Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4C2 - Cupa Romaniei
C3 - Liga 5 Zona OdorheiC4 - Liga 5 Zona Ciuc
C5 - Liga 6C6 - Liga 7
C7 - Juniori
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Fodor József60120113032
2Ilyes Csaba3311063026
3Szabó Attila718270025
4Deák Ferenc4101800023
5Kovacs Barna2115050023
6Sárkány János428022018
7Szabó Szilárd117063018
8Fazakas Kálmán326032016
9Hegyi Hunor310155015
10Kocsis Zoltán1001300014
11Bíró Botond021055013
12Tifán Attila016032012
13Kiss István014042011
14Páll Márton222023011
15Sibisteanu Adrian0001100011
16Iaru Ciprian020800010
17Incze Dávid031114010
18Lovetei Nandor010900010
19Bajkó Barna20070009
20Duşa Silviu10080009
21Oanea Marius30060009
22Szécsi Barna02005209
23Barabas Zoltan10203208
24Ciugulitu Marius00080008
25Csíszár Ferencz01005208
26Ráduly István01203208
27Kovacs Tamas01005107
28Tamási Zoltán01104107
29Bálint Attila20201005
30Incze Árpád00002204
31Ozsváth Arnold00002204
32Bálint Hunor02010003
33Kovacs Levente01000203
34Kulcsar Csongor01110003
35Pal Adrian10100103
36Albert Hunor00020002
37Csiki Istvan00000202
38Gyorgyi Artur00020002
39Abrán Hunor10000001
40Bartos László00001001
41Fazakas László00000101
42Joo Roland00000101
43Szabó Tibor00010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe