Program competitional

Cupa Romaniei


Etapa 1     28-09-2016 - 15:00


1) AS Tartód Vârşag - CS Metalul Vlăhiţa    0 - 3
2) AS Nyiko Cobatesti - AS Ifjusag Corund    4 - 7
3) AS Tineretul Şimoneşti - AS Mugeni    2 - 3
4) AS Subcetate - AS Căpâlniţa 2008    4 - 6
5) AS Radicza Sânpaul - AS Forţeni    2 - 4
6) CS Praid - AS Farkaslaka Lupeni    4 - 5
7) AS BISZ Beteşti - AS Gagyvize Goagiu    0 - 2
8) AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Târnava Beteşti    5 - 0
9) AS Aranykalasz Ulieşi - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    6 - 8
10) AS Medvenyelv Satu Mare - AS Szekelyderzs Darjiu    3 - 2
11) AST Rika Okland - AS FTK Feliceni    3 - 5
12) AS Ocna de Jos - AS Tineretul Morăreni    2 - 5
13) AS Homorod Petreni - AS Budvar Hoghia    5 - 2
14) AS Remenyseg Mărtiniş - AS Unirea Lueta    2 - 5
15) AS Galambfalva Porumbenii Mari 2 - AS Andycom Avrămeşti    4 - 5
16) AS Fortuna Cecheşti - AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc    3 - 5
17) AS Gordon Bulgăreni - AS Corund    3 - 0
18) AS Praid - AS Nyiko Bisericani    5 - 2
19) CS Bradul Zetea 2 - CS Bradul Zetea    2 - 3
20) AS Voinţa Bodogoaia - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    1 - 6
21) AS TE Sântimbru - AS Komisz Cozmeni    1 - 6
22) AS Szefite Sânsimion - AS Alcsik Sânmartin    3 - 1
23) AS Fisag Ciucsângiorgiu - AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad    0 - 4
24) AS Borsaros Sâncrăieni - AS Piliske Tuşnad Sat    2 - 3
25) AS MÜ Frumoasa 2 - AS Ezüstfenyő Ciceu    2 - 1
26) AS Siculeni - AS Mureşul Voşlăbeni    1 - 2
27) AS Străduinţa Mihăileni - AS Garados Sândominic    7 - 5

Etapa 2     04-12-2016 - 13:00


1) AS Medvenyelv Satu Mare - CS Bradul Zetea    3 - 2
2) AS Gordon Bulgăreni - AS FTK Feliceni    1 - 4
3) AS Praid - AS Farkaslaka Lupeni    1 - 8
4) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Mugeni    1 - 2
5) AS Solyom Şoimoşu Mic - AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc    1 - 4
6) AS Căpâlniţa 2008 - CS Metalul Vlăhiţa    0 - 1
7) AS Forţeni - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    2 - 1
8) AS Gagyvize Goagiu - AS Andycom Avrămeşti    2 - 3
9) AS Homorod Petreni - AS Unirea Lueta    0 - 8
10) AS Ifjusag Corund - AS Tineretul Morăreni    0 - 2
11) AS Străduinţa Mihăileni - AS Mureşul Voşlăbeni    3 - 0
12) AS MÜ Frumoasa 2 - AS Lunca de Sus    3 - 1
13) AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad - AS Piliske Tuşnad Sat    2 - 6
14) AS Komisz Cozmeni - AS Szefite Sânsimion    2 - 3

Etapa 3     -


1) AS Medvenyelv Satu Mare - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    1 - 11
2) AS FTK Feliceni - AS Homorod Mereşti    0 - 4
3) AS Mugeni - AS Galambfalva Porumbenii Mari    8 - 7
4) CS Metalul Vlăhiţa - CS Minerul Bălan    3 - 0
5) AS Unirea Lueta - AS MÜ Frumoasa    4 - 6
6) AS Tineretul Morăreni - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    5 - 4
7) AS Străduinţa Mihăileni - CS Pro Mureşul Topliţa    3 - 0
8) AS MÜ Frumoasa 2 - AS Tulgheş    3 - 0
9) AS Piliske Tuşnad Sat - CS Bastya Lăzarea    2 - 1
10) AS Szefite Sânsimion - CS Délhegy Ciumani    4 - 1
11) AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc - AS Andycom Avrămeşti    3 - 2
12) AS Forţeni - AS Farkaslaka Lupeni    0 - 7

Etapa 4     -


1) AS Mugeni - AS Farkaslaka Lupeni    2 - 5
2) AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc - AS Tineretul Morăreni    5 - 0
3) CS Metalul Vlăhiţa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    3 - 0
4) AS MÜ Frumoasa 2 - AS Szefite Sânsimion    3 - 2
5) AS Străduinţa Mihăileni - AS Piliske Tuşnad Sat    1 - 3

Etapa 5     -


1) AS MÜ Frumoasa 2 - AS MÜ Frumoasa    0 - 3
2) AS Piliske Tuşnad Sat - AS Homorod Mereşti    4 - 5
3) AS Sóskút - Filiași Cristuru Secuiesc - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 3
4) CS Metalul Vlăhiţa - AS Farkaslaka Lupeni    3 - 4

Etapa 6     -


1) AS Homorod Mereşti - AS MÜ Frumoasa    6 - 2
2) AS Farkaslaka Lupeni - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 10

Etapa 7     -


1) AS Homorod Mereşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 6
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe