Meciuri arbitrate
Miercuri, 12 Iunie 2019, 18:00
Liga a 5-a, etapa 34
Teren: Comunal / Calnic
Miercuri, 12 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 9 Iunie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 33
Teren: Comunal / Borăscu
Duminica, 9 Iunie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Borăscu
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 29
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 2 Iunie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Miercuri, 29 Mai 2019, 17:30
Cupa României, Semifinale - Tur/Retur, etapa 2
Teren: Comunal / Borăscu
Miercuri, 29 Mai 2019, 17:30
Teren: Comunal / Borăscu
Duminica, 26 Mai 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 28
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 26 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 27
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 19 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 12 Mai 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Hurezani
Duminica, 12 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Hurezani
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 26
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 28
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 24
Teren: Comunal / Bustuchin
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Joi, 25 Aprilie 2019, 18:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Comunal / Bălești
Joi, 25 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Bălești
Joi, 25 Aprilie 2019, 15:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Comunal / Bălești
Joi, 25 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 23
Teren: Tineretului / Rovinari
Duminica, 21 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Tineretului / Rovinari
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 22
Teren: Orășenesc / Novaci
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 14 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 20
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 7 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 19
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 31 Martie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 20
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Bengești
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Martie 2019, 10:00
Juniori E, etapa 11
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Martie 2019, 10:00
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 17 Martie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 17
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Liga a 5-a, etapa 18
Teren: Comunal / Brănești (Capu Dealului)
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Brănești (Capu Dealului)
Duminica, 9 Decembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 15
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 9 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 14
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 13
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 12
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Crușeț
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a 5-a, etapa 13
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 10
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 9
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:30
Liga a 5-a, etapa 10
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:30
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a 5-a, etapa 10
Teren: Nicolae Tomovici / Plopșoru
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Nicolae Tomovici / Plopșoru
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:00
Cupa României, Sferturi de finală, etapa 1
Teren: Comunal / Negomir
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 7
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 6
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 7 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Liga a 5-a, etapa 8
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Miercuri, 3 Octombrie 2018, 16:30
Cupa României, Optimi, etapa 1
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 3 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Liga a 5-a, etapa 7
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Alimpești
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 4
Teren: Tineretului / Rovinari
Duminica, 23 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Tineretului / Rovinari
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 4
Teren: Orășenesc / Turceni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 5-a, etapa 5
Teren: Orășenesc / Tismana
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orășenesc / Tismana
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:00
Liga a 5-a, etapa 4
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Liga a 5-a, etapa 4
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Joi, 13 Septembrie 2018, 16:30
Cupa României, 16-imi de finală, etapa 1
Teren: Petrolul / Stoina
Joi, 13 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 9 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 2 Septembrie 2018, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Bălești
Duminica, 2 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Bălești
Miercuri, 29 August 2018, 18:00
Turneu calificare Liga Elitelor Under 15, Seria 2, etapa 2
Teren: Orășenesc / Novaci
Miercuri, 29 August 2018, 18:00
Teren: Orășenesc / Novaci
Duminica, 26 August 2018, 12:00
Liga a 5-a, etapa 1
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 26 August 2018, 12:00
Teren: Comunal / Scoarța