Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori EC6 - CUPA ROMÂNIEI
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Trocan Daniel027946248
2Blîndu Cătălin Ionuț1874104447
3Miclea Constantin1611244239
4Neferu Constantin Daniel711729238
5Chitu Vasile55687233
6Constantinescu David814216233
7Țuțurigă Ion218000332
8Catrinoiu Mihai187000227
9Popescu Daniel177000226
10Enea Ion513231125
11Pârvan Daniel911012225
12Blîndu Gheorghe Daniel57462024
13Pădureanu Eugen120000122
14Banciulea Narcis08265021
15Lupulescu Laurențiu413111121
16Calițoiu Claudiu611030020
17Tudor Florin012151019
18Bălăcescu Liviu170000118
19Găvănescu Elvis102212017
20Jucătoru Claudiu09313016
21Cioancaș Cristian18220114
22Banciulea Irinel19020113
23Negrilă Vlad George111000113
24Vlădoiu Constantin Alin38000011
25Gașpar Constantin05032010
26Munteanu Marian Ion00091010
27Purcel Gabriel02521010
28Andriucă Vlad3210107
29Buzner Nicușor0102205
30Bălu Dănuț0003104
31Bălu Marius Adrian0011204
32Cilică Alexandru3100004
33Glăvan Ion Nelu0202004
34Ionescu Gheorghe0012104
35Novac Andrei0400004
36Safta Denisa0030104
37Saulescu Dragos0211004
38Păsărin Robert1200003
39Tarasinca Ionut - Alin0300003
40Corici Aurică0010102
41Ghidiu Alexandru0001102
42Udrescu Cătălin0010102
43Vlădulescu Andreea Violeta0000202
44Ţuţurigă Roxana0000101
45Cătuțoiu Dorin0100001
46Dina Laurențiu0001001
47Draga Ciprian0000101
48Găman Alexandru0001001
49Merei Dragoș0001001
50Popescu Lucian Valeriu0100001
51Rădoi Romeo0100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe