Informari si comunicate
20-09-2018
18-09-2018
Udvarhely körzet - Zona Odorhei

Buletin informativ nr. 4. sz. körlevél

detalii...
18-09-2018
Comitet executiv. Végrehajtó bizottság

Decizia nr. 9/2018 sz . határozat

detalii...
12-09-2018
11-09-2018
Udvarhely Korzet-Zona Odorhei

Buletin inf. nr 3 sz. korlevel

detalii...
04-09-2018
Udvarhely körzet - Zona Odorhei

2018-2019 Buletin intern nr. 2 sz. körlevél

detalii...
30-08-2018
Zona Ciuc - Csík körzet

Comisia de competitii - Verseny bizottság

detalii...
28-08-2018
Udvarhely körzet - Zona Odorhei

Editia 2018-2019. Buletin informativ nr. 1 sz. körlevél

detalii...
27-08-2018
27-08-2018
toate comunicatele
Membri afiliati
1. ACS Fotbal Korondi Junior 2017
2. ACS Sandominic
3. ACS Uliesi
4. AFC Odorheiu Secuiesc
5. AS a-Pro Lövéte Lueta
6. AS Alcsik Sânmartin
7. AS Andycom Avrămeşti
8. AS BISZ Beteşti
9. AS Borsaros Sâncrăieni
10. AS Budvar Hoghia
11. AS Căpâlniţa 2008
12. AS Delcsopal Păuleni-Ciuc
13. AS Elite Gheorgheni
14. AS Ezüstfenyő Ciceu
15. AS Farkaslaka Lupeni
16. AS Fisag Ciucsângiorgiu
17. AS Forţeni
18. AS Fortuna Cecheşti
19. AS FTK Feliceni
20. AS Gagyvize Goagiu
21. AS Galambfalva Porumbenii Mari
22. AS Ghimes Faget Lunca de Jos
23. AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc
24. AS Gordon Bulgăreni
25. AS Homorod Mereşti
26. AS Homorod Petreni
27. AS Ifjusag Corund
28. AS Komisz Cozmeni
29. AS MÜ Frumoasa
30. AS Medvenyelv Satu Mare
31. AS Mugeni
32. AS Nyiko Cobatesti
33. AS Ocna de Jos
34. AS Piliske Tuşnad Sat
35. AS Praid
36. AS Radicza Sânpaul
37. AS Remenyseg Mărtiniş
38. AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc
39. AS Solyom Şoimoşu Mic
40. AS Sporting Odorheiu Secuiesc
41. AS Străduinţa Mihăileni
42. AS Subcetate
43. AS Szefite Sânsimion
44. AS Szekelyderzs Darjiu
45. AS Tartód Vârşag
46. AS Tatrosforras Lunca de Sus
47. AS Târnava Beteşti
48. AS Tineretul Şimoneşti
49. AS Tineretul Morăreni
50. AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad
51. AS UH Odorheiu Secuiesc
52. AS Unirea Cristuru Secuiesc
53. AS Unirea Lueta
54. AS Voinţa Bodogoaia
55. AST Rika Okland
56. CS Agyagfalvi Lendület Lutița
57. CS Bastya Lăzarea
58. CS Bradul Zetea
59. CS Metalul Vlăhiţa
60. CS Minerul Bălan
61. CS Municipal VSK Gheorgheni
62. CS Praid
63. CS Pro Mureşul Topliţa
64. CS Roseal Odorheiu Secuiesc
65. CS Toviske Sântimbru
66. CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
67. CS Viitorul Gheorgheni
68. CSŞ Odorheiu Secuiesc
69. FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe