Marti, 19-03-2024 |
Niciun meci |
Miercuri, 20-03-2024 |
Niciun meci |
Joi, 21-03-2024 |
Niciun meci |
Vineri, 22-03-2024 |
Niciun meci |
Sambata, 23-03-2024 |
1 |
CS Metalul Vlăhiţa AFC Odorheiu Secuiesc 2 Toate etapa la Cristuru 2 Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
2 |
CS Viitorul Gheorgheni 3 Fete AFC Odorheiu Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
3 |
CS Viitorul Gheorgheni 2 ACS Unirea Cristuru Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
CS Viitorul Gheorgheni ACS Unirea Cristuru Secuiesc 2
|
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AFC Odorheiu Secuiesc CS Metalul Vlăhiţa Toate etapa la Cristuru 2 Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
AFC Odorheiu Secuiesc 2 CS Viitorul Gheorgheni 2 |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
7 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc CS Viitorul Gheorgheni
|
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc 2 CS Viitorul Gheorgheni 3 Fete |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc CS Minerul Bălan Toate etapa la Balan |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
Sta FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
CS Pro Mureşul Topliţa AS Ezüstfenyő Ciceu
|
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
12 |
AS MÜ Frumoasa ACS FC Sansimion
|
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
13 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 FK Csikszereda Miercurea Ciuc Toate etapa la Balan |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
CS Minerul Bălan CS Pro Mureşul Topliţa
|
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
AS Ezüstfenyő Ciceu AS MÜ Frumoasa |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
ACS FC Sansimion Sta |
/ |
Juniori, Jun E, U11 (2013), Zona Ciuc, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
CS Metalul Vlăhiţa CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc Toate etapa la FK 2 Miercurea Ciuc |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
AFC Odorheiu Secuiesc ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
AFC Odorheiu Secuiesc 2 FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
CS Viitorul Gheorgheni CS Délhegy Ciumani
|
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
Sta FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
22 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc CS Metalul Vlăhiţa Toate etapa la FK 2 Miercurea Ciuc |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
23 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc AFC Odorheiu Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
24 |
CS Viitorul Gheorgheni AFC Odorheiu Secuiesc 2
|
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
25 |
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc Sta |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
26 |
CS Délhegy Ciumani FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
/ |
Juniori, Jun F, U9 (2015), etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
27 |
CS Metalul Vlăhiţa AFC Odorheiu Secuiesc 2 Toate etapa la Ciuman 2 |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
28 |
CS Delhegy Ciuman 2 AFC Odorheiu Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
29 |
Sta ACS Unirea Cristuru Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
30 |
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc CS Délhegy Ciumani |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 13 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
31 |
AFC Odorheiu Secuiesc CS Metalul Vlăhiţa Toate etapa la Ciuman 2 |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
32 |
AFC Odorheiu Secuiesc 2 Sta |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
33 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
|
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
34 |
CS Délhegy Ciumani CS Delhegy Ciuman 2 |
/ |
Juniori, Jun G, U8 (2016), Zona Odorhei, etapa 14 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
35 |
Remetea Lueta |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 1 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
36 |
Zetea Lazarea |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 1 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
37 |
Lazarea Remetea |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 2 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
38 |
Lueta Zetea |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 2 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
39 |
Lazarea Lueta |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 3 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
40 |
Zetea Remetea |
/ |
Cupa Satelor, Cupa Satelor-Final 4, etapa 3 |
09:00 |
- | - | - | - | - |
41 |
AS MÜ Frumoasa CS Pro Mureşul Topliţa
|
/ |
Juniori, Jun A1, U19 (2005), B1, U17 (2007), etapa 9 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
42 |
AS Ezüstfenyő Ciceu CS Metalul Vlăhiţa |
/ |
Juniori, Jun C, U15, (2009), etapa 10 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
43 |
ACS FC Sansimion AFC Odorheiu Secuiesc |
/ |
Juniori, Jun C, U15, (2009), etapa 10 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
44 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 AFC Odorheiu Secuiesc 2 |
/ |
Juniori, Jun C, U15, (2009), etapa 10 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
45 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc CS Viitorul Gheorgheni |
/ |
Juniori, Jun C, U15, (2009), etapa 10 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
46 |
CS Bradul Zetea AS a-Pro Lövéte Lueta |
/ |
Juniori, Jun C, U15, (2009), etapa 10 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
47 |
CS Roseal Odorheiu Secuiesc AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc Teren Sintetic |
/ |
Liga 4, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
48 |
CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni CS Agyagfalvi Lendület Lutița Teren Sintetic |
/ |
Liga 4, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
49 |
AFC Odorheiu Secuiesc AS Sporting Odorheiu Secuiesc
|
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
50 |
CS Viitorul Gheorgheni ACS Sândominic
|
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
51 |
AS a-Pro Lövéte Lueta AS Străduinţa Mihăileni |
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
52 |
CS Bradul Zetea CS Metalul Vlăhiţa |
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
53 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc ACS Unirea Cristuru Secuiesc 2 |
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
54 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc Sta
|
/ |
Juniori, Jun D, U13 (2011), etapa 13 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
Duminica, 24-03-2024 |
1 |
CS Corundi Ifjusag AS Subcetate |
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
|
- | - | - | - | - |
2 |
AS Străduinţa Mihăileni AS Borsaros Sâncrăieni Se joaca la Sancraieni Ciuc |
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
10:30 |
- | - | - | - | - |
3 |
ACS Unirea Cristuru Secuiesc AS Homorod Mereşti
|
/ |
Liga 4, etapa 14 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
4 |
AS Mohos Lazaresti AS Loki Sport Egyesulet Lunca de Jos
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
11:00 |
- | - | - | - | - |
5 |
AS FTK Feliceni AS Tineretul Şimoneşti
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
12:00 |
- | - | - | - | - |
6 |
AS Csikszentmarton SE Sanmartin AS Sörkert Mădăraș
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
12:30 |
- | - | - | - | - |
7 |
AS Mugeni AS Testveriseg Atid
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
8 |
AS Nyiko Bisericani CS Bradul Zetea 2 Terenul din Lupeni |
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
9 |
AS Hegyalja Vârșag AS Medvenyelv Satu Mare
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
10 |
AS Unirea Lueta AS Farkaslaka Lupeni
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
13:00 |
- | - | - | - | - |
11 |
AS Piliske Tuşnad Sat AS Ghimes Faget Lunca de Jos
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
13:15 |
- | - | - | - | - |
12 |
AS Andycom Avrămeşti AS Nyiko Cobatesti
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
13:30 |
- | - | - | - | - |
13 |
ACS FC Sansimion CS Minerul Bălan
|
/ |
Liga 4, etapa 14 |
14:00 |
- | - | - | - | - |
14 |
CS Bradul Zetea AS Ezüstfenyő Ciceu Teren Sintetic Odorheiu Secuiesc |
/ |
Liga 4, etapa 14 |
15:00 |
- | - | - | - | - |
15 |
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos ACS Sândominic
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
16 |
CS Bastya Lăzarea CS Toviske Sântimbru
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
17 |
AS Forţeni AS Târnava Mare Beteşti
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
18 |
AS Homorod Petreni AS Radicza Sânpaul
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
19 |
AS Căpâlniţa 2008 AS Alsosofalva Ocna de Jos
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
20 |
AS Tineretul Morăreni ACS Praid
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. B, etapa 15 |
16:00 |
- | - | - | - | - |
21 |
AS Komisz Cozmeni AS MÜ Frumoasa
|
/ |
Liga 5 Zona Ciuc, etapa 17 |
16:30 |
- | - | - | - | - |
22 |
AS Galambfalva Porumbenii Mari ACS Kustaly Ocland
|
/ |
Liga 5 Zona Odorhei, Liga 5 Odorhei Gr. A, etapa 15 |
16:30 |
- | - | - | - | - |
Luni, 25-03-2024 |
Niciun meci |
Marti, 26-03-2024 |
Niciun meci |