Lotul de arbitri

Lotul National "Liga I"
Popescu Daniel ( Ticleni )
Lotul National "Liga a II-a"
Udrea Doriana ( Targu Jiu )
Lotul "Liga a III-a"
Bălăcescu Liviu ( Targu Jiu )
Păsărin Robert ( Targu Jiu )
Categoria I
Andriucă Vlad ( Tg.Jiu )
Bălu Marius Adrian ( Fărcăşeşti )
Blîndu Cătălin Ionuț ( Saulesti )
Catrinoiu Mihai ( Ticleni )
Cătuțoiu Dorin ( Crasna )
Cilică Alexandru ( Tg-Jiu )
Enea Ion ( BĂLEȘTI )
Țuțurigă Ion ( Bumbești Jiu )
Lupulescu Laurențiu ( Crasna )
Miclea Constantin ( Scoarta )
Milici Dragoș ( Tg-Jiu )
Negrilă Vlad George ( Tg-Jiu )
Pârvan Daniel ( Stoina )
Pădureanu Eugen ( Stanesti )
Rădoi Romeo ( Tg. Jiu )
Saulescu Dragos ( Balteni )
Trocan Daniel ( Tg.Jiu )
Trocan Alin ( Tg. Jiu )
Tudor Florin ( Tg. Cărbunesti )
Vlădoiu Constantin Alin ( Rovinari )
Albulescu Sandokan Ionel Gică ( Turburea )
Aurariu Andrei Roberto ( Godinesti )
Ţuţurigă Roxana ( Bumbești Jiu )
Banciulea Narcis ( Tg. Jiu )
Banciulea Irinel ( Tg. Jiu )
Bîrsanu Bogdan ( Dragutesti )
Bălu Dănuț ( Farcasesti )
Blîndu Gheorghe Daniel ( Tg-Jiu )
Brabete Sorin ( Turburea )
Buzner Nicușor ( Pades )
Calițoiu Claudiu ( Tg. Carbunesti )
Chitu Vasile ( Tg. Jiu )
Constantinescu David ( Tg-Jiu )
Gașpar Constantin ( Motru )
Glăvan Ion Nelu ( Vladimir )
Gorun Mihai Adrian ( Tg. Jiu )
Grosu Dragoș ( Tg. Jiu )
Jucătoru Claudiu ( Tg. Jiu )
Merei Dragoș ( Tg. Jiu )
Munteanu Marian Ion ( Tg. Cărbunesti )
Nișulescu Gheorghe ( Glogova )
Pădureanu Andi Eugen ( Stănești )
Plopiș Florin ( Tg. Jiu )
Poenaru George ( Tismana )
Popescu Lucian Valeriu ( Tg-Jiu )
Seceleanu Claudiu ( Godinesti )
Stanciu Valentin ( Tg. Carbunesti )
Vlădulescu Andreea Violeta ( Pestisani )
Categoria a II-a
Cioancaș Cristian ( Tg. Jiu )
Găvănescu Elvis ( Bălești )
Holdon Daniel ( Ticleni )
Neferu Constantin Daniel ( Tg.Jiu )
Purcel Gabriel ( Tg. Jiu )
Alpredi Gabriel ( Glogova )
Bălțoi Adela ( Tg. Jiu )
Chiforiuc Marius ( Tg. Jiu )
Dănăcică Octavian ( Tg. Jiu )
Țavoc Bogdan ( Săulești )
Jitaru Albert ( Tg. Jiu )
Lăcătuşu Codruţ Gabriel ( Motru )
Nanu Darius ( Tg. Jiu )
Novac Andrei ( Tg. Jiu )
Stroe Iulian ( Balesti )
Tudor Remus ( Tg. Jiu )
Vîlceanu Daniel ( Dragutesti )
Stagiari
Armășoiu Alexandru ( Dragotești )
Budulan Lucian ( Târgu Jiu )
Buță Cătălin ( Târgu Jiu )
Chiriac Alexandru ( Târgu Jiu )
Chirilă Carla ( Targu Jiu )
Cosoreci Gabriel ( Baia de Fier )
Draga Ciprian ( Târgu Jiu )
Ștefănescu Crina ( Târgu Jiu )
Ghidiu Alexandru ( Târgu Jiu )
Giugă Alexandru ( Bustuchin )
Ionescu Gheorghe ( Târgu Jiu )
Marghitu Laurențiu ( Târgu Jiu )
Rebegilă Alexandru ( Târgu Jiu )
Rusu Gabriel Ionel ( Teleşti )
Safta Denisa ( Târgu Jiu )
Udrescu Cătălin ( Târgu Jiu )
Bălţoi Alexandra ( Tg. Jiu )
Catrinoiu Cătălin ( Ticleni )
Ciora Cristian ( TG. Jiu )
Corici Aurică ( Musculești )
Dan Lucian ( Tg. Jiu )
Dina Laurențiu ( Aninoasa )
Găman Alexandru ( Tg-Jiu )
Păsărin Pantilimon ( Bâlteni )
Racoceanu Andrei ( Tg.Jiu )
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe