Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - Liga 6C4 - Cupa Romaniei
C5 - JunioriC6 - Juniori, Play Off
C7 - Cupa SatelorC8 - Cupa Satelor-Final 6
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
Total
1Fodor József151154000035
2Deák Ferenc111002000023
3Lovetei Nandor91002000021
4Ilyes Csaba10522000019
5Kocsis Zoltán10900000019
6Szabó Attila10072000019
7Kiss István6471000018
8Szabó Szilárd8621000017
9Kovacs Barna8413000016
10Sárkány János10311000015
11Iaru Ciprian6701000014
12Hegyi Hunor3630000012
13Bálint Attila6302000011
14Ráduly István0541000010
15Bíró Botond071100009
16Csíszár Ferencz034200009
17Incze Dávid432000009
18Kovacs Tamas133200009
19Nagy Zalan Denes035100009
20Tifán Attila441000009
21Barabas Zoltan620000008
22Fazakas Kálmán440000008
23Jakab Tamás017000008
24Kovacs Levente053000008
25Páll Márton122300008
26Szécsi Barna035000008
27Tamási Zoltán421100008
28Bálint Hunor140000005
29Demeter Tamas013000004
30Feleki Gellert003100004
31Joo Roland011000002
32Bíró Enikő001000001
33Bajkó Barna100000001
34Csiki Attila001000001
35Duşa Silviu010000001
36Feleki Boglárka001000001
37Fiko Szilveszter010000001
38Focze Endre001000001
39Szabó Tibor000100001
40Szocs Botond010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe