Meciuri arbitrate
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 14
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: CFR / SIMERIA
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 8
Teren: CETATE / DEVA
Joi, 21 Martie 2024, 17:00
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, etapa 1
Teren: Santandrei / Santandrei
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Santandrei / Santandrei
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 14 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U17, etapa 11
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 14 Martie 2024, 16:00
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, etapa 12
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 12 Martie 2024, 16:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 9 Decembrie 2023, 13:00
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI U17, etapa 10
Teren: VICTORIA / CALAN
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI U19, etapa 8
Teren: DACIA / ORASTIE
Marti, 17 Octombrie 2023, 16:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 7
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 10 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U17, etapa 6
Teren: CFR / SIMERIA
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, etapa 6
Teren: DACIA / ORASTIE
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, etapa 4
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, JUNIORI U15- GRUPA 1, etapa 5
Teren: BOTAU / BRAD
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 1, etapa 3
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 3, etapa 2
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4, etapa 1
Teren: /
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: /
Teren Ciula Mare - COMUNA rachitova