Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4C2 - Cupa Romaniei
C3 - Liga 5 Zona OdorheiC4 - Liga 5 Zona Ciuc
C5 - Liga 6C6 - Liga 7
C7 - Juniori
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Fodor József60120113032
2Ilyes Csaba3211063025
3Szabó Attila618270024
4Deák Ferenc4101700022
5Kovacs Barna1115050022
6Sárkány János418022017
7Szabó Szilárd107063017
8Fazakas Kálmán316032015
9Hegyi Hunor210155014
10Kocsis Zoltán1001200013
11Bíró Botond011055012
12Tifán Attila016032012
13Kiss István014042011
14Sibisteanu Adrian0001100011
15Páll Márton212023010
16Bajkó Barna20070009
17Iaru Ciprian02070009
18Incze Dávid02111409
19Lovetei Nandor01080009
20Barabas Zoltan10203208
21Csíszár Ferencz01005208
22Duşa Silviu10070008
23Oanea Marius20060008
24Ráduly István01203208
25Szécsi Barna01005208
26Ciugulitu Marius00070007
27Kovacs Tamas01005107
28Tamási Zoltán00104106
29Bálint Attila20201005
30Incze Árpád00002204
31Ozsváth Arnold00002204
32Bálint Hunor02010003
33Kovacs Levente01000203
34Kulcsar Csongor01110003
35Pal Adrian10100103
36Albert Hunor00020002
37Csiki Istvan00000202
38Gyorgyi Artur00020002
39Abrán Hunor10000001
40Bartos László00001001
41Fazakas László00000101
42Joo Roland00000101
43Szabó Tibor00010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe