Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest
1. Lázár Zsolt (AS Unirea Cristuru Secuiesc)5
2. Báró István (AS Unirea Cristuru Secuiesc)4
3. Majlath Szabolcs (CS Metalul Vlăhiţa)4
4. Pál Attila (AS Tartód Vârşag)4
5. Gergely Tibor (CS Metalul Vlăhiţa 2)3
6. Béla Levente (AS Farkaslaka Lupeni)3
7. Mihaly Arpad (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)3
8. Székely Imre (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)3
9. Szőcs Attila (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)2
10. Szigyártó Szabolcs (AS Galambfalva Porumbenii Mari 2)2
11. Sorbán Előd (AS Homorod Mereşti)2
12. Tancos Tamas (AS Galambfalva Porumbenii Mari)2
13. Jakab Tamás (AS Tineretul Morăreni)2
14. György István (AS Unirea Lueta)2
15. Fancsali Levente (AS Farkaslaka Lupeni)2
16. Rigó Miksa (AS Homorod Mereşti)2
17. Orban Robert (CS Roseal Odorheiu Secuiesc)2
18. Telekfalvi Norbert (AS Farkaslaka Lupeni)2
19. Mina Cristian Mihai (AS Târnava Beteşti)2
20. Barabás Barna (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)2
21. Vass Arnold (AS Tineretul Morăreni)2
22. Lorincz Arpad (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)2
23. Balog Zsolt (CS Metalul Vlăhiţa 2)2
24. László Csaba (CS Roseal Odorheiu Secuiesc)2
25. Bilibok Zoltán (AS Unirea Cristuru Secuiesc)2
26. Csergő Szilárd (CS Bradul Zetea 2)2
27. Miklos Sandor (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)2
28. Vincze Robert (CS Bradul Zetea)2
29. Gudor Elemér (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)2
30. Jankó Levente (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)2
31. Mihaly Alpar (AS Homorod Mereşti)2
32. Busuioc Alin (AS Unirea Lueta)1
33. Simó Magor (AS Farkaslaka Lupeni)1
34. Leonhardt Róbert (AS Galambfalva Porumbenii Mari)1
35. Forika Zsolt (AS Unirea Lueta)1
36. Sipos Csongor (AS Farkaslaka Lupeni)1
37. Csiki Dénes (AS Galambfalva Porumbenii Mari)1
38. Savui Márton (AS Homorod Mereşti)1
39. Kelemen Emil Andras (AS Unirea Lueta)1
40. Balázs H. Levente (AS Andycom Avrămeşti)1
41. Orban Balazs (AS Galambfalva Porumbenii Mari)1
42. Péter Miklós (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
43. Szabó Zsolt (AS Târnava Beteşti)1
44. Demény Norbert (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)1
45. Jakab Artur (AS Farkaslaka Lupeni)1
46. Pal Sandor (AS Unirea Lueta)1
47. Denes Botond (AS Farkaslaka Lupeni)1
48. Somolyák Csaba (AS Farkaslaka Lupeni)1
49. Tifán Zoltán Szabolcs (AS Tartód Vârşag)1
50. Marton Richard (CS Metalul Vlăhiţa)1
51. Kandó Csaba (AS Tineretul Morăreni)1
52. Nagy Zalan Denes (CS Roseal Odorheiu Secuiesc)1
53. Berkeczi Ervin (AS Tartód Vârşag)1
54. Bató István (CS Metalul Vlăhiţa 2)1
55. Gindella V. Levente (AS Andycom Avrămeşti)1
56. Török Szilárd (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
57. Balázs Krisztián (CS Metalul Vlăhiţa 2)1
58. Pál Arpád (AS Tineretul Morăreni)1
59. Vass Andrei (AS Andycom Avrămeşti)1
60. Sebestyen Csaba (CS Bradul Zetea)1
61. Kiss Aladár (AS Sporting Odorheiu Secuiesc)1
62. Kicsi Zoltán (CS Metalul Vlăhiţa)1
63. Csutak Barna (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
64. Zoltáni Róbert (AS Târnava Beteşti)1
65. Bálint Lehel (CS Bradul Zetea)1
66. Farkas Attila (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
67. Szász Zsolt (AS Tartód Vârşag)1
68. Simó Dezső (AS Andycom Avrămeşti)1
69. Feleki Ernő (AS Galambfalva Porumbenii Mari)1
70. Farkas Arpád Albert (AS Homorod Mereşti)1
71. Mogoseanu Ciprian (CS Roseal Odorheiu Secuiesc)1
72. Kovács Akos (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
73. Csomor Imre (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)1
74. Balázs Hunor (CS Agyagfalvi Lendület Lutița)1
75. Kovacs Tamas (CS Roseal Odorheiu Secuiesc)1
76. Gagyi Tamás (AS Unirea Cristuru Secuiesc)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe