Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga 4C2 - Cupa Romaniei
C3 - Liga 5 Zona OdorheiC4 - Liga 5 Zona Ciuc
C5 - Liga 6C6 - Liga 7
C7 - JunioriC8 - Futsal-Zona Ciuc
C9 - Futsal- Zona GheorgheniC10 - Futsal- Zona Odorhei
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Fodor József123230206000064
2Deák Ferenc7603400100048
3Szabó Attila123172140000048
4Kovacs Barna44250113000047
5Ilyes Csaba9319085000044
6Szabó Szilárd3216096000036
7Iaru Ciprian0303000000033
8Sárkány János6414053000032
9Fazakas Kálmán429084000027
10Lovetei Nandor2402100000027
11Incze Dávid236167000025
12Tifán Attila0111067000025
13Kiss István1210083000024
14Bíró Botond2310116000023
15Kocsis Zoltán2002100000023
16Hegyi Hunor313195000022
17Kovacs Tamas0100133000017
18Tamási Zoltán2110103000017
19Ráduly István013084000016
20Bajkó Barna5001000000015
21Barabas Zoltan213063000015
22Szécsi Barna020084000014
23Duşa Silviu2001000000012
24Páll Márton222023000011
25Sibisteanu Adrian0001100000011
26Csíszár Ferencz01005300009
27Oanea Marius30060000009
28Bálint Hunor02060000008
29Ciugulitu Marius00080000008
30Kovacs Levente01003300007
31Bálint Attila21201000006
32Nagy Zalan Denes00003300006
33Ozsváth Arnold00002400006
34Incze Árpád00002200004
35Bartos László00003000003
36Feleki Gellert00001200003
37Joo Roland00000300003
38Kulcsar Csongor01110000003
39Pal Adrian10100100003
40Albert Hunor00020000002
41Csiki Istvan00000200002
42Csiszer Gabor00020000002
43Gyorgyi Artur00020000002
44Abrán Hunor10000000001
45Barabas Zoltan00100000001
46Fazakas László00000100001
47Kelemen Szilveszter00010000001
48Szabó Tibor00010000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe