Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4C2 - Cupa Romaniei
C3 - Liga 5 Zona OdorheiC4 - Liga 5 Zona Ciuc
C5 - Liga 6C6 - Liga 7
C7 - JunioriC8 - Futsal-Zona Ciuc
C9 - Futsal- Zona GheorgheniC10 - Futsal- Zona Odorhei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Fodor József121180176000054
2Deák Ferenc7402700100039
3Szabó Attila12212290000037
4Ilyes Csaba9313073000035
5Kovacs Barna4121081000035
6Szabó Szilárd2211086000029
7Sárkány János6310043000026
8Fazakas Kálmán429063000024
9Iaru Ciprian0302100000024
10Hegyi Hunor313195000022
11Incze Dávid235136000020
12Tifán Attila0110045000020
13Kocsis Zoltán2001700000019
14Lovetei Nandor2301300000018
15Bíró Botond121066000016
16Kiss István125053000016
17Tamási Zoltán211092000015
18Bajkó Barna500800000013
19Kovacs Tamas010093000013
20Ráduly István013063000013
21Szécsi Barna020074000013
22Barabas Zoltan203042000011
23Duşa Silviu200900000011
24Páll Márton222023000011
25Sibisteanu Adrian0001100000011
26Oanea Marius30060000009
27Ciugulitu Marius00080000008
28Csíszár Ferencz01005200008
29Bálint Hunor02040000006
30Ozsváth Arnold00002400006
31Bálint Attila20201000005
32Kovacs Levente01002200005
33Incze Árpád00002200004
34Nagy Zalan Denes00002200004
35Bartos László00003000003
36Kulcsar Csongor01110000003
37Pal Adrian10100100003
38Albert Hunor00020000002
39Csiki Istvan00000200002
40Gyorgyi Artur00020000002
41Joo Roland00000200002
42Abrán Hunor10000000001
43Barabas Zoltan00100000001
44Csiszer Gabor00010000001
45Fazakas László00000100001
46Szabó Tibor00010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe