Program competitional

Liga a 4-a, Seniori


Etapa 1     02-09-2018 - 13:00


1) CS Internațional Bălești - AS Viitorul Negomir    4 - 1
2) CS Vulturii Fărcășești - AS Minerul II Mătăsari    4 - 1
3) AS Unirea Crușeț - CS Jiul Rovinari 2016    1 - 0
4) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Novaci    2 - 6
5) AS Știința Hurezani - AS Petrolul Stoina    1 - 0
6) CS Gilortul Târgu Cărbunești - ACS Știința Turceni    2 - 1
7) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Petrolul Bustuchin    1 - 3
8) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - FC Petrolul Ticleni    0 - 5

Etapa 2     09-09-2018 - 13:00


1) AS Minerul II Mătăsari - CS Internațional Bălești    1 - 4
2) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Vulturii Fărcășești    0 - 2
3) CS Novaci - AS Unirea Crușeț     -
4) AS Petrolul Stoina - AS Avântul Baia-de-Fier    2 - 5
5) ACS Știința Turceni - AS Știința Hurezani    10 - 1
6) CS Petrolul Bustuchin - CS Gilortul Târgu Cărbunești    1 - 2
7) FC Petrolul Ticleni - CS Parângul Bumbești-Jiu    3 - 1
8) AS Viitorul Negomir - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia    4 - 0

Etapa 3     16-09-2018 - 13:00


1) AS Viitorul Negomir - AS Minerul II Mătăsari    5 - 2
2) CS Internațional Bălești - CS Jiul Rovinari 2016    5 - 0
3) CS Vulturii Fărcășești - CS Novaci    2 - 1
4) AS Unirea Crușeț - AS Petrolul Stoina    1 - 0
5) AS Avântul Baia-de-Fier - ACS Știința Turceni    2 - 5
6) AS Știința Hurezani - CS Petrolul Bustuchin    1 - 4
7) CS Gilortul Târgu Cărbunești - FC Petrolul Ticleni    2 - 0
8) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia    10 - 1

Etapa 4     23-09-2018 - 13:00


1) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Minerul II Mătăsari     -
2) CS Novaci - CS Internațional Bălești     -
3) AS Petrolul Stoina - CS Vulturii Fărcășești     -
4) ACS Știința Turceni - AS Unirea Crușeț     -
5) CS Petrolul Bustuchin - AS Avântul Baia-de-Fier     -
6) FC Petrolul Ticleni - AS Știința Hurezani     -
7) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
8) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Viitorul Negomir     -

Etapa 5     30-09-2018 - 13:00


1) AS Viitorul Negomir - CS Jiul Rovinari 2016     -
2) AS Minerul II Mătăsari - CS Novaci     -
3) CS Internațional Bălești - AS Petrolul Stoina     -
4) CS Vulturii Fărcășești - ACS Știința Turceni     -
5) AS Unirea Crușeț - CS Petrolul Bustuchin     -
6) AS Avântul Baia-de-Fier - FC Petrolul Ticleni     -
7) AS Știința Hurezani - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
8) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Parângul Bumbești-Jiu     -

Etapa 6     07-10-2018 - 13:00


1) ACS Știința Turceni - CS Internațional Bălești     -
2) CS Petrolul Bustuchin - CS Vulturii Fărcășești     -
3) FC Petrolul Ticleni - AS Unirea Crușeț     -
4) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Știința Hurezani     -
6) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Viitorul Negomir     -
7) AS Petrolul Stoina - AS Minerul II Mătăsari     -
8) CS Novaci - CS Jiul Rovinari 2016     -

Etapa 7     14-10-2018 - 13:00


1) CS Internațional Bălești - CS Petrolul Bustuchin     -
2) CS Vulturii Fărcășești - FC Petrolul Ticleni     -
3) AS Unirea Crușeț - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
5) AS Știința Hurezani - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
6) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Petrolul Stoina     -
7) AS Minerul II Mătăsari - ACS Știința Turceni     -
8) AS Viitorul Negomir - CS Novaci     -

Etapa 8     21-10-2018 - 13:00


1) FC Petrolul Ticleni - CS Internațional Bălești     -
2) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Vulturii Fărcășești     -
3) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Unirea Crușeț     -
4) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) AS Știința Hurezani - AS Viitorul Negomir     -
6) CS Petrolul Bustuchin - AS Minerul II Mătăsari     -
7) ACS Știința Turceni - CS Jiul Rovinari 2016     -
8) AS Petrolul Stoina - CS Novaci     -

Etapa 9     28-10-2018 - 13:00


1) CS Internațional Bălești - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
2) CS Vulturii Fărcășești - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
3) AS Unirea Crușeț - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Știința Hurezani     -
5) CS Novaci - ACS Știința Turceni     -
6) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Petrolul Bustuchin     -
7) AS Minerul II Mătăsari - FC Petrolul Ticleni     -
8) AS Viitorul Negomir - AS Petrolul Stoina     -

Etapa 10     04-11-2018 - 13:00


1) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Internațional Bălești     -
2) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Vulturii Fărcășești     -
3) AS Știința Hurezani - AS Unirea Crușeț     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Viitorul Negomir     -
5) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Minerul II Mătăsari     -
6) FC Petrolul Ticleni - CS Jiul Rovinari 2016     -
7) CS Petrolul Bustuchin - CS Novaci     -
8) ACS Știința Turceni - AS Petrolul Stoina     -

Etapa 11     11-11-2018 - 13:00


1) CS Internațional Bălești - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
2) CS Vulturii Fărcășești - AS Știința Hurezani     -
3) AS Unirea Crușeț - AS Avântul Baia-de-Fier     -
4) AS Viitorul Negomir - ACS Știința Turceni     -
5) AS Minerul II Mătăsari - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
6) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
7) CS Novaci - FC Petrolul Ticleni     -
8) AS Petrolul Stoina - CS Petrolul Bustuchin     -

Etapa 12     18-11-2018 - 13:00


1) AS Unirea Crușeț - AS Viitorul Negomir     -
2) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Vulturii Fărcășești     -
3) AS Știința Hurezani - CS Internațional Bălești     -
4) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Minerul II Mătăsari     -
5) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Jiul Rovinari 2016     -
6) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Novaci     -
7) FC Petrolul Ticleni - AS Petrolul Stoina     -
8) CS Petrolul Bustuchin - ACS Știința Turceni     -

Etapa 13     25-11-2018 - 13:00


1) CS Vulturii Fărcășești - AS Unirea Crușeț     -
2) CS Internațional Bălești - AS Avântul Baia-de-Fier     -
3) AS Minerul II Mătăsari - AS Știința Hurezani     -
4) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
5) CS Novaci - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
6) AS Petrolul Stoina - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
7) ACS Știința Turceni - FC Petrolul Ticleni     -
8) AS Viitorul Negomir - CS Petrolul Bustuchin     -

Etapa 14     02-12-2018 - 13:00


1) CS Vulturii Fărcășești - AS Viitorul Negomir     -
2) AS Unirea Crușeț - CS Internațional Bălești     -
3) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Minerul II Mătăsari     -
4) AS Știința Hurezani - CS Jiul Rovinari 2016     -
5) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Novaci     -
6) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Petrolul Stoina     -
7) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - ACS Știința Turceni     -
8) FC Petrolul Ticleni - CS Petrolul Bustuchin     -

Etapa 15     09-12-2018 - 13:00


1) CS Internațional Bălești - CS Vulturii Fărcășești     -
2) AS Minerul II Mătăsari - AS Unirea Crușeț     -
3) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Avântul Baia-de-Fier     -
4) CS Novaci - AS Știința Hurezani     -
5) AS Petrolul Stoina - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
6) ACS Știința Turceni - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
7) CS Petrolul Bustuchin - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
8) AS Viitorul Negomir - FC Petrolul Ticleni     -

Etapa 16     -


1) AS Viitorul Negomir - CS Internațional Bălești     -
2) AS Minerul II Mătăsari - CS Vulturii Fărcășești     -
3) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Unirea Crușeț     -
4) CS Novaci - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) AS Petrolul Stoina - AS Știința Hurezani     -
6) ACS Știința Turceni - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
7) CS Petrolul Bustuchin - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
8) FC Petrolul Ticleni - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -

Etapa 17     -


1) CS Internațional Bălești - AS Minerul II Mătăsari     -
2) CS Vulturii Fărcășești - CS Jiul Rovinari 2016     -
3) AS Unirea Crușeț - CS Novaci     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Petrolul Stoina     -
5) AS Știința Hurezani - ACS Știința Turceni     -
6) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Petrolul Bustuchin     -
7) CS Parângul Bumbești-Jiu - FC Petrolul Ticleni     -
8) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Viitorul Negomir     -

Etapa 18     -


1) AS Minerul II Mătăsari - AS Viitorul Negomir     -
2) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Internațional Bălești     -
3) CS Novaci - CS Vulturii Fărcășești     -
4) AS Petrolul Stoina - AS Unirea Crușeț     -
5) ACS Știința Turceni - AS Avântul Baia-de-Fier     -
6) CS Petrolul Bustuchin - AS Știința Hurezani     -
7) FC Petrolul Ticleni - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
8) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Parângul Bumbești-Jiu     -

Etapa 19     -


1) AS Minerul II Mătăsari - CS Jiul Rovinari 2016     -
2) CS Internațional Bălești - CS Novaci     -
3) CS Vulturii Fărcășești - AS Petrolul Stoina     -
4) AS Unirea Crușeț - ACS Știința Turceni     -
5) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Petrolul Bustuchin     -
6) AS Știința Hurezani - FC Petrolul Ticleni     -
7) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
8) AS Viitorul Negomir - CS Parângul Bumbești-Jiu     -

Etapa 20     -


1) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Viitorul Negomir     -
2) CS Novaci - AS Minerul II Mătăsari     -
3) AS Petrolul Stoina - CS Internațional Bălești     -
4) ACS Știința Turceni - CS Vulturii Fărcășești     -
5) CS Petrolul Bustuchin - AS Unirea Crușeț     -
6) FC Petrolul Ticleni - AS Avântul Baia-de-Fier     -
7) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Știința Hurezani     -
8) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -

Etapa 21     -


1) CS Internațional Bălești - ACS Știința Turceni     -
2) CS Vulturii Fărcășești - CS Petrolul Bustuchin     -
3) AS Unirea Crușeț - FC Petrolul Ticleni     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
5) AS Știința Hurezani - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
6) AS Viitorul Negomir - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
7) AS Minerul II Mătăsari - AS Petrolul Stoina     -
8) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Novaci     -

Etapa 22     -


1) CS Petrolul Bustuchin - CS Internațional Bălești     -
2) FC Petrolul Ticleni - CS Vulturii Fărcășești     -
3) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Unirea Crușeț     -
4) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Știința Hurezani     -
6) AS Petrolul Stoina - CS Jiul Rovinari 2016     -
7) ACS Știința Turceni - AS Minerul II Mătăsari     -
8) CS Novaci - AS Viitorul Negomir     -

Etapa 23     -


1) CS Internațional Bălești - FC Petrolul Ticleni     -
2) CS Vulturii Fărcășești - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
3) AS Unirea Crușeț - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
4) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
5) AS Viitorul Negomir - AS Știința Hurezani     -
6) AS Minerul II Mătăsari - CS Petrolul Bustuchin     -
7) CS Jiul Rovinari 2016 - ACS Știința Turceni     -
8) CS Novaci - AS Petrolul Stoina     -

Etapa 24     -


1) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Internațional Bălești     -
2) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Vulturii Fărcășești     -
3) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Unirea Crușeț     -
4) AS Știința Hurezani - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) ACS Știința Turceni - CS Novaci     -
6) CS Petrolul Bustuchin - CS Jiul Rovinari 2016     -
7) FC Petrolul Ticleni - AS Minerul II Mătăsari     -
8) AS Petrolul Stoina - AS Viitorul Negomir     -

Etapa 25     -


1) CS Internațional Bălești - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
2) CS Vulturii Fărcășești - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
3) AS Unirea Crușeț - AS Știința Hurezani     -
4) AS Viitorul Negomir - AS Avântul Baia-de-Fier     -
5) AS Minerul II Mătăsari - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
6) CS Jiul Rovinari 2016 - FC Petrolul Ticleni     -
7) CS Novaci - CS Petrolul Bustuchin     -
8) AS Petrolul Stoina - ACS Știința Turceni     -

Etapa 26     -


1) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Internațional Bălești     -
2) AS Știința Hurezani - CS Vulturii Fărcășești     -
3) AS Avântul Baia-de-Fier - AS Unirea Crușeț     -
4) ACS Știința Turceni - AS Viitorul Negomir     -
5) CS Parângul Bumbești-Jiu - AS Minerul II Mătăsari     -
6) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Jiul Rovinari 2016     -
7) FC Petrolul Ticleni - CS Novaci     -
8) CS Petrolul Bustuchin - AS Petrolul Stoina     -

Etapa 27     -


1) AS Viitorul Negomir - AS Unirea Crușeț     -
2) CS Vulturii Fărcășești - AS Avântul Baia-de-Fier     -
3) CS Internațional Bălești - AS Știința Hurezani     -
4) AS Minerul II Mătăsari - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
5) CS Jiul Rovinari 2016 - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
6) CS Novaci - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
7) AS Petrolul Stoina - FC Petrolul Ticleni     -
8) ACS Știința Turceni - CS Petrolul Bustuchin     -

Etapa 28     -


1) AS Unirea Crușeț - CS Vulturii Fărcășești     -
2) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Internațional Bălești     -
3) AS Știința Hurezani - AS Minerul II Mătăsari     -
4) CS Gilortul Târgu Cărbunești - CS Jiul Rovinari 2016     -
5) CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Novaci     -
6) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Petrolul Stoina     -
7) FC Petrolul Ticleni - ACS Știința Turceni     -
8) CS Petrolul Bustuchin - AS Viitorul Negomir     -

Etapa 29     -


1) AS Viitorul Negomir - CS Vulturii Fărcășești     -
2) CS Internațional Bălești - AS Unirea Crușeț     -
3) AS Minerul II Mătăsari - AS Avântul Baia-de-Fier     -
4) CS Jiul Rovinari 2016 - AS Știința Hurezani     -
5) CS Novaci - CS Gilortul Târgu Cărbunești     -
6) AS Petrolul Stoina - CS Parângul Bumbești-Jiu     -
7) ACS Știința Turceni - AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia     -
8) CS Petrolul Bustuchin - FC Petrolul Ticleni     -

Etapa 30     -


1) CS Vulturii Fărcășești - CS Internațional Bălești     -
2) AS Unirea Crușeț - AS Minerul II Mătăsari     -
3) AS Avântul Baia-de-Fier - CS Jiul Rovinari 2016     -
4) AS Știința Hurezani - CS Novaci     -
5) CS Gilortul Târgu Cărbunești - AS Petrolul Stoina     -
6) CS Parângul Bumbești-Jiu - ACS Știința Turceni     -
7) AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Petrolul Bustuchin     -
8) FC Petrolul Ticleni - AS Viitorul Negomir     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe