Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori EC6 - CUPA ROMÂNIEI
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Trocan Daniel2321067259
2Blîndu Cătălin Ionuț2383104452
3Miclea Constantin2014245247
4Neferu Constantin Daniel815829244
5Țuțurigă Ion2411011441
6Constantinescu David1117217240
7Chitu Vasile577108239
8Catrinoiu Mihai248000234
9Popescu Daniel228000434
10Blîndu Gheorghe Daniel78483030
11Pârvan Daniel1312012230
12Pădureanu Eugen226000129
13Lupulescu Laurențiu616111126
14Banciulea Narcis010366025
15Enea Ion513231125
16Calițoiu Claudiu714030024
17Jucătoru Claudiu014333023
18Tudor Florin114151022
19Bălăcescu Liviu200000121
20Găvănescu Elvis102212017
21Negrilă Vlad George131000115
22Vlădoiu Constantin Alin411000015
23Cioancaș Cristian18220114
24Banciulea Irinel19020113
25Purcel Gabriel02531011
26Gașpar Constantin05032010
27Munteanu Marian Ion00091010
28Tarasinca Ionut - Alin3500008
29Andriucă Vlad3210107
30Bălu Dănuț0005106
31Buzner Nicușor0102205
32Glăvan Ion Nelu0302005
33Ionescu Gheorghe0112105
34Bălu Marius Adrian0011204
35Cilică Alexandru3100004
36Novac Andrei0400004
37Safta Denisa0030104
38Saulescu Dragos0211004
39Păsărin Robert1200003
40Popescu Lucian Valeriu0300003
41Corici Aurică0010102
42Găman Alexandru0001102
43Ghidiu Alexandru0001102
44Udrescu Cătălin0010102
45Vlădulescu Andreea Violeta0000202
46Ţuţurigă Roxana0000101
47Cătuțoiu Dorin0100001
48Dina Laurențiu0001001
49Draga Ciprian0000101
50Merei Dragoș0001001
51Pădureanu Andi Eugen0100001
52Rădoi Romeo0100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe