Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - Liga 6C4 - Cupa Romaniei
C5 - JunioriC6 - Juniori, Play Off
C7 - Cupa SatelorC8 - Cupa Satelor-Final 6
C9 - Futsal- Zona OdorheiC10 - Futsal- Zona Ciuc-, Gheorgheni
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Fodor József15115400000035
2Deák Ferenc11100200000023
3Lovetei Nandor9100200000021
4Ilyes Csaba1052200000019
5Kocsis Zoltán1090000000019
6Szabó Attila1007200000019
7Kiss István647100000018
8Szabó Szilárd862100000017
9Kovacs Barna841300000016
10Sárkány János1031100000015
11Iaru Ciprian670100000014
12Hegyi Hunor363000000012
13Bálint Attila630200000011
14Ráduly István054100000010
15Bíró Botond07110000009
16Csíszár Ferencz03420000009
17Incze Dávid43200000009
18Kovacs Tamas13320000009
19Nagy Zalan Denes03510000009
20Tifán Attila44100000009
21Barabas Zoltan62000000008
22Fazakas Kálmán44000000008
23Jakab Tamás01700000008
24Kovacs Levente05300000008
25Páll Márton12230000008
26Szécsi Barna03500000008
27Tamási Zoltán42110000008
28Bálint Hunor14000000005
29Demeter Tamas01300000004
30Feleki Gellert00310000004
31Joo Roland01100000002
32Bíró Enikő00100000001
33Bajkó Barna10000000001
34Csiki Attila00100000001
35Duşa Silviu01000000001
36Feleki Boglárka00100000001
37Fiko Szilveszter01000000001
38Focze Endre00100000001
39Szabó Tibor00010000001
40Szocs Botond01000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe