Ilyes Csaba


Corund
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Data nasterii: 10-09-1979
Meciurile arbitrate
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 26
2018-06-24
AS Tartód Vârşag
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 26
2018-06-23
AS Tineretul Morăreni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 25
2018-06-20
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 7 Etapa 22
2018-06-17
AS Subcetate
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 24
2018-06-17
AS Andycom Avrămeşti
Liga 7 Etapa 21
2018-06-10
AS Homorod Petreni
Liga 6 Etapa 23
2018-06-10
AS Mugeni
Liga 7 Etapa 20
2018-06-03
CS Praid
Liga 6 Etapa 22
2018-06-03
AS Praid
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 22
2018-06-02
AS FTK Feliceni
Liga 6 Etapa 21
2018-05-27
AS Szekelyderzs Darjiu
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 21
2018-05-27
AS Târnava Beteşti
Liga 4 Etapa 26
2018-05-19
CS Minerul Bălan
Liga 6 Etapa 19
2018-05-13
AS Gagyvize Goagiu
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 19
2018-05-13
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 4 Etapa 25
2018-05-12
AS Homorod Mereşti
Liga 4 Etapa 24
2018-05-05
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 16
2018-04-21
AS Tineretul Morăreni
Liga 4 Etapa 21
2018-04-15
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 6 Etapa 15
2018-04-15
AS Galambfalva Porumbenii Mari 2
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 15
2018-04-15
AS Tartód Vârşag
Liga 4 Etapa 20
2018-04-07
CS Minerul Bălan
Liga 4 Etapa 17
2018-03-17
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Cupa Romaniei Etapa 2
2017-11-26
AS Tineretul Morăreni
Pauza: 1-0
Liga 6 Etapa 13
2017-11-19
AS Szekelyderzs Darjiu
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 13
2017-11-19
AS Unirea Lueta
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 13
2017-11-19
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga 6 Etapa 12
2017-11-12
AS Forţeni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 12
2017-11-12
CS Metalul Vlăhiţa
Liga 4 Etapa 11
2017-11-05
CS Bastya Lăzarea
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 11
2017-11-05
AS Farkaslaka Lupeni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 11
2017-11-04
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 6 Etapa 10
2017-10-29
AS Tineretul Şimoneşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 10
2017-10-29
CS Metalul Vlăhiţa
Liga 6 Etapa 9
2017-10-22
AS Galambfalva Porumbenii Mari 2
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 9
2017-10-22
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 7 Etapa 8
2017-10-15
AS Solyom Şoimoşu Mic
Liga 6 Etapa 8
2017-10-15
AS Tineretul Şimoneşti
Liga 4 Etapa 8
2017-10-14
CS Pro Mureşul Topliţa
Liga 4 Etapa 7
2017-10-08
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 7
2017-10-08
AS Târnava Beteşti
Liga 7 Etapa 7
2017-10-07
AS Nyiko Cobatesti
Liga 7 Etapa 5
2017-09-24
AS Radicza Sânpaul
Liga 6 Etapa 5
2017-09-24
AS Galambfalva Porumbenii Mari 2
Liga 4 Etapa 5
2017-09-23
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Cupa Romaniei Etapa 1
2017-09-20
CS Metalul Vlăhiţa
Pauza: 1-0, Dupa prelungiri: 3-3, Penalty: 6-7
Cupa Romaniei Etapa 1
2017-09-20
CS Bradul Zetea
Pauza: 0-4
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 4
2017-09-17
AS Tineretul Morăreni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 4
2017-09-16
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga 4 Etapa 3
2017-09-10
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Liga 7 Etapa 3
2017-09-10
AS Ocna de Jos
Liga 6 Etapa 3
2017-09-10
AS Gagyvize Goagiu
Liga 7 Etapa 2
2017-09-03
AS Homorod Petreni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 2
2017-09-03
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 6 Etapa 1
2017-08-27
AS Voinţa Bodogoaia
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 1
2017-08-27
CS Bradul Zetea
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe