Informari si comunicate
11-07-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr 15 sz. korlevel

detalii...
03-07-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr 14 sz. korlevel

detalii...
27-06-2018
27-06-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 25 sz. korlevel

detalii...
26-06-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 13/2018 sz. közlöny

detalii...
19-06-2018
19-06-2018
19-06-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 25/2018 sz. közlöny

detalii...
12-06-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 23 sz. korlevel

detalii...
11-06-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr 11. sz korlevel

detalii...
toate comunicatele

CS Viitorul Gheorgheni

Informatii generale
Teren
Tel/Fax 0266-361538
Email pusky_75@yahoo.com
Contact 0742-177776
Staff-ul echipei
Presedinte Puskás István
Secretar
Vicepresedinte Rokaly Attila
Organizator de competitii Buslig Iuliu
Antrenor
Antrenor secund Covrig Alin
Juniori, G 2008 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Odorheiu Secuiesc 22 20 1 1 129-8 61p +28
2FK Csikszereda Miercurea Ciuc221831174-2257p+24
3 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 22 16 1 5 126-24 49p +16
4AFC Odorheiu Secuiesc 222150799-4545p+12
5 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 22 12 1 9 92-58 37p +4
6CS Minerul Bălan22121979-7337p+4
7 CS Pro Mureşul Topliţa 22 11 0 11 65-52 33p 0
8VSK Baraolt22821234-7126p-7
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 22 8 1 13 61-82 25p -8
10CS Bastya Lăzarea22331635-9112p-21
11 CS Viitorul Gheorgheni 22 2 1 19 14-167 7p -26
12CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc2200228-2230p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angi Balázs 21-04-2005 11564
2 Angi Zoltan 27-06-2005 13324
3 Antal Bacso Daniel 13-06-2007 13346
4 Argintar Alexandru 02-07-2007 13155
5 Bálint Attila 15-01-2007 11569
6 Bakos Csaba 19-07-1985 7647
7 Balazs Szabolcs 23-01-2004 13092
8 Balint Krisztian 12-10-2010 13333
9 Balint Mustafa Faner 17-07-2005 11438
10 Barabas Apor 15-05-2009 13230
11 Barabas Gergo 25-04-2003 13217
12 Barabas Pal Marton 16-10-2009 13317
13 Barabas Robert 11-05-2003 13195
14 Barabas Tamas Vidor 02-02-2008 13290
15 Bartis Balazs 10-10-2012 13334
16 Bartis David 31-12-2009 13335
17 Bege Hunor 13171
18 Bege Zalan 23-10-2004 13222
19 Benedek Apor 19-01-2004 13225
20 Benedek Gergo 01-02-2006 13320
21 Bilibok Kristof 05-06-2009 13337
22 Blaga Sutu Alexandru 30-04-1996
23 Blaga Sutu Florin 22-06-1987 6674
24 Blaga Sutu Rares Stefan 19-02-2008 13193
25 Boros Sebastian Viorel 01-02-2007 13153
26 Borz Marius Gabriel 19-07-2002 9897
27 Botos Marius 28-08-1993 7657
28 Botos Serban 14-03-2002 9898A
29 Buta Alexandru Andrei 27-04-2007 13162
30 Butu Norbert 13-08-2010 13315
31 Campeanu Alex 01-10-1998 9741
32 Catrinos Cornea Sebastian 14-07-2009 13158
33 Cine Hunor 25-05-1999 9018
34 Covrig Alin Leonard 30-10-2008 13163
35 Csergo Gellert 17-05-2008 13228
36 Csergo Mate 03-02-2004 13150
37 Csergő Nándor 09-11-2005 11567
38 Dandu Cristian Ciprian 10-03-2008 13173
39 Darvas Marton Attila 21-11-2007 13356
40 Demeter Hunor 08-03-2003 13151
41 Elekes Mark 26-03-2004 13098
42 Farkas Roland 26-04-2005 11568
43 Ferenc Tamas 24-08-2004 13090
44 Ferencz Renata 07-04-2001 13144
45 Ferenczi Norbert 02-08-2004 11570
46 Forika Attila 14-04-1978 13125
47 Forika Ferenc Botond 18-12-2003 13322
48 Gál Ferenc Ervin 28-10-1975 11622
49 Gal Marton 01-10-2008 13289
50 Gal Zsolt 08-01-2005 13140
51 Ghenci Nicolae 30-05-2000 9883
52 György Attila Gellérd 10-09-2004 11553
53 György Norbert 19-05-2004 11573
54 György Szabolcs 04-09-2005 11565
55 Gyorfi Hunor 31-07-2009 13339
56 Gyorgy Norbert 06-07-2009 13229
57 Gyorgy Romeo 28-10-2004 13142
58 Husanu Razvan Cristian 11-09-2002 9898
59 Ichim Alexandru 28-08-1997 9056
60 Ignat Tudor Valentin 13-02-2002 9896
61 Ivanescu Bostan Catalin 16-05-1994 9707
62 Jánossy Tamás 17-03-2003 11554
63 Jakab Balint Mate 12-01-2008 13254
64 Jakab Erik 09-09-2010 13342
65 Kabucz Sebestyen 24-05-2009 13231
66 Kari Zoltan 29-05-1976 4291
67 Kelemen Robert 04-02-2010 13316
68 Kemenes Zsolt 09-06-1997 9282
69 Keresztes Elod 18-02-2003 13141
70 Kis Bence 17-06-2003 13218
71 Kocsis Csongor David 15-04-2009 13194
72 Kovács Dániel 30-03-2005 11572
73 Kurko Jozsef 22-02-1979 4602
74 Lőrincz ákos 05-12-2004 11571
75 Madaras Tamas 18-09-2003 13219
76 Marc Anton Sebastian 22-06-2008 13154
77 Mathe Robert 22-07-2002 11079
78 Mazilu Andrei 06-07-1997 9136
79 Mezei Krisztian 18-11-1999 13284
80 Mezei Nandor 23-04-2004 13093
81 Micu Andrei Ciprian 11-03-2002 9890
82 Moldovan Florin Andrei 30-03-2003 9900
83 Musca Ionut 24-01-1993 7613
84 Nady Richard 10-11-2001 13097A
85 Nagy Csongor 17-01-1987 6476
86 Pal David
87 Pal Tamas 18-08-2003 13165
88 Pantea Cosmin Daniel 16-02-2002 9895
89 Pascu Robert Andrei 21-03-2007 13161
90 Peter Erno 18-02-1992 13131
91 Petreanu Flavius Stefan 13-09-2008 13172
92 Pintea Adorian 07-07-1997 9135
93 Portik Roland 02-06-2004 13223
94 Saitoc Szasz Zsolt 05-02-1980 11506
95 Santa Kristof David 20-03-2010 13340
96 Santa Richard 10-05-2008 13341
97 Savu Laurentiu 06-04-2007 13159
98 Scurtu Marius Constantin 30-04-1994 8759
99 Siklodi Kristof 15-09-2004 13094
100 Siklodi Laszlo 30-06-2008
101 Simon Balazs 22-08-2007 13321
102 Sipos Aron 27-08-2009 13227
103 Sipos Zsolt 31-01-2008 13226
104 Solyom Imre 19-04-2005 13319
105 Solyom Istvan 05-03-2007 13318
106 Solyom Ralymond 12-09-2000 13293
107 Soponaru Denis Ioan 07-01-2007 13156
108 Soponaru Sergiu Cristian 21-09-2008 13157
109 Stanciu Balla Richard 14-07-2007 13373
110 Szabo Szabolcs 22-03-2001 13309
111 Szakacs Karoly 03-04-1971 3179
112 Szasz Lehel 30-01-2003 13166
113 Szilagyi Hunor 30-12-2004 13101
114 Tamás Tibor 16-09-1981 11623
115 Tamas Kristof 24-02-2006 13238
116 Tampea Cristian Vasilian 13-02-2008 13187
117 Tanko Ervin 01-09-2003 13345
118 Tepes Greurus Vlad Sebastian 17-02-1992 7622
119 Urzica Alexandru Adrian 08-12-2003 13097
120 Urzica Razvan Claudiu 02-09-2008 13160
121 Vagasi Daniel 27-01-2008 13271
122 Vaida David Daniel 24-09-2008 13258
123 Vaides Andrei 10-01-2003 11484
124 Vaidos Marcel Gabriel 12-09-2002 11436
125 Vaman Constantin Alexandru 27-01-2005 11566
126 Zanoaga Aura Geanina 15-03-2007 13344
127 Zsigmond Tamas 05-08-2004 13102
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, C 2003 Etapa 21
05-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 20
28-04-2018
CS Praid
Juniori, C 2003 Etapa 19
21-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 18
14-04-2018
AS Szefite Sânsimion
Juniori, C 2003 Etapa 17
06-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 15
19-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 14
17-03-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, C 2003 Etapa 13
10-03-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 12
24-04-2018
AS Ezüstfenyő Ciceu
Juniori, C 2003 Etapa 10
18-11-2017
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, C 2003 Etapa 9
12-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 8
08-11-2017
CS Pro Mureşul Topliţa
Juniori, C 2003 Etapa 7
28-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 6
21-10-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, C 2003 Etapa 4
07-10-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2003 Etapa 3
28-09-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2003 Etapa 2
23-09-2017
AFC Odorheiu Secuiesc
Juniori, C 2003 Etapa 1
16-09-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 22
30-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Pe teren iarba
Juniori, D 2005 Etapa 21
13-05-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, D 2005 Etapa 20
05-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 19
29-04-2018
VSK Baraolt
Juniori, D 2005 Etapa 18
10-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 17
10-04-2018
CSŞ Odorheiu Secuiesc 2
Observatii: Pe teren CSS Odorheiu Secuiesc
Juniori, D 2005 Etapa 16
16-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 15
22-04-2018
CS Minerul Bălan
Juniori, D 2005 Etapa 14
02-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 13
17-03-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 12
09-05-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, D 2005 Etapa 11
18-09-2017
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, D 2005 Etapa 10
17-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 9
11-11-2017
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, D 2005 Etapa 8
05-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 7
23-10-2017
CSŞ Odorheiu Secuiesc
Juniori, D 2005 Etapa 6
23-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Pe teren Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 5
14-10-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, D 2005 Etapa 4
07-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, D 2005 Etapa 3
29-09-2017
AS Szefite Sânsimion
Juniori, D 2005 Etapa 2
21-09-2017
AFC Odorheiu Secuiesc
Juniori, D 2005 Etapa 1
16-09-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 26
13-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la VSK Baraolt
Juniori, E 2007 Etapa 25
13-05-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, E 2007 Etapa 24
29-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 23
29-04-2018
VSK Baraolt
Juniori, E 2007 Etapa 22
15-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 21
15-04-2018
AFC Odorheiu Secuiesc
Juniori, E 2007 Etapa 20
07-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 19
07-04-2018
ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc
Juniori, E 2007 Etapa 18
28-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 17
28-04-2018
AS Elite Gheorgheni
Observatii: Toata etapa la FK 2 M-Ciuc
Juniori, E 2007 Etapa 16
18-03-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 14
04-03-2018
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
Juniori, E 2007 Etapa 13
04-03-2018
CS Minerul Bălan
Observatii: Toate etapa la AFC 2 Odorhei
Juniori, E 2007 Etapa 12
25-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 11
25-11-2017
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, E 2007 Etapa 10
12-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 9
12-11-2017
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, E 2007 Etapa 8
28-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 7
28-10-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, E 2007 Etapa 6
14-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, E 2007 Etapa 5
14-10-2017
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, E 2007 Etapa 4
01-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la Minerul Balan
Juniori, E 2007 Etapa 3
01-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni 2
Juniori, E 2007 Etapa 1
17-09-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 22
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 21
01-01-1970
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, G 2009 Etapa 18
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 17
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 16
01-01-1970
AS Szefite Sânsimion
Juniori, G 2009 Etapa 15
01-01-1970
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 14
01-01-1970
VSK Baraolt
Juniori, G 2009 Etapa 13
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 12
01-01-1970
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, G 2009 Etapa 11
01-01-1970
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, G 2009 Etapa 10
25-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 7
12-11-2017
CS Bradul Zetea
Juniori, G 2009 Etapa 6
28-10-2017
AS Elite Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 5
28-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 4
14-10-2017
AFC Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la AFC 2 Odorhei
Juniori, G 2009 Etapa 3
14-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009 Etapa 2
01-10-2017
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, G 2009 Etapa 1
01-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 14
02-06-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 13
02-06-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, H 2010 Etapa 12
27-05-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 11
27-05-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, H 2010 Etapa 10
14-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 9
14-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Observatii: Toate etapa la AFC Odorhei
Juniori, H 2010 Etapa 8
04-03-2018
VSK Baraolt
Juniori, H 2010 Etapa 7
04-03-2018
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, H 2010 Etapa 6
03-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 5
03-12-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, H 2010 Etapa 4
05-11-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 3
05-11-2017
VSK Baraolt 2
Juniori, H 2010 Etapa 2
08-10-2017
AFC Odorheiu Secuiesc
Observatii: Toate etapa la Viitorul Gheorgheni
Juniori, H 2010 Etapa 1
08-10-2017
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009/B Etapa 9
13-05-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, G 2009/B Etapa 8
29-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009/B Etapa 7
29-04-2018
VSK Baraolt
Juniori, G 2009/B Etapa 6
15-04-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009/B Etapa 5
15-04-2018
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, G 2009/B Etapa 4
18-03-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, G 2009/B Etapa 3
18-03-2018
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
Juniori, G 2009/B Etapa 2
10-03-2018
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Observatii: Se organizeaza ELITE Gheorgheni la Remetea
Juniori, G 2009/B Etapa 1
10-03-2018
CS Viitorul Gheorgheni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe