Sambata, 22-09-2018

1 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Minerul Bălan / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 1 09:00
2 CS Bastya Lăzarea - AS Străduinţa Mihăileni / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 1 09:00
3 AS MÜ Frumoasa - CS Metalul Vlăhiţa / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 1 09:00
4 CS Viitorul Gheorgheni - CS Viitorul Gheorgheni 2 / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 1 09:00
5 AS Străduinţa Mihăileni - FK Csikszereda Miercurea Ciuc / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 09:00
6 CS Metalul Vlăhiţa - CS Bastya Lăzarea / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 09:00
7 CS Viitorul Gheorgheni 2 - AS MÜ Frumoasa / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 09:00
8 CS Minerul Bălan - CS Viitorul Gheorgheni / Juniori, Jun E, 2008 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 09:00
9 VSK Baraolt - AFC Odorheiu Secuiesc 2 / Juniori, Jun G, 2010, etapa 1 09:00
10 VSK Baraolt 2 - AS a-Pro Lövéte Lueta / Juniori, Jun G, 2010, etapa 1 09:00
11 CS Viitorul Gheorgheni - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 / Juniori, Jun G, 2010, etapa 1 09:00
12 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc / Juniori, Jun G, 2010, etapa 1 09:00
13 AFC Odorheiu Secuiesc 2 - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun G, 2010, etapa 2 09:00
14 AS a-Pro Lövéte Lueta - VSK Baraolt / Juniori, Jun G, 2010, etapa 2 09:00
15 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - VSK Baraolt 2 / Juniori, Jun G, 2010, etapa 2 09:00
16 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Viitorul Gheorgheni / Juniori, Jun G, 2010, etapa 2 09:00
17 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3 - ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 10:00
18 ACS Sandominic - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 11:00
19 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 4 - AS Szefite Sânsimion / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 11:00
20 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - AS Elite Gheorgheni / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 2 13:00
21 ACS Fotbal Korondi Junior 2017 - AS Căpâlniţa 2008 / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 2 13:00
22 CS Agyagfalvi Lendület Lutița - CS Municipal VSK Gheorgheni / Juniori, Jun A1 2000, B1 2002, etapa 1 16:00
23 CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Târnava Beteşti / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
24 CS Metalul Vlăhiţa - AS Farkaslaka Lupeni / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
25 AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Unirea Lueta / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
26 AS Homorod Mereşti - AS Sporting Odorheiu Secuiesc / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
27 CS Pro Mureşul Topliţa - AS Fisag Ciucsângiorgiu / Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est, etapa 4 17:00

Duminica, 23-09-2018

1 CS Roseal Odorheiu Secuiesc - VSK Baraolt / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 1 09:00
2 AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Praid / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 1 09:00
3 AFC Odorheiu Secuiesc - AS Homorod Mereşti / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 1 09:00
4 AFC Odorheiu Secuiesc 2 - CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 1 09:00
5 CS Praid - CS Roseal Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 2 09:00
6 AS Homorod Mereşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 2 09:00
7 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc - AFC Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 2 09:00
8 VSK Baraolt - AFC Odorheiu Secuiesc 2 / Juniori, Jun E, 2008 Zona Odorhei, etapa 2 09:00
9 CS Municipal VSK Gheorgheni - CS Minerul Bălan / Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est, etapa 4 11:00
10 AS FTK Feliceni - AS Mugeni / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 11:00
11 AS Ifjusag Corund - AS Forţeni / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 11:00
12 AS Căpâlniţa 2008 - AS Remenyseg Mărtiniş / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 11:00
13 AS Gagyvize Goagiu - CS Bradul Zetea 2 / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 11:00
14 AS Nyiko Cobatesti - AS Tineretul Şimoneşti / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 11:00
15 CS Toviske Sântimbru - AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Ciuc, etapa 3 11:00
16 AS Piliske Tuşnad Sat - AS Ghimes Faget Lunca de Jos / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Ciuc, etapa 3 11:00
17 VSK Baraolt - CS Minerul Bălan / Juniori, Jun D, 2006 Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 2 11:00
18 AS Alcsik Sânmartin - AS Tatrosforras Lunca de Sus / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Ciuc, etapa 3 13:00
19 AS Tartód Vârşag - AS Galambfalva Porumbenii Mari / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 14:00
20 AS Borsaros Sâncrăieni - AS Străduinţa Mihăileni / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Ciuc, etapa 3 14:00
21 AS Komisz Cozmeni - AS MÜ Frumoasa / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Ciuc, etapa 3 14:00
22 AS Homorod Petreni - CS Metalul Vlăhiţa 2 / Liga 6, etapa 5 14:00
23 AS Medvenyelv Satu Mare - AST Rika Okland / Liga 6, etapa 5 14:00
24 Sta - AS Ocna de Jos / Liga 6, etapa 5 14:00
25 AS Subcetate - AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc / Liga 6, etapa 5 14:00
26 AS Szekelyderzs Darjiu - AS Radicza Sânpaul / Liga 6, etapa 5 14:00
27 AS Andycom Avrămeşti - CS Bradul Zetea / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
28 CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Tineretul Morăreni / Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest, etapa 5 17:00
29 ACS Sândominic - AS Szefite Sânsimion / Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est, etapa 4 17:00
30 AS Ezüstfenyő Ciceu - CS Bastya Lăzarea / Liga a 4-a, Liga 4 Serie Est, etapa 4 17:00
31 AS Voinţa Bodogoaia - AS Praid / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 17:00
32 AS Fortuna Cecheşti - AS Gordon Bulgăreni / Liga a 5-a, Liga 5 Zona Odorhei, etapa 5 17:00
33 CS Praid - ACS Uliesi / Liga 6, etapa 5 17:00
34 AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Nyiko Bisericani / Liga 6, etapa 5 17:00

Luni, 24-09-2018

1 AS Unirea Cristuru Secuiesc - CSŞ Odorheiu Secuiesc / Juniori, Jun D, 2006 Zona Odorhei, etapa 2 17:00

Marti, 25-09-2018

niciun meci

Miercuri, 26-09-2018

niciun meci

Joi, 27-09-2018

niciun meci

Vineri, 28-09-2018

niciun meci
oferta portal echipe