Informari si comunicate
19-06-2018
19-06-2018
19-06-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin nr. 25/2018 sz. közlöny

detalii...
12-06-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 23 sz. korlevel

detalii...
11-06-2018
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr 11. sz korlevel

detalii...
05-06-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 22 sz. korlevel

detalii...
29-05-2018
29-05-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 21 sz. korlevel

detalii...
28-05-2018
22-05-2018
toate comunicatele

AS Târnava Beteşti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5 Zona Odorhei - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Unirea Lueta 24 18 2 4 73-29 56p +20
2AS Sporting Odorheiu Secuiesc24163584-4551p+15
3 AS Farkaslaka Lupeni 24 14 5 5 90-34 47p +11
4AS Tineretul Morăreni24127563-4243p+7
5 AS Andycom Avrămeşti 24 13 3 8 55-41 42p +6
6CS Metalul Vlăhiţa241221053-4738p+2
7 AS Galambfalva Porumbenii Mari 24 9 8 7 42-34 35p -1
8AS Târnava Beteşti241031164-5833p-3
9 CS Bradul Zetea 24 10 3 11 43-58 33p -3
10CS Agyagfalvi Lendület Lutița2487966-5531p-5
11 AS Tartód Vârşag 24 9 2 13 51-53 29p -7
12AS FTK Feliceni24551433-8420p-16
13 AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc 24 5 2 17 35-85 17p -19
14AS Nyiko Bisericani24102316-1033p-33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambrus Jenő 10-10-1976 4645
2 Ambrus Zalan 8380
3 Apostu Aurelian 19-04-1969 1006
4 Bábi Lajos 10-07-1990 12510
5 Balazs Jacint 18-02-1992 12795
6 Barb Paul 20-04-1991 12271
7 Benko Barna 09-04-1974 2830
8 Boros Arpád 28-06-1981 12513
9 Demeter Sándor 22-01-1992 8094
10 Derzsi Robert 12664
11 Dodó Zoltán 11-11-1993 12526
12 File Zsolt 5559
13 Forgács Jenő 20-09-1991 12508
14 Forgács Miklós 17-03-1973 12505
15 Gábor Mihály 06-03-1969 23238
16 Gagyi Szabolcs 12-02-1986 8393
17 Gagyi Zoltán 02-11-1988 10143
18 Gergely Robert 03-08-1997 12976
19 Gliga Robert 18-05-1984 10526
20 Gubacsi Gábor 18-05-1983 10282
21 György Arpád 10-04-1971 29805
22 Hijú László 01-08-1983 5550
23 Ivacson Hans 26-04-1980 12863
24 Joó Szilárd 13-11-1998 12376
25 Jozsa Arpad 25-01-1986 5554
26 Kecseti Albert 29-10-1985
27 Kiss Adolf 09-02-1999 10970
28 Kiss Géza 27-02-1966 1780
29 Kovacs Zsolt 18-10-1982 8669
30 Laszlo Barna 22-01-1991 10876
31 Lukács Zoltán 26-07-1978 8125
32 Mere Levente 20-03-1979 8376
33 Mina Cristian Mihai 03-11-1989 14363
34 Orban Csaba ????
35 Péter Csaba 17-03-1984 10186
36 Peter Ferenc 08-12-1982 10500
37 Saradoc Cristian 03-03-1987 12837
38 Simo Tiberie 12838
39 Sipos Zoltán 14-05-1967 2360
40 Sorodoc Bogdan 12-06-1988 12934
41 Sorodoc Florin Petru 20-11-1984 40951
42 Tiboldi József 24-02-1968 26863
43 Toth Lenard 12-06-1989 12794
44 Toth Levente 24-07-1984 12799
45 Váradi Károly 03-07-1981 7286
46 Váradi Szabolcs 30-06-1988 12503
47 Vass Roland Barna 17-09-1992 7130
48 Zoltáni Róbert 20-10-1993 10926
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 5
06-06-2018
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Cupa Romaniei Etapa 4
30-05-2018
AS Homorod Mereşti
Cupa Romaniei Etapa 3
16-05-2018
AS Târnava Beteşti
Cupa Romaniei Etapa 2
26-11-2017
AS Târnava Beteşti
Pauza: 0-2
Cupa Romaniei Etapa 1
20-09-2017
AS Târnava Beteşti
Pauza: 0-2
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 24
17-06-2018
CS Metalul Vlăhiţa
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 23
09-06-2018
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 22
03-06-2018
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 21
27-05-2018
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 20
01-01-2018
AS Nyiko Bisericani
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 19
13-05-2018
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 18
06-05-2018
AS Unirea Lueta
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 17
29-04-2018
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 16
21-04-2018
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 15
15-04-2018
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 14
08-04-2018
AS Târnava Beteşti
Observatii: Teren Sintetic Odorhei
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 13
19-11-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 12
11-11-2017
CS Bradul Zetea
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 11
04-11-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 10
29-10-2017
AS Andycom Avrămeşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 9
22-10-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 8
15-10-2017
AS Tineretul Morăreni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 7
08-10-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 6
01-10-2017
AS FTK Feliceni
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 5
24-09-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 4
17-09-2017
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 3
10-09-2017
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 2
03-09-2017
AS Târnava Beteşti
Liga 5 Zona Odorhei Etapa 1
27-08-2017
AS Farkaslaka Lupeni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe