Program competitional

Liga a 4-a, Liga 4 seria Vest


Etapa 1     26-08-2018 - 18:00


1) CS Bradul Zetea - AS Galambfalva Porumbenii Mari    1 - 2
2) AS Târnava Beteşti - AS Tineretul Morăreni    2 - 2
3) AS Tartód Vârşag - AS Farkaslaka Lupeni    0 - 3
4) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Lueta    3 - 0
5) AS Andycom Avrămeşti - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    2 - 2
6) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Homorod Mereşti    3 - 3
7) CS Metalul Vlăhiţa - AS Unirea Cristuru Secuiesc    5 - 3

Etapa 2     02-09-2018 - 17:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Unirea Cristuru Secuiesc    0 - 4
2) AS Homorod Mereşti - CS Metalul Vlăhiţa    1 - 2
3) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    4 - 4
4) AS Unirea Lueta - AS Andycom Avrămeşti    4 - 0
5) AS Farkaslaka Lupeni - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    1 - 1
6) AS Tineretul Morăreni - AS Tartód Vârşag    1 - 4
7) CS Bradul Zetea - AS Târnava Beteşti    4 - 1

Etapa 3     09-09-2018 - 17:00


1) AS Târnava Beteşti - AS Galambfalva Porumbenii Mari    0 - 2
2) AS Tartód Vârşag - CS Bradul Zetea    0 - 0
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Tineretul Morăreni    3 - 1
4) AS Andycom Avrămeşti - AS Farkaslaka Lupeni    1 - 4
5) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Unirea Lueta    0 - 1
6) CS Metalul Vlăhiţa - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    6 - 4
7) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Homorod Mereşti    10 - 1

Etapa 4     16-09-2018 - 17:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Homorod Mereşti    4 - 3
2) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Cristuru Secuiesc    3 - 1
3) AS Unirea Lueta - CS Metalul Vlăhiţa    1 - 0
4) AS Farkaslaka Lupeni - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    4 - 2
5) AS Tineretul Morăreni - AS Andycom Avrămeşti    2 - 1
6) CS Bradul Zetea - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    2 - 0
7) AS Târnava Beteşti - AS Tartód Vârşag    1 - 3

Etapa 5     23-09-2018 - 17:00


1) AS Tartód Vârşag - AS Galambfalva Porumbenii Mari    1 - 5
2) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Târnava Beteşti    1 - 0
3) AS Andycom Avrămeşti - CS Bradul Zetea    0 - 2
4) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Tineretul Morăreni    3 - 1
5) CS Metalul Vlăhiţa - AS Farkaslaka Lupeni    0 - 3
6) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Unirea Lueta    5 - 1
7) AS Homorod Mereşti - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    2 - 3

Etapa 6     30-09-2018 - 16:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    1 - 2
2) AS Unirea Lueta - AS Homorod Mereşti    4 - 2
3) AS Farkaslaka Lupeni - AS Unirea Cristuru Secuiesc    1 - 3
4) AS Tineretul Morăreni - CS Metalul Vlăhiţa    2 - 2
5) CS Bradul Zetea - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    0 - 0
6) AS Târnava Beteşti - AS Andycom Avrămeşti    3 - 1
7) AS Tartód Vârşag - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    0 - 0

Etapa 7     07-10-2018 - 16:00


1) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Galambfalva Porumbenii Mari    4 - 1
2) AS Andycom Avrămeşti - AS Tartód Vârşag    5 - 1
3) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Târnava Beteşti    0 - 3
4) CS Metalul Vlăhiţa - CS Bradul Zetea    2 - 1
5) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Tineretul Morăreni    9 - 3
6) AS Homorod Mereşti - AS Farkaslaka Lupeni    2 - 3
7) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Lueta    4 - 3

Etapa 8     14-10-2018 - 16:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Unirea Lueta    1 - 2
2) AS Farkaslaka Lupeni - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    2 - 3
3) AS Tineretul Morăreni - AS Homorod Mereşti    3 - 0
4) CS Bradul Zetea - AS Unirea Cristuru Secuiesc    2 - 1
5) AS Târnava Beteşti - CS Metalul Vlăhiţa    2 - 0
6) AS Tartód Vârşag - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    1 - 5
7) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Andycom Avrămeşti    6 - 0

Etapa 9     21-10-2018 - 16:00


1) AS Andycom Avrămeşti - AS Galambfalva Porumbenii Mari    1 - 3
2) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    2 - 0
3) CS Metalul Vlăhiţa - AS Tartód Vârşag    4 - 0
4) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Târnava Beteşti    1 - 0
5) AS Homorod Mereşti - CS Bradul Zetea    4 - 0
6) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Tineretul Morăreni    6 - 1
7) AS Unirea Lueta - AS Farkaslaka Lupeni    3 - 3

Etapa 10     28-10-2018 - 16:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Farkaslaka Lupeni    1 - 0
2) AS Tineretul Morăreni - AS Unirea Lueta    3 - 2
3) CS Bradul Zetea - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    1 - 1
4) AS Târnava Beteşti - AS Homorod Mereşti    1 - 1
5) AS Tartód Vârşag - AS Unirea Cristuru Secuiesc    3 - 4
6) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Metalul Vlăhiţa    2 - 2
7) AS Andycom Avrămeşti - CS Agyagfalvi Lendület Lutița    3 - 3

Etapa 11     04-11-2018 - 15:00


1) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Galambfalva Porumbenii Mari    1 - 3
2) CS Metalul Vlăhiţa - AS Andycom Avrămeşti    4 - 1
3) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Roseal Odorheiu Secuiesc    1 - 0
4) AS Homorod Mereşti - AS Tartód Vârşag    5 - 3
5) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Târnava Beteşti    4 - 1
6) AS Unirea Lueta - CS Bradul Zetea    2 - 1
7) AS Farkaslaka Lupeni - AS Tineretul Morăreni    3 - 4

Etapa 12     11-11-2018 - 15:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Tineretul Morăreni    2 - 1
2) CS Bradul Zetea - AS Farkaslaka Lupeni    3 - 2
3) AS Târnava Beteşti - AS Unirea Lueta    1 - 5
4) AS Tartód Vârşag - AS Sporting Odorheiu Secuiesc    1 - 4
5) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Homorod Mereşti    5 - 2
6) AS Andycom Avrămeşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc    1 - 5
7) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - CS Metalul Vlăhiţa    4 - 5

Etapa 13     18-11-2018 - 15:00


1) CS Metalul Vlăhiţa - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
3) AS Homorod Mereşti - AS Andycom Avrămeşti     -
4) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
5) AS Unirea Lueta - AS Tartód Vârşag     -
6) AS Farkaslaka Lupeni - AS Târnava Beteşti     -
7) AS Tineretul Morăreni - CS Bradul Zetea     -

Etapa 14     03-03-2019 - 15:00


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - CS Bradul Zetea     -
2) AS Tineretul Morăreni - AS Târnava Beteşti     -
3) AS Farkaslaka Lupeni - AS Tartód Vârşag     -
4) AS Unirea Lueta - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
5) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Andycom Avrămeşti     -
6) AS Homorod Mereşti - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
7) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Metalul Vlăhiţa     -

Etapa 15     -


1) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) CS Metalul Vlăhiţa - AS Homorod Mereşti     -
3) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -
4) AS Andycom Avrămeşti - AS Unirea Lueta     -
5) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Farkaslaka Lupeni     -
6) AS Tartód Vârşag - AS Tineretul Morăreni     -
7) AS Târnava Beteşti - CS Bradul Zetea     -

Etapa 16     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Târnava Beteşti     -
2) CS Bradul Zetea - AS Tartód Vârşag     -
3) AS Tineretul Morăreni - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
4) AS Farkaslaka Lupeni - AS Andycom Avrămeşti     -
5) AS Unirea Lueta - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
6) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - CS Metalul Vlăhiţa     -
7) AS Homorod Mereşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -

Etapa 17     -


1) AS Homorod Mereşti - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -
3) CS Metalul Vlăhiţa - AS Unirea Lueta     -
4) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Farkaslaka Lupeni     -
5) AS Andycom Avrămeşti - AS Tineretul Morăreni     -
6) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Bradul Zetea     -
7) AS Tartód Vârşag - AS Târnava Beteşti     -

Etapa 18     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Tartód Vârşag     -
2) AS Târnava Beteşti - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
3) CS Bradul Zetea - AS Andycom Avrămeşti     -
4) AS Tineretul Morăreni - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
5) AS Farkaslaka Lupeni - CS Metalul Vlăhiţa     -
6) AS Unirea Lueta - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
7) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Homorod Mereşti     -

Etapa 19     -


1) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Homorod Mereşti - AS Unirea Lueta     -
3) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Farkaslaka Lupeni     -
4) CS Metalul Vlăhiţa - AS Tineretul Morăreni     -
5) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - CS Bradul Zetea     -
6) AS Andycom Avrămeşti - AS Târnava Beteşti     -
7) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Tartód Vârşag     -

Etapa 20     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
2) AS Tartód Vârşag - AS Andycom Avrămeşti     -
3) AS Târnava Beteşti - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
4) CS Bradul Zetea - CS Metalul Vlăhiţa     -
5) AS Tineretul Morăreni - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
6) AS Farkaslaka Lupeni - AS Homorod Mereşti     -
7) AS Unirea Lueta - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -

Etapa 21     -


1) AS Unirea Lueta - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Farkaslaka Lupeni     -
3) AS Homorod Mereşti - AS Tineretul Morăreni     -
4) AS Unirea Cristuru Secuiesc - CS Bradul Zetea     -
5) CS Metalul Vlăhiţa - AS Târnava Beteşti     -
6) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Tartód Vârşag     -
7) AS Andycom Avrămeşti - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -

Etapa 22     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - AS Andycom Avrămeşti     -
2) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
3) AS Tartód Vârşag - CS Metalul Vlăhiţa     -
4) AS Târnava Beteşti - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
5) CS Bradul Zetea - AS Homorod Mereşti     -
6) AS Tineretul Morăreni - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -
7) AS Farkaslaka Lupeni - AS Unirea Lueta     -

Etapa 23     -


1) AS Farkaslaka Lupeni - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Unirea Lueta - AS Tineretul Morăreni     -
3) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - CS Bradul Zetea     -
4) AS Homorod Mereşti - AS Târnava Beteşti     -
5) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Tartód Vârşag     -
6) CS Metalul Vlăhiţa - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
7) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Andycom Avrămeşti     -

Etapa 24     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -
2) AS Andycom Avrămeşti - CS Metalul Vlăhiţa     -
3) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
4) AS Tartód Vârşag - AS Homorod Mereşti     -
5) AS Târnava Beteşti - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -
6) CS Bradul Zetea - AS Unirea Lueta     -
7) AS Tineretul Morăreni - AS Farkaslaka Lupeni     -

Etapa 25     -


1) AS Tineretul Morăreni - AS Galambfalva Porumbenii Mari     -
2) AS Farkaslaka Lupeni - CS Bradul Zetea     -
3) AS Unirea Lueta - AS Târnava Beteşti     -
4) AS Sporting Odorheiu Secuiesc - AS Tartód Vârşag     -
5) AS Homorod Mereşti - CS Roseal Odorheiu Secuiesc     -
6) AS Unirea Cristuru Secuiesc - AS Andycom Avrămeşti     -
7) CS Metalul Vlăhiţa - CS Agyagfalvi Lendület Lutița     -

Etapa 26     -


1) AS Galambfalva Porumbenii Mari - CS Metalul Vlăhiţa     -
2) CS Agyagfalvi Lendület Lutița - AS Unirea Cristuru Secuiesc     -
3) AS Andycom Avrămeşti - AS Homorod Mereşti     -
4) CS Roseal Odorheiu Secuiesc - AS Sporting Odorheiu Secuiesc     -
5) AS Tartód Vârşag - AS Unirea Lueta     -
6) AS Târnava Beteşti - AS Farkaslaka Lupeni     -
7) CS Bradul Zetea - AS Tineretul Morăreni     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Harghita

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe