Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - Liga 6C4 - Cupa Romaniei
C5 - JunioriC6 - Cupa Satelor
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1Fodor József116330023
2Deák Ferenc79020018
3Lovetei Nandor87020017
4Kiss István44500013
5Kocsis Zoltán76000013
6Szabó Attila60520013
7Iaru Ciprian46010011
8Ilyes Csaba63110011
9Sárkány János82100011
10Szabó Szilárd55100011
11Bálint Attila5102008
12Hegyi Hunor1430008
13Incze Dávid3320008
14Kovacs Barna5201008
15Ráduly István0440008
16Csíszár Ferencz0232007
17Páll Márton1213007
18Tamási Zoltán3211007
19Fazakas Kálmán2400006
20Kovacs Levente0420006
21Kovacs Tamas1122006
22Nagy Zalan Denes0231006
23Bíró Botond0500005
24Barabas Zoltan4100005
25Jakab Tamás0140005
26Szécsi Barna0140005
27Tifán Attila2210005
28Demeter Tamas0120003
29Bálint Hunor0200002
30Feleki Gellert0020002
31Joo Roland0110002
32Bíró Enikő0010001
33Bajkó Barna1000001
34Duşa Silviu0100001
35Feleki Boglárka0010001
36Fiko Szilveszter0100001
37Szabó Tibor0001001
38Szocs Botond0100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe