Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Vîlceleanu Gheorghe Cristian (AS Stiinta Dragutesti)

AS Pandurii Padeș 2019 - AS Stiinta Dragutesti
Liga a 5-a, etapa 19 | Data 2019-12-08

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 09-12-2019

Șchiopu Valentin Alexandru (AS Stiinta Dragutesti)

AS Pandurii Padeș 2019 - AS Stiinta Dragutesti
Liga a 5-a, etapa 19 | Data 2019-12-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-12-2019

Pirvoi Sergiu Cristian Madalin (AS Triumful Borăscu)

AS Triumful Borăscu - AS Gilortul Bengești
Liga a 5-a, etapa 18 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Tomescu Florin (CS Dumbrava Calnic)

CS Dumbrava Calnic - AS Scoarța
Liga a 5-a, etapa 18 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Marin Vlad Andrei (AS Oltețul Alimpești)

CS Dumbrava Calnic - AS Oltețul Alimpești
Liga a 5-a, etapa 17 | Data 2019-11-24

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 26-11-2019

Ciocioi Andrei Mihai (AS Stiinta Dragutesti)

AS Scoarța - AS Stiinta Dragutesti
Liga a 5-a, etapa 17 | Data 2019-11-24

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 26-11-2019

Drăcea Ionuț (AS Pandurii Padeș 2019)

AS Pandurii Padeș 2019 - AS Știința Popmond Plopșoru
Liga a 5-a, etapa 17 | Data 2019-11-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-11-2019

Dumitru Roberto Emanuel Tiberiu (CS Jiul Rovinari 2016)

AS Dinamo Inter Stănești - CS Jiul Rovinari 2016
Liga a 4-a, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: musca sau scuipa pe cineva


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Coman Constantin Irinel (AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia)

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - CS Internațional Bălești
Liga a 4-a, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Stoichitescu Eduard Alin (CS Parângul Bumbești-Jiu)

CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Novaci
Liga a 4-a, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-11-2019

Ardeleanu Alexandru Marian (CS Parângul Bumbești-Jiu)

CS Parângul Bumbești-Jiu - CS Novaci
Liga a 4-a, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 18-11-2019

Rogobete Ion (AS Știința Godinești)

AS Știința Turburea - AS Știința Godinești
Liga a 5-a, etapa 16 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-11-2019

Răscol Daniel (AS Știința Popmond Plopșoru)

AS Stiinta Dragutesti - AS Știința Popmond Plopșoru
Liga a 5-a, etapa 13 | Data 2019-10-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 14-11-2019

Mitroi Ion (AS Viitorul Negomir)

CS Novaci - AS Viitorul Negomir
Liga a 4-a, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Gogelea Ionuț Cosmin (AS Petrolul Stoina)

AS Petrolul Stoina - CS Jiul Rovinari 2016
Liga a 4-a, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Popa Lupu Dragos Marian (FC Petrolul Ticleni)

FC Petrolul Ticleni - CS Petrolul Bustuchin
Juniori A1, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Nicola Cristian (AS Petrolul Stoina)

AS Petrolul Stoina - CS Jiul Rovinari 2016
Juniori A1, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Bou Petre Marius (CS Jiul Rovinari 2016)

AS Petrolul Stoina - CS Jiul Rovinari 2016
Juniori A1, etapa 11 | Data 2019-11-10

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Preduță Alexandru Dumitru Marian (AS Stiinta Dragutesti)

AS Stiinta Dragutesti - AS Oltețul Alimpești
Liga a 5-a, etapa 15 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Bădoiu Mihail Victoraș (AS Victoria Ionești 2019)

AS Victoria Ionești 2019 - AS Foresta Văgiulești
Liga a 5-a, etapa 15 | Data 2019-11-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Cătăgui Ion Marius (AS Foresta Văgiulești)

AS Victoria Ionești 2019 - AS Foresta Văgiulești
Liga a 5-a, etapa 15 | Data 2019-11-10

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 11-11-2019

Seceleanu Cătălin Petre (AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia)

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Dinamo Inter Stănești
Liga a 4-a, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Tatomirescu Dorel (AS Dinamo Inter Stănești)

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Dinamo Inter Stănești
Liga a 4-a, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Daju Adrian Alexandru (CS Vulturii Fărcășești)

CS Vulturii Fărcășești - AS Minerul II Mătăsari
Juniori A1, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Danescu Ionut Cristian (AS Dinamo Inter Stănești)

AS Știința Flacăra Roșia de Amaradia - AS Dinamo Inter Stănești
Juniori A1, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Coara Constantin Cosmin (AS Viitorul Brănești)

AS Viitorul Brănești - AS Victoria Ionești 2019
Liga a 5-a, etapa 14 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Stoichițoiu Nicușor Denis (AS Victoria Ionești 2019)

AS Viitorul Brănești - AS Victoria Ionești 2019
Liga a 5-a, etapa 14 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Borlan Dumitru (AS Unirea Bolboși)

AS Unirea Bolboși - AS Stiinta Dragutesti
Liga a 5-a, etapa 14 | Data 2019-11-03

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 04-11-2019

Bengescu Claudiu Nicolae (AS Pandurii Padeș 2019)

AS Pandurii Padeș 2019 - AS Știința Turburea
Liga a 5-a, etapa 13 | Data 2019-10-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2019

Stefanescu Lucian Gabriel (AS Pandurii Padeș 2019)

AS Pandurii Padeș 2019 - AS Știința Turburea
Liga a 5-a, etapa 13 | Data 2019-10-27

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 29-10-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP