Program competitional

Liga a IV-a, Sezon Regulat


Etapa 1     04-09-2016 - 17:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    3 - 2
2) AS Homorod Mereşti - CS Délhegy Ciumani    2 - 1
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Minerul Bălan    2 - 1
4) CS Bastya Lăzarea - AS Tulgheş    1 - 1
5) AS MÜ Frumoasa - CS Pro Mureşul Topliţa    3 - 2

Etapa 2     11-09-2016 - 17:00


1) CS Délhegy Ciumani - AS Unirea Cristuru Secuiesc    0 - 5
2) CS Minerul Bălan - AS Homorod Mereşti    3 - 2
3) AS Tulgheş - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    2 - 1
4) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Bastya Lăzarea    5 - 0
5) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS MÜ Frumoasa    4 - 1

Etapa 3     18-09-2016 - 17:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Minerul Bălan    4 - 2
2) AS Homorod Mereşti - AS Tulgheş    4 - 1
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Pro Mureşul Topliţa    1 - 1
4) CS Bastya Lăzarea - AS MÜ Frumoasa    3 - 2
5) CS Délhegy Ciumani - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    0 - 1

Etapa 4     25-09-2016 - 17:00


1) AS Tulgheş - AS Unirea Cristuru Secuiesc    1 - 1
2) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Homorod Mereşti    7 - 1
3) AS MÜ Frumoasa - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    1 - 0
4) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Bastya Lăzarea    11 - 0
5) CS Minerul Bălan - CS Délhegy Ciumani    6 - 3

Etapa 5     02-10-2016 - 16:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Pro Mureşul Topliţa    0 - 1
2) AS Homorod Mereşti - AS MÜ Frumoasa    2 - 3
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Bastya Lăzarea    2 - 3
4) CS Délhegy Ciumani - AS Tulgheş    2 - 8
5) CS Minerul Bălan - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    1 - 4

Etapa 6     09-10-2016 - 16:00


1) AS MÜ Frumoasa - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 3
2) CS Bastya Lăzarea - AS Homorod Mereşti    1 - 1
3) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    1 - 0
4) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Délhegy Ciumani    9 - 0
5) AS Tulgheş - CS Minerul Bălan    2 - 0

Etapa 7     16-10-2016 - 16:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Bastya Lăzarea    4 - 0
2) AS Homorod Mereşti - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    5 - 1
3) CS Délhegy Ciumani - AS MÜ Frumoasa    0 - 2
4) CS Minerul Bălan - CS Pro Mureşul Topliţa    2 - 2
5) AS Tulgheş - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    2 - 1

Etapa 8     23-10-2016 - 16:00


1) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Cristuru Secuiesc    0 - 3
2) AS Homorod Mereşti - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    1 - 1
3) CS Bastya Lăzarea - CS Délhegy Ciumani    0 - 0
4) AS MÜ Frumoasa - CS Minerul Bălan    2 - 0
5) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Tulgheş    4 - 1

Etapa 9     30-10-2016 - 15:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Homorod Mereşti    5 - 1
2) CS Délhegy Ciumani - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    2 - 5
3) CS Minerul Bălan - CS Bastya Lăzarea    0 - 3
4) AS Tulgheş - AS MÜ Frumoasa    3 - 0
5) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Pro Mureşul Topliţa    2 - 0

Etapa 10     06-11-2016 - 14:00


1) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS Unirea Cristuru Secuiesc    6 - 1
2) CS Délhegy Ciumani - AS Homorod Mereşti    1 - 4
3) CS Minerul Bălan - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    6 - 3
4) AS Tulgheş - CS Bastya Lăzarea    6 - 2
5) CS Pro Mureşul Topliţa - AS MÜ Frumoasa    4 - 0

Etapa 11     13-11-2016 - 14:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Délhegy Ciumani    2 - 1
2) AS Homorod Mereşti - CS Minerul Bălan    3 - 6
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Tulgheş    2 - 0
4) CS Bastya Lăzarea - CS Pro Mureşul Topliţa    0 - 7
5) AS MÜ Frumoasa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    3 - 0

Etapa 12     20-11-2016 - 14:00


1) CS Minerul Bălan - AS Unirea Cristuru Secuiesc    3 - 1
2) AS Tulgheş - AS Homorod Mereşti    4 - 0
3) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    7 - 1
4) AS MÜ Frumoasa - CS Bastya Lăzarea    2 - 1
5) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Délhegy Ciumani    7 - 0

Etapa 13     27-11-2016 - 14:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Tulgheş    7 - 1
2) AS Homorod Mereşti - CS Pro Mureşul Topliţa    0 - 3
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS MÜ Frumoasa    3 - 4
4) CS Bastya Lăzarea - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    2 - 5
5) CS Délhegy Ciumani - CS Minerul Bălan    0 - 3

Etapa 14     09-04-2017 - 17:00


1) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Unirea Cristuru Secuiesc    0 - 1
2) AS MÜ Frumoasa - AS Homorod Mereşti    2 - 2
3) CS Bastya Lăzarea - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    1 - 0
4) AS Tulgheş - CS Délhegy Ciumani    4 - 5
5) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Minerul Bălan    4 - 2

Etapa 15     12-03-2017 - 15:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS MÜ Frumoasa    3 - 0
2) AS Homorod Mereşti - CS Bastya Lăzarea    1 - 0
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    0 - 9
4) CS Délhegy Ciumani - CS Pro Mureşul Topliţa    0 - 3
5) CS Minerul Bălan - AS Tulgheş    3 - 0

Etapa 16     19-03-2017 - 15:00


1) CS Bastya Lăzarea - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 1
2) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Homorod Mereşti    2 - 3
3) AS MÜ Frumoasa - CS Délhegy Ciumani    8 - 2
4) CS Pro Mureşul Topliţa - CS Minerul Bălan    7 - 1
5) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS Tulgheş    28 - 0

Etapa 17     26-03-2016 - 15:00


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    7 - 1
2) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS Homorod Mereşti    0 - 3
3) CS Délhegy Ciumani - CS Bastya Lăzarea    1 - 3
4) CS Minerul Bălan - AS MÜ Frumoasa    1 - 1
5) AS Tulgheş - CS Pro Mureşul Topliţa    2 - 5

Etapa 18     02-04-2017 - 17:00


1) AS Homorod Mereşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc    1 - 3
2) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Délhegy Ciumani    5 - 0
3) CS Bastya Lăzarea - CS Minerul Bălan    0 - 2
4) AS MÜ Frumoasa - AS Tulgheş    2 - 2
5) CS Pro Mureşul Topliţa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    2 - 0

Etapa 19     -


1) CS Pro Mureşul Topliţa - AS MÜ Frumoasa    4 - 0
2) AS Unirea Cristuru Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2    3 - 0
3) AS Tulgheş - CS Bastya Lăzarea    2 - 0
4) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Délhegy Ciumani    5 - 1

Etapa 20     -


1) AS MÜ Frumoasa - AS Unirea Cristuru Secuiesc    5 - 4
2) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - CS Pro Mureşul Topliţa     -
3) CS Bastya Lăzarea - AS Homorod Mereşti    6 - 1
4) CS Délhegy Ciumani - CS Minerul Bălan    2 - 4

Etapa 21     -


1) CS Pro Mureşul Topliţa - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
2) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS MÜ Frumoasa     -
3) AS Homorod Mereşti - AS Tulgheş     -
4) CS Minerul Bălan - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -

Etapa 22     -


1) AS MÜ Frumoasa - CS Pro Mureşul Topliţa     -
2) FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
3) CS Bastya Lăzarea - AS Tulgheş     -
4) CS Délhegy Ciumani - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -

Etapa 23     -


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS MÜ Frumoasa     -
2) CS Pro Mureşul Topliţa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2     -
3) AS Homorod Mereşti - CS Bastya Lăzarea     -
4) CS Minerul Bălan - CS Délhegy Ciumani     -

Etapa 24     -


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Pro Mureşul Topliţa     -
2) AS MÜ Frumoasa - FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2     -
3) AS Tulgheş - AS Homorod Mereşti     -
4) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Minerul Bălan     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe