Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4C2 - Cupa Romaniei
C3 - Liga 5 Zona OdorheiC4 - Liga 5 Zona Ciuc
C5 - Liga 6C6 - Liga 7
C7 - Juniori
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Fodor József405052016
2Szabó Attila314230013
3Deák Ferenc200800010
4Ilyes Csaba124021010
5Bíró Botond01102307
6Csíszár Ferencz01004207
7Hegyi Hunor11003207
8Kovacs Barna01402007
9Sárkány János21400007
10Tifán Attila01302107
11Fazakas Kálmán11101206
12Páll Márton11101206
13Sibisteanu Adrian00060006
14Szécsi Barna01004106
15Kiss István01301005
16Kocsis Zoltán10040005
17Bajkó Barna10030004
18Barabas Zoltan10101104
19Duşa Silviu00040004
20Incze Dávid02010104
21Kovacs Tamas01002104
22Lovetei Nandor00040004
23Szabó Szilárd00201104
24Ciugulitu Marius00030003
25Pal Adrian10100103
26Albert Hunor00020002
27Bálint Attila00101002
28Ozsváth Arnold00000202
29Ráduly István01000102
30Fazakas László00000101
31Gyorgyi Artur00010001
32Kovacs Levente01000001
33Kulcsar Csongor01000001
34Oanea Marius00010001
35Szabó Tibor00010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe