7) AS GREACA - AS MIHAI BRAVU II    0 - 0
8) AS ARGESUL HOTARELE - AS OLIMPIA MALU    1 - 0

Etapa 27     03-06-2018 - 11:00


1) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS FORTUNA HERASTI    1 - 2
2) AS SCARISOARA - AS VICTORIA STANESTI    2 - 0
3) AS VIITORUL PUIENI - AS GLORIA COMANA    6 - 4
4) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    10 - 4
5) AS VIITORUL PUTINEIU - AS SOIMII GHIZDARU    1 - 1
6) AS VOINTA DAIA - AS GREACA    11 - 2
7) AS MIHAI BRAVU II - AS ARGESUL HOTARELE    2 - 2
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS OLIMPIA MALU    0 - 3

Etapa 28     10-06-2018 - 11:00


1) AS FORTUNA HERASTI - AS VIITORUL PIETRELE    3 - 0
2) AS VICTORIA STANESTI - AS AGRO GOLD VLAD TEPES    1 - 1
3) AS GLORIA COMANA - AS SCARISOARA    5 - 2
4) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS VIITORUL PUIENI    5 - 4
5) AS SOIMII GHIZDARU - AS SABARELUL CIOCOVENI    2 - 5
6) AS GREACA - AS VIITORUL PUTINEIU    0 - 5
7) AS ARGESUL HOTARELE - AS VOINTA DAIA    2 - 4
8) AS OLIMPIA MALU - AS MIHAI BRAVU II    5 - 4

Etapa 29     17-06-2018 - 11:00


1) AS FORTUNA HERASTI - AS VICTORIA STANESTI    6 - 2
2) AS AGRO GOLD VLAD TEPES - AS GLORIA COMANA    3 - 0
3) AS SCARISOARA - AS AGRI ANGEL GRADISTEA    4 - 2
4) AS VIITORUL PUIENI - AS SOIMII GHIZDARU    2 - 1
5) AS SABARELUL CIOCOVENI - AS GREACA    6 - 1
6) AS VIITORUL PUTINEIU - AS ARGESUL HOTARELE    4 - 1
7) AS VOINTA DAIA - AS OLIMPIA MALU    7 - 4
8) AS VIITORUL PIETRELE - AS MIHAI BRAVU II    0 - 3

Etapa 30     24-06-2018 - 11:00


1) AS VICTORIA STANESTI - AS VIITORUL PIETRELE     -
2) AS GLORIA COMANA - AS FORTUNA HERASTI     -
3) AS AGRI ANGEL GRADISTEA - AS AGRO GOLD VLAD TEPES     -
4) AS SOIMII GHIZDARU - AS SCARISOARA     -
5) AS GREACA - AS VIITORUL PUIENI     -
6) AS ARGESUL HOTARELE - AS SABARELUL CIOCOVENI     -
7) AS OLIMPIA MALU - AS VIITORUL PUTINEIU     -
8) AS MIHAI BRAVU II - AS VOINTA DAIA     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe