Informari si comunicate
27-06-2017
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin intern nr. 15/2017 sz. kzlny

detalii...
26-06-2017
Licenta C UEFA

Conditii de inscriere - Beiratkozasi felttelek

detalii...
26-06-2017
22-06-2017
Zona Ciuc-Csik korzet

Buletin inf. nr. 14. sz. korlevel

detalii...
21-06-2017
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 27. sz. korlevel

detalii...
20-06-2017
Zona Ciuc - Csík körzet

Buletin intern nr. 13/2017 sz. kzlny

detalii...
14-06-2017
14-06-2017
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr. 26. sz. korlevel

detalii...
09-06-2017
Comisia de disciplina - Fegyelmi bizottság

In atentia CS Viitorul Gheorgheni si KSE Tg. Secuiesc

detalii...
07-06-2017
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 25. sz. korlevel

detalii...
toate comunicatele

CS Agyagfalvi Lendület Lutița

Informatii generale
Anul infiintarii 05-07-2011
Teren
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a 6-a, Zona Odorhei - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Mugeni 28 22 1 5 94-33 67p +25
2CS Agyagfalvi Lendület Lutița28183773-4657p+15
3 AS Forţeni 28 16 6 6 74-49 54p +12
4AS Szekelyderzs Darjiu28147760-4749p+7
5 CS Bradul Zetea 2 28 11 7 10 49-59 40p -2
6AS Căpâlniţa 2008281161163-5939p-3
7 AS Voinţa Bodogoaia 28 10 8 10 65-56 38p -4
8AS Fortuna Cecheşti281151266-6838p-4
9 AS Tineretul Morăreni 2 28 10 7 11 50-55 37p -5
10AS Fenyves Feliceni281151266-6335p-4
11 AS Gagyvize Goagiu 28 9 3 16 53-64 30p -12
12AS Budvar Hoghia28851562-7729p-13
13 AS Galambfalva Porumbenii Mari 2 28 9 2 17 48-70 29p -13
14AS Aranykalasz Ulieşi28831747-8327p-15
15 AS Haladas Mihăileni 28 6 4 18 40-81 22p -20

Observatii: Echipa AS Fenyves Feliceni a fost penalizata cu 3 puncte pentru retragerea echipei de pe teren.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambrus Lorant 15-09-2002 14061
2 Balázs Hunor 26-05-1999 10448
3 Bartalis Albert 11-11-1990 8340
4 Bartalis Attila 01-02-1978 2921
5 Bartos Alpar Zsolt 05-08-2003 14132
6 Birtalan Szabolcs 11-03-1984 69
7 Borok Barna Krisztian 28-05-2002 14073
8 Borok Botond 29-07-2004 14065
9 Borok Mark Balint 08-03-2007 14064
10 Csomor Csaba 12-04-1998 12633
11 Csomor Imre 14-01-2003 14090
12 Csomor Mate 30-08-2002 14075
13 Csomor Zalán 14-07-1994 10749
14 Domokos Levente 25-10-1984 7239
15 Farkas Zsolt 21-09-1992 10912
16 Gabos Csongor 26-01-1997 12836
17 Hegyi Adam Levente 28-09-2005 14063
18 Hegyi Tamas 16-12-2002 14072
19 Hegyi Zsolt 22-01-1982 8179
20 Istok Robert 15-11-1996 12124
21 Kányádi Robert 28-09-1988 8195
22 Kövecsi Robert 10-01-1985 7457
23 Kovács Alpár 16-12-1988 105532
24 Nagy Attila 05-10-1990 8341
25 Rácz Zoltán 05-03-1975 2592
26 Racz David 29-03-2006 14069
27 Séra Lajos Attila 01-03-1991 8115
28 Sardi Benjamin 29-03-2004 14067
29 Sera Imre 26-07-2004 14071
30 Simon Hunor 25-06-1990 10250
31 Sorbán István 17-06-1977 10395
32 Szécsi Levente 14-12-1990 10805
33 Székely Imre 23-06-1980 5016
34 Telegdi David 22-11-2001 14022
35 Tifan Hunor 14-12-2002 14070
36 Torok Zoltan 24-07-2003 14060
37 Veres Csaba 19-05-2003 14062
38 Veres István 13-09-1995 10913
39 Zinner Tamas 04-11-2005 14068
40 Zondor Bence 18-07-2002 14066
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
04-12-2016
AS Mugeni
Cupa Romaniei Etapa 1
28-09-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 26
18-06-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 25
11-06-2017
CS Metalul Vlăhiţa
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 24
04-06-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 23
28-05-2017
AS Nyiko Bisericani
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 22
21-05-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 21
14-05-2017
AS Târnava Beteşti
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 20
07-05-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 19
29-04-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Pauza: 2-1
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 17
09-04-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 16
02-04-2017
AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 15
25-03-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 14
19-03-2017
AS Farkaslaka Lupeni
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 13
27-11-2016
AS Tineretul Morăreni
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 12
20-11-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 11
13-11-2016
AS Galambfalva Porumbenii Mari
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 10
06-11-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 9
30-10-2016
AS Unirea Lueta
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 8
23-10-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 7
16-10-2016
CS Bradul Zetea
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 6
09-10-2016
AS Andycom Avrămeşti
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 4
25-09-2016
AS FTK Feliceni
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 3
18-09-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 2
11-09-2016
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
Liga a 5-a, Zona Odorhei Etapa 1
04-09-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 22
21-05-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Observatii: Pe teren CS Lutita.
Juniori, C 2002 Etapa 21
19-05-2017
AS Unirea Cristuru Secuiesc
Juniori, C 2002 Etapa 20
07-05-2017
CS Metalul Vlăhiţa
Juniori, C 2002 Etapa 19
29-04-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 18
22-05-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Juniori, C 2002 Etapa 17
07-04-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 15
25-03-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Observatii: Nu se disputa
Juniori, C 2002 Etapa 14
18-03-2017
CS Minerul Bălan
Juniori, C 2002 Etapa 13
06-05-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 12
25-04-2017
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Juniori, C 2002 Etapa 11
30-11-2016
AFC Odorheiu Secuiesc
Observatii: Pe teren sintetic la Odorhei
Juniori, C 2002 Etapa 10
20-11-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 9
12-11-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 8
06-11-2016
CS Viitorul Gheorgheni
Juniori, C 2002 Etapa 7
29-10-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 6
22-10-2016
AFC Odorheiu Secuiesc 2
Juniori, C 2002 Etapa 4
08-10-2016
CS Praid
Juniori, C 2002 Etapa 3
01-10-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Juniori, C 2002 Etapa 2
24-09-2016
CS Pro Mureşul Topliţa
Juniori, C 2002 Etapa 1
17-09-2016
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Futsal, Zona Odorhei Etapa 5
18-02-2017
AS Fortuna Cecheşti
Futsal, Zona Odorhei Etapa 4
18-02-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Futsal, Zona Odorhei Etapa 2
18-02-2017
AS UH Odorheiu Secuiesc
Futsal, Zona Odorhei Etapa 1
18-02-2017
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
Observatii: La Cristuru Secuiesc Arbitrii: Barabas Zoltan, Pal Marton, Szabo Attila. Observator: Somolyak Istvan
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe